Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie etc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie etc. (/Temat-Dziennik-Pracy-Kickster-Skracanie-etc-96733)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - jarunioo7 - 01-12-2014 14:34

Czekamy na nowy rok ! Smile Życze powodzenia w rozwiązaniu problemów.. Smile


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - TeYroXOfficial - 02-12-2014 01:35

troche sie lezka zakrecila ze musisz opuscic nas... Sad Mam nadzieje ze uporasz sie z problemami i wrocisz do nas z pelna para! Zeby zarabiac i rozmawiac Smile
Powodzenia w rozwiazywaniu problemow.. Smile


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - Kickster - 12-12-2014 15:06

Hejo wszystkim, wbijam na chwilę "pochwalić się" zarobkami.

Na razie wszystko stoi, nie mam kont na fejsie, zaczynam od poniedzialku pełną parą. Dzisiaj wielki dzien w moim życiu prywatnym, mam nadzieję że wszystko się uda Wink

Jeszcze co do zarobków, to na shorte.st jest to mój najsłabszy miesiac, ale to przez to ze w grudniu prawie nic nie zarobilem, natomiast obilem sie na tanich aukcjach, i w sumie wyszedłem najlepiej od początku mojej kariery z zarabianiem Wink

a więc screeny

Shorte.st
[Obrazek: 874807zalistopad.jpg]


TanieAukcje.com

[Obrazek: 700274tanieaukcje.jpg]



RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - Kickster - 03-01-2015 03:49

Witam w nowym roku !

Od poniedziałku tj. 05.01.2015 zaczynam od nowa pisać dziennik. Większość spraw jest już po prostowana i mogę więcej uwagi poświęcić zarabianiu w sieci i dokumentowaniu tego.

Poza tym mam cichą nadzieję że dziennik może mi pomóc w zdobywaniu kolejnych klientów na usługi które zacząłem od niedawna świadczyć (sygnaturka).

Pozdrawiam serdecznie moich starych czytelników i zapraszam nowych co by od poniedziałku zajrzeli raz na jakiś czas Lol


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - TeYroXOfficial - 03-01-2015 03:54

No siemka Lol
Szykuj zaplecze! Ujeb gotowy do dzialania Jerk
Wysokich zarobkow zycze Ci z calego serduszka, zebys mogl potem pobalowac impreza


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie etc. - saq714 - 03-01-2015 08:28

Powodzenia w nowym roku! Trzymam kciuki i bacznie będę śledził Twoje poczynania Smile


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie etc. - 4funsecond - 03-01-2015 11:31

Kick wrócił! Heart .. Trzymamy kciuki Big Grin


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie etc. - Kickster - 05-01-2015 00:05

05.01


Tak więc zgodnie z obietnicą od dziś wznawiam swój dziennik. Trochę się zmieniło i zacząłem zarabiać w serwisie tanieaukcje.com. Nie wiem jak długo się tam utrzymam, ale jest to na pewno spory dodatek do skracania, który może okazać się w przyszłości priorytetem w moim zarabianiu. Z racji rosnących ambicji mój cel miesięczny ustawiam na 1000 zł i tyleż chciałbym zarabiać co miesiąc. Zarobki będę sumował i podawał w złotówkach jako cel miesięczny, a nie tak jak do tej pory do następnej wypłaty.
Shorte.st i tanieaukcje rozbije na osobne info, a dodatkowe zarobki będę wrzucał do celu. Mówiąc dodatkowe mam tu na myśli sprzedaż moich usług które macie w sygnaturce. Już sporo osób skorzystało i szczerze powiedziawszy nie spodziewałem się aż takiego zainteresowania, bardzo fajnie że jest popyt na coś takiego Smile Pozdrawiam czytelników i jedziemy z koksem Big Grin

dzisiaj:
6,20 $ shorte.st
17,70 PLN tanieaukcje.com


Styczeń:
271,10/1000



RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie etc. - Kickster - 06-01-2015 12:13

06.01


Od rana dwie serie spamiku i od razu jedno konto dostało blokadę na 30 dni -,-
Mam przewagę poblokowanych kont niż tych nadających się do użytku impreza Przypominam że od niedawna robię weryfikację zdjęciową i dodaję do grup Smile

Ciekaw jestem jak bedzie dzis sprawa wygladac na tanichaukcjach, srednia mi pozwala to jade sobie na klikach bo wczoraj marny sms za 1,50 i dziś (już) też, może potem się coś bujnie. Wieczorem zedytuje zarobki.

dzisiaj:
8,38 $ shorte.st
18,30 PLN tanieaukcje.com


Styczeń:
284,10/1000



RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie etc. - VoreCC - 06-01-2015 12:37

Polecam konta jednorazowe, niezweryfikowane. Używam ich i po serii spamu zostawiam skazane na bana, tworzę kolejne. AnnaKa pokazywał w Strefie jak takie konto bez weryfikacji telefonicznej szybko zrobić Wink