Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkursy - Archiwum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Konkursy - Archiwum (/Temat-Konkursy-Archiwum-97190)



Konkursy - Archiwum - jarunioo7 - 31-08-2014 11:35

W dziale Konkursy jest po prostu taki bu**el że trzeba zrobić z tym porządek. Nigdy nie wiadomo czy konkurs sie skończył, czy losowanie juz sie odbylo itd.

Proponuje stworzyć tam poddział "Archiwum Konkursów" i żeby tam były przenoszone wszystkie przedawnione tematy..

Przykład: jeśli konkurs skończył się 1 września o 21 to temat zostaje przenoszony do archiwum po 24h od udostępnienia wyników - żeby każdy miał jeszcze wgląd.

Można też pomyśleć nad obowiązkowym wpisywaniem daty końca konkursu w "opisie tematu" - dla lepszego przeglądu Smile

Co o tym sądzicie? Może sami macie jeszcze jakieś pomysły z tym związane?


RE: Konkursy - Archiwum - VoreCC - 31-08-2014 11:38

http://zarabiam.com/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13

Z ideą się w 100% zgadzam, ale nie ten dział kolego Wink


RE: Konkursy - Archiwum - damianus627 - 31-08-2014 11:39

Chodzi ci o dział "Forumowe Konkursy" w którym założyłeś ten wątek, czy o "Konkursy Internetowe"?


RE: Konkursy - Archiwum - jarunioo7 - 31-08-2014 11:41

Chodzi mi o "Forumowe Konkursy" Smile Nie wiem jak to sie stało.. Sam chciałem założyć temat w dziale Pomysły, zmiany itd.. Prosze moderatora o przeniesienie Smile Trochę roztargniony dzisiaj jestem..


RE: Konkursy - Archiwum - damianus627 - 31-08-2014 11:44

No to tutaj jest nieco starych tematów, jednak w "Konkursy Internetowe" jest ich dużo więcej.


RE: Konkursy - Archiwum - jarunioo7 - 31-08-2014 11:54

Można zrobić archiwum i tu i tu.. Nie pomyślałem o tym bo do tamtego działu nie zaglądam Smile


RE: Konkursy - Archiwum - Admin - 01-09-2014 10:39

Wydaje mi się że nawet mało inteligentna osoba bez trudu odnajdzie się w obecnych działach z konkursami, w końcu w samych tematach nie jest duża przez co automatycznie tworzą się chronologicznie wszelkie konkursy, a ich daty niemal zawsze (wymogi regulaminu działu) są podane na początku tematów. Jeśli faktycznie dla kogoś jest to tak duży problem to można przedyskutować, jednak według mnie to niepotrzebna robota dla moderatorów, która tak naprawdę nic nie zmieni.


RE: Konkursy - Archiwum - jarunioo7 - 01-09-2014 11:31

Admin.. Każdy się odnajdzie, ale to wszystko jest bardzo mało przejrzyste Smile Myślę że stworzenie takiego poddziału i przenoszenie tam starych tematów raz dziennie nie będzie aż takie uciążliwe, a wszystkim ułatwiło by branie udziału w tych konkursach Big Grin

Wiem, wiem. Nie dość że mamy tyle konkursów i można wygrać coś praktycznie za free to jeszcze wymagania - ale cóż.. Każdy w sobie ma jakiegoś lenia Tongue


RE: Konkursy - Archiwum - Admin - 01-09-2014 14:58

(01-09-2014 11:31)jarunioo7 napisał(a):  Admin.. Każdy się odnajdzie, ale to wszystko jest bardzo mało przejrzyste Smile Myślę że stworzenie takiego poddziału i przenoszenie tam starych tematów raz dziennie nie będzie aż takie uciążliwe, a wszystkim ułatwiło by branie udziału w tych konkursach Big Grin

Wiem, wiem. Nie dość że mamy tyle konkursów i można wygrać coś praktycznie za free to jeszcze wymagania - ale cóż.. Każdy w sobie ma jakiegoś lenia Tongue

To nie kwestia lenistwa, moderatorzy po prostu mają co robić na forum, wierz mi. A wymyślanie sobie robót, które niewiele mają zmienić jest po prostu bez sensu.


RE: Konkursy - Archiwum - Rafiks1992 - 01-09-2014 15:18

pomysl moze i dobry ale jak wszystko ma swoje wady i zalety tak tutaj wada jest dodatkowa praca moderatorow ^^ zreszta sami mozemy bez problemu pokazac ktore konkursy sa juz nieaktualne wpisujac w temacie np "do zamkniecia" albo "nieaktualne" ^^ nie jedna osoba tak robi i wszystko wyglada duzo lepiej bo przegladamy tematy widzimy ze nieaktualne i omijamy Tongue