Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bardzo aktywny fanpage Beka z serialów Paradokumentalnych 1,9k LIKE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Bardzo aktywny fanpage Beka z serialów Paradokumentalnych 1,9k LIKE (/Temat-Bardzo-aktywny-fanpage-Beka-z-serialow-Paradokumentalnych-1-9k-LIKE-96740)



Bardzo aktywny fanpage Beka z serialów Paradokumentalnych 1,9k LIKE - jarunioo7 - 24-08-2014 15:33

1.Nazwa przedmiotu : Fanpage Beka z serialów PARADOKUMENTALNYCH 1,9k LIKE
2.Opis przedmiotu : Poniżej
3.Zdjęcia : Poniżej
4.Kontakt : PW, Temat GG: 51254200
5.Cena : 20zł do lekkiej negocjacji
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew

Sprzedaje fanpage Beka z serialów PARADOKUMENTALNYCH:


Beka z serialów PARADOKUMENTALNYCH

Prawie 2k LIKE, bardzo aktywny jak na taką liczbę lajkujących, pod każdym zdjęciem powyżej 50like, czasami ponad 100!

Ok miesiąc nie było na nim spamowane subskrypcjami!

Myślę że nadaje się idealnie pod skracanie. Sam tego nie robiłem żeby go jak najbardziej rozkręcić.. Może teraz jest kolej żebyś ty się nim zajął?

Statystyki:

[Obrazek: w387k9.jpg]

[Obrazek: 0mg0lz.jpg]

Jak widać ponad 1,9k POLAKÓW! Smile

Sprzedaje ponieważ jade do dziewczyny do Gniezna i potrzebne mi są pieniądze na hotel, dojazd i żeby ją gdzieś zabrać Smile Kupując bardzo mi pomożesz osiągnąć cel tych wakacji impreza

Zapraszam do oglądania innych moich fp Smile



RE: Bardzo aktywny fanpage Beka z serialów Paradokumentalnych 1,9k LIKE - jarunioo7 - 26-08-2014 19:56

Tylko dzisiaj, specjalna obniżka!

Fanpage za 15zł!



RE: Bardzo aktywny fanpage Beka z serialów Paradokumentalnych 1,9k LIKE - kariolmax - 02-09-2014 16:20

I tak drogo bierzesz...
Z takim zasięgiem i ilością like schodzą po 4zł Smile


Bardzo aktywny fanpage Beka z serialów Paradokumentalnych 1,9k LIKE - daniel42na - 21-12-2014 14:40

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.