Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Black Hat Sub SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Black Hat Sub SMS (/Temat-Black-Hat-Sub-SMS-97370)



Black Hat Sub SMS - jarunioo7 - 03-09-2014 15:45

Witam. Czy legalne jest wpisywanie numeru i kodu pin za kogoś? Chodzi mi o sposób opisany tutaj:

http://zarabiam.com/Temat-Sub-sms-dla-poczatkujacych-black-hat-2-3-leady-dziennie-97154

Straszą mnie że naślą policje itd. i z ciekawości chce się zapytać czy moge sie spodziewać wizyty policjantów Big Grin


RE: Black Hat Sub SMS - daniel42na - 03-09-2014 15:49

Możesz. To ewidentne oszustwo.


RE: Black Hat Sub SMS - Majka - 03-09-2014 15:49

Oczywiście, że jest to nielegalne! Jednak gości nie będziesz miał. Takie strachy na lachy...


RE: Black Hat Sub SMS - Danysuw - 03-09-2014 15:51

Ten sposob co podales w linku znajduje sie poza granicami prawa Wink


RE: Black Hat Sub SMS - jarunioo7 - 03-09-2014 16:08

Dziękuje za odpowiedzi.. Tak jak sie spodziewałem ale wykroczenie jest do 200zł (albo więcej, nie pamiętam) więc nie mam się chyba czego bać Big Grin Chyba że złożą pozew zbiorowy Big Grin


RE: Black Hat Sub SMS - daniel42na - 03-09-2014 16:10

No to chyba coś pomyliłeś, bo oszustwo jest nawet od 1 zł. W temacie firesuba był całkiem niedawno przypadek goscia ktory po sądach biega za promowanie sub-sms i to w całkiem normalny sposób... nie wspominając o takich wyłudzeniach.
Rób co chcesz, ale jak już chcesz łamać prawo to nie o takie groszaki... facepalm


RE: Black Hat Sub SMS - jarunioo7 - 03-09-2014 16:12

Myślałem że działa to na takiej samej zasadzie jak kradzież Smile Ale jak do sądu mam iść za 50zł to sobie odpuszczam bo na strażaka wymagana jest niekaralność. Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Temat do zamknięcia Smile


Black Hat Sub SMS - daniel42na - 03-09-2014 17:09

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.