Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie etc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie etc. (/Temat-Dziennik-Pracy-Kickster-Skracanie-etc-96733)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - Kickster - 14-09-2014 22:27

(14-09-2014 22:15)Kojot21 napisał(a):  Nie dostalem w tym miesiacu ze shorte hajsu :/

Tylko kilka wypłat zrealizowali bo PayPal postanowił zweryfikować ich płatności. Od jutra ma podobno wszystko ruszyć, więc każdy powinien otrzymać pieniądze w przyszłym tygodniu. U mnie bedzie to około 500 zł więc ufam w siłę i uczciwość shorta Smile


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - Kickster - 15-09-2014 22:17

15.09


Współpraca z mysc idzie coraz lepiej, gdzie tacy ludzie się rodzą ?! Lol
No i pierwszy raz od dłuższego czasu zlapałem założoną średnią. Shinkin bez spamu więc bez rewelki ;p Ale mam już minimum i zlece sobie drugą wypłatkę Smile

10,63$ - shorte.st
0,04$ - shink.in


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - YouAreKilled - 16-09-2014 17:47

lulz pewnie te 10 dolców to bez fanpage?

Ucz mnie Big Grin


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - Kickster - 16-09-2014 22:49

(16-09-2014 17:47)YouAreKilled napisał(a):  lulz pewnie te 10 dolców to bez fanpage?
Ucz mnie Big Grin

no pewnie ze bez fanpage, z fanpage robilbym pewnie dwa razy tyle xD Wielu uczyłem, mało pojeło Smile


16.09


na sam koniec jeszcze mnie shorte wkurzył bo przestało zliczać wejscia -,- mam nadzieje że jutro doliczą bo ludzie wchodzą zacnie

A ogólnie dzień bez rewelacji Wink

7,08$ - shorte.st
shink.in bez zarobku dziś


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - Kickster - 17-09-2014 22:47

17.09


Po pierwsze szczesliwy dzien bo w koncu wyplata ze shorta:

[Obrazek: 162975za_sierpien_shorte.jpg]

Dziś poleci jeszcze jedna seria spamu, w koncu wiem jaka srednia założyć. A więc żeby osiągnać 200 dolarów do następnej wypłaty średnia musi wynieść 7,50$ Smile

edit:
właśnie doszła też ze shink.in Wink
[Obrazek: 71938za_shinkin.jpg]

Po drugie zacząłem działać na programie LinkShrink.net

I o tym programie słów kilka:
Jest prawie taki sam jak shorte.st pod względem wyglądu i jakości działania, jeśli ktoś zarabia na shorte.st to nie powinien miec zadnego problemu z przyzwyczajeniem sie do linkshrink. Mamy tutaj trochę więcej danych na temat tego kto i skąd kliknął w nasze linki, jest dostępne źródło skąd są wejscia i z jakiego kraju są kliki, oraz jaki mają udział procentowy. Dużą ZALETĄ jest to że można sobie zlecać wypłatę po osiągnięciu minimum 5$, oczekiwanie na nią to jakieś 3 dni

Jutro lub pojutrze max mam zamiar osiągnąc minimum i zlecic wypłatę, tylko to motywuje mnie do działania w tym programie Wink

WADY ? Zliczanie wejsc.. shorte.st zlicza połowę wejsc a linkshrink..
info ze skracacza - 5724 wejść
wejscia na linkshrink - Views: 1033
oraz stawka za 1000 wejsc.. na shorte jest 1,66 a tutaj 1,43
Chociaż i tak jest o wiele lepiej niz na shink.in pod wzgędem zliczania wejsc

Zalety:
wypłata! Big Grin

2,86$ - shorte.st
1,47$ - linkshrink.net


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - Kickster - 20-09-2014 07:16

20.09


Trochę więcej napiszę w poniedziałek bo na razie mam sporo innych zajęć.

co do zarobków wczoraj bez spamu i

2,50$ - shorte
1,20$ - linkshrink.net
shink.in na razie sobie odpuszczam, za duzo pracy a za mało zysków

Mam zamiar podziałać trochę na linkshrink.net od przyszłego tygodnia poświecając tym samym shorte bo chce się przekonać czy rzeczywiście z wypłatami jest tam tak różowo jak deklarują Smile A wejscia wchodzą lepiej niz na shink.in

Z dość istotych informacji to moja dziewczyna zaczela zarabiac na shorte i juz wczoraj miala wiecej wyswietlen niz ja xD a wykres na refach poszybował w górę. Cel ? Ona 100 dolarów, a ja z tego 20 Big Grin Myślę że do zrealizowania Lol

co do zarobków dzisiaj to później edytuję, mam zamiar się trochę bardziej przyłożyć


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - jarunioo7 - 20-09-2014 07:20

Hahahha Big Grin Fajnie że wkręciłeś w to swoją dziewczynę.. Ale u mnie to ja zarabiam i sie ucze, a ona tylko się uczy Big Grin


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - Kickster - 20-09-2014 07:50

(20-09-2014 07:20)jarunioo7 napisał(a):  Hahahha Big Grin Fajnie że wkręciłeś w to swoją dziewczynę.. Ale u mnie to ja zarabiam i sie ucze, a ona tylko się uczy Big Grin

Moja tez na poczatku tylko patrzyla, a potem jak zaczela juz trochę narzekać że siedze na kompie a ona sie nudzi to ją nauczyłem, zrobilem jej paypala, dałem konto na fejsie i masz kobito, działaj beka


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - 4funsecond - 20-09-2014 07:53

A później będziesz narzekał na brak seksu... XD


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - Kickster - 20-09-2014 08:03

(20-09-2014 07:53)4funsecond napisał(a):  A później będziesz narzekał na brak seksu... XD

w przerwach trzeba coś robić impreza

A tak juz troche bardziej serio to ja ten zarobek traktuje jako pomoc do normalnego budżetu i mozna te pieniadze przeznaczyc na jakis wspólny wyjazd, wypad do kina lub pójście do restauracji, spędzamy mnóstwo czasu razem więc godzinka wspólnego spamu wyjdzie nam tylko na plus Big Grin