Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bardzo aktywny fanpage, większość kobiet. 12,8k LIKE! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Bardzo aktywny fanpage, większość kobiet. 12,8k LIKE! (/Temat-Bardzo-aktywny-fanpage-wiekszosc-kobiet-12-8k-LIKE-96747)



Bardzo aktywny fanpage, większość kobiet. 12,8k LIKE! - jarunioo7 - 24-08-2014 15:51

1.Nazwa przedmiotu : Fanpage Świat jest piękny, tylko ludzie to kurwy 12,8K LIKE
2.Opis przedmiotu : Poniżej
3.Zdjęcia : Brak
4.Kontakt : PW, Temat GG: 51254200
5.Cena : 60zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew

Sprzedaje fanpage Świat jest piękny, tylko ludzie to kurwy.


Świat jest piękny, tylko ludzie to kurwy.

12,8k Like, pod każdym zdjęciem ponad 150 like, zdarza się 200

Ok miesiąc nie było na nim spamowane subskrypcjami!

Włożyłem w niego dużo pracy, sprzedaje go ze łzą w oku beka Fanpage typowo dla załamanych gimbusek, świadczą o tym statystyki:

Statystyki:

[Obrazek: h4ircr.jpg]

[Obrazek: x5bow7.jpg]
12K polaków, w większości kobiety! Smile

Sprzedaje ponieważ jade do dziewczyny do Gniezna i potrzebne mi są pieniądze na hotel, dojazd i żeby ją gdzieś zabrać Smile Kupując bardzo mi pomożesz osiągnąć cel tych wakacji impreza

Zapraszam do oglądania innych moich fp Smile



RE: Bardzo aktywny fanpage, większość kobiet. 12,8k LIKE! - jarunioo7 - 25-08-2014 19:58

Sprzedany. Do zamknięcia Smile


Bardzo aktywny fanpage, większość kobiet. 12,8k LIKE! - yazir - 26-08-2014 09:46

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.