Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie etc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie etc. (/Temat-Dziennik-Pracy-Kickster-Skracanie-etc-96733)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - Kickster - 04-10-2014 09:34

04.10


Wystarczy raz zrobic cos nowego i sępy od razu popierdolą Ci niszę i robią dokładnie to co Ty. I weź tu sie chopie nie nerwuj Xpokerface

Nie ma to jak stary poczciwy spam impreza

Popróbuje coś z linkshrink dzisiaj, podobno lepiej zlicza wejscia

wczoraj:
4,02$ - shorte

dzisiaj:
0,67$ - shorte (jak na razie, pozniej bedzie edit)


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - Kickster - 07-10-2014 15:28

07.10


No cóż, moje zarobki drastycznie spadły po tym jak facebook wprowadził nowosci zwiazane z miniaturkami na grupach. Dwa dni zajeło mi opracowanie nowej techniki spamu, i na razie mam bardzo wczesną betę (nie nie chodzi mi o BMW) Jednak nie wiem czy tego typu dzialanie bedzie oplacalne i warte zachodu. Jesli tą betę przeistoczę w miare łatwy do ogarniecia temat to możliwe że spam nadal się opłaci.

Szukam nowych rozwiązań i technik pozyskiwania wejść.

Zarobki ? Mniej niż dolar na dzień z racji w/w czynników Wink


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - Kickster - 08-10-2014 19:04

08.10


Wszystko powoli wraca do normy. Praca wre, oby tendencja sie utrzymala to do wyplatki jeszcze cos ukulam Huh
Zacząłem też na tym linkshrink troche dorabiać chociaż te pol dolara na dzien xd

shorte.st
7,13$

linkshrink
0,57$


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - jarunioo7 - 08-10-2014 20:12

Kickster.. Można wiedzieć dlaczego zarabiasz cały czas na różnych platformach? Wybierz sobie shorte.st i tam zarabiaj wszystko Big Grin Noo chyba że linkshrink jest w czymś lepszy - czekam na opinie z twojej strony Tongue


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - Kickster - 08-10-2014 20:30

tzn głównie zarabiam na shorte.st i tego sie trzymam, najlepiej zlicza wejscia, ludzie znaja, wiedza w co kliknac i nie ma z nim problemów po za zawieszaniem sie zliczania wejsc i wyplatami tydzien po terminie xD Ale ogolnie problemu nie ma i na nim się skupiam. Inne platformy próbuję bo chce sprawdzic czy cos jest w stanie przegonić shorte.st

Działam na nich równolegle ze shorte.st ale na innych niszach niejako je testując, podziekowałem już shink.in i uwal.pl
linkshrink podobno szybko wyplaca i widze ze zliczanie wejsc tez sie poprawilo chociaz daleko do shorte.st

Więc spokojnie Big Grin Shorte.st to moje głowne źródło dochodu i jeśli ono upadnie to moje zarobki upadną xD

edit:
druga sprawa ze fajnie jak wpadnie jakas lewa kasa przy takim samym czasie poswieconym na zarabianie w sumie bo jak wspomnialem robie to rownolegle ze shorte.st zawsze Smile


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - jarunioo7 - 08-10-2014 21:39

dzięki za opinie, ja działam tylko na shorte.st, a od testowania innych mam ludzi takich jak ty.. haha, żartuje Big Grin miejmy nadzieje że wypłata dojdzie jeszcze w piątek bo inaczej nie będę miał za co świętować i kupić fanpage Tongue


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - Kickster - 08-10-2014 22:03

(08-10-2014 21:39)jarunioo7 napisał(a):  miejmy nadzieje że wypłata dojdzie jeszcze w piątek bo inaczej nie będę miał za co świętować i kupić fanpage Tongue

po takich akcjach jak ostatnio raczej na ten tydzien bym sie nie nastawiał xD


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - jarunioo7 - 08-10-2014 22:04

niedlugo beda wyplaty co tydzien - zobaczysz jak ten serwis sie rozwinie Wink


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - Kickster - 08-10-2014 22:16

oby, życzę mu jak najlepiej Huh


RE: Dziennik Pracy - Kickster - Skracanie linków - TeYroXOfficial - 08-10-2014 22:33

nooo Kickster, wkońcu coś się ruszyło, brawa! Big Grin
Powodzenia w zarabianiu i jak największych zarobków Ci życzę Smile