Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie etc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie etc. (/Temat-Dziennik-Pracy-Kickster-Skracanie-etc-96733)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - JaTuDensze - 27-11-2014 21:03

@Kickster no widze że ciśniesz dalej ja już jakoś nie mam siły prowadzić dziennika samochód kupiłem to juz wgl mi sie nie chce Big Grin


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - Kickster - 28-11-2014 01:08

(27-11-2014 21:03)JaTuDensze napisał(a):  @Kickster no widze że ciśniesz dalej ja już jakoś nie mam siły prowadzić dziennika samochód kupiłem to juz wgl mi sie nie chce Big Grin

Ty no ja Ci powiem ze po podwyzce tez mi sie nie chce ale juz do takiej wprawy doszedlem ze te 4 dolce wpada jakby od niechcenia. Nie wiem ile za fure bede musial kopsnac i przez to nie mam jasno okreslonych celow. Mam wiecej wydatkow niz zarobkow ale nie sa mi jeszcze znane i sie utrzymuje w taki
letargu xD A co kupiles ? Mozna wiedziec ?


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - Kickster - 28-11-2014 19:43

28.11


wypłata z TanieAukcje sie nie powiodła bo nie obsługują banku BGZ -,- Musze znalesc kogos z mbankiem do poniedzialku. A co do shorte.st to sredniawka, ale nie mam motywacji ze względow osobistych.

A i screen z małym jubileuszem 88888
[Obrazek: 639277cccvvvvv.jpg]


dzisiaj:
3,44$

Cel do następnej wypłaty
$98.29/200


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - JaTuDensze - 28-11-2014 23:36

Patrz ciemno niebieskie auto w galeri na głównej Big Grin


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - Kickster - 30-11-2014 18:10

30.11


wypłata z TanieAukcje wciaż idzie i zleciłem kolejną, w sumie powinno dojsc 47 złotych, no zobaczymy
Jak wszystko się uda to będzie ciekawy dodatek do skracania. Jutro wstawie screena z wykresem za cały miesiąc.

wczoraj:
5,70$

dzisiaj:
4,75$

Cel do następnej wypłaty
$110.12/200


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - mysc - 30-11-2014 19:30

No spamerom to się jednak wiedzie niezależnie od humorków facebooka ;D
Powodzenia, ale żeby osiągnąć cel, musiałbyś zwiększyć obroty ;D

Ja juz straciłem nadzieję na powrót zasięgu na moich fp...więc chyba się poddaje -.-


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - Kickster - 30-11-2014 20:04

(30-11-2014 19:30)mysc napisał(a):  No spamerom to się jednak wiedzie niezależnie od humorków facebooka ;D
Powodzenia, ale żeby osiągnąć cel, musiałbyś zwiększyć obroty ;D

Ja juz straciłem nadzieję na powrót zasięgu na moich fp...więc chyba się poddaje -.-

no nie zawsze sie wiedzie jak widzisz po dołkach na wykresie, ale idze wyżyć Lol

No celu napewno nie osiągnę, strzelam tak w granice 170 dolarów, ale dla mnie to będzie w zupełnosci satysfakcjonujący wynik. Nie poddawaj się ! Buduj baze jak Jarunio i sprzedawaj reklame na FP, skracacze to nie cały świat, chociaż dla mnie tak Heart


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - jarunioo7 - 01-12-2014 00:08

hehe pozdrawiam was chłopaki xd ja juz tez troche odpuscilem skracanie.. ja sie jarałem że ponad 200$ przyszlo ale czy tak na prawde te dniowki sa duze? jak dla mnie 10$ na dzien to bylo duzo wczesniej ale teraz jestem bardziej ambitny Big Grin musze ogarnac FPS i znowu zaczac spamowac bo moj licznik na shorte prawie w miejscu stoi, a to byl fajny dodagek do zarobkow Smile

A ty Kickster tez sie postaraj i dobij do tych 200$ bo dalej jestes slabszy ode mnie Big Grin ale w tym miesiacu bedziesz lepszy Tongue


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - Kickster - 01-12-2014 07:23

01.12


A więc obiecany screen za listopad:
[Obrazek: 707342dfvvvv.jpg]

Cel do następnej wypłaty
$111.66/200

(01-12-2014 00:08)jarunioo7 napisał(a):  A ty Kickster tez sie postaraj i dobij do tych 200$ bo dalej jestes slabszy ode mnie Big Grin ale w tym miesiacu bedziesz lepszy Tongue

Jeszcze długo nie będę taki dobry jak Ty, ale kto wie, może kiedyś ^^, Pozdro ~!


...


Z przykrością muszę oznajmić iż zawieszam tymczasowo pisanie dziennika z przyczyn osobistych. Próżno też szukać mnie na facebooku (dla tych bardziej znajomych z forum). Rzadziej też będę zaglądał na forum. Mam pewne problemy które muszę rozwiązać i tyle no Smile Zarabiania w internecie nie rzucam i wpadnę 10tego pochwalić się wypłatą z shorte.st i tanichaukcji jeśli wypłacą. Dziękuję czytelnikom za czas poświęcony na czytanie moich wywodów. I wszystkim którzy w mniejszy lub większy sposób przyczynili się do powstania wykresu który widzicie wyżej oraz tych z poprzednich miesięcy. Widzimy się prawdopodobnie w przyszłym roku. Pozdrawiam i dziękuję ! hej !




...


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - lukaas96871 - 01-12-2014 08:30

Mam nadzieje ze się nie podajesz i niedługo meldujesz powrót Huh

Tapniete z S3