Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bot facebook - spraw aby Twój komentarz był pierwszy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bot facebook - spraw aby Twój komentarz był pierwszy! (/Temat-Bot-facebook-spraw-aby-Twoj-komentarz-byl-pierwszy-95827)

Strony: 1 2


Bot facebook - spraw aby Twój komentarz był pierwszy! - Zły_Szeląg - 12-08-2014 09:26

Bot do polubienia komentarzy pod postem

Link do pobrania: https://www.sendspace.com/file/uoje24
Skan: https://www.virustotal.com/en/file/2efcedb79aaa8b17002ac2aac9d29b4a4c99373743c3d1c38a76d390d2732b08/analysis/

Szablon do importu kont (prawy -> importuj z pliku)

mail:hasło

Bot obsługuje również proxy więc bezpieczniej importować według tego wzoru

mail:hasło:proxyIP:port

W polu link wpisujemy link do posta (pozyskasz go np po kliknięciu prawym -> zbadaj element)

W polu Author wpisujemy imię i nazwisko autora. Przed uruchomieniem zaznaczamy dodane konta, które mają likować link.

Możliwości zarobku na tym skrypcie są ogromne. Od skracaczy, przez promowanie viralek po klasyczne suby sms.

Nie jestem autorem skryptu - nie pomagam w jego sprawie na PW. Masz jakieś pytanie - napisz w temacie, a na pewno ja albo ktoś inny Ci pomoże Big Grin


RE: Bot facebook - spraw aby Twój komentarz był pierwszy! - jarunioo7 - 12-08-2014 10:03

Wszystko zrobiłem zgodnie z instrukcją.. Zaznaczyłem wszystkie konta (na początek dodałem 2) - wkleiłem link do posta, autora itd. Ale cały czas są jakieś błędy. Powiedz mi czy link który mam wkleić to ma być link do posta, czy link do komentarza? Czy muszę się wylogować z fb, jeśli nie korzystam z proxy?

Ogólnie program wygląda bardzo estetycznie i myślę, że jak wszystko będzie działać to będę z niego długo korzystał Smile


RE: Bot facebook - spraw aby Twój komentarz był pierwszy! - Zły_Szeląg - 12-08-2014 10:20

link który wklejasz to link do posta, nie do komentarza. Mógłbyś podać jaki błąd wyskakuje?


RE: Bot facebook - spraw aby Twój komentarz był pierwszy! - Clovere - 12-08-2014 10:36

Masz reputka za chęci, póżniej wytestuje Wink


RE: Bot facebook - spraw aby Twój komentarz był pierwszy! - jarunioo7 - 12-08-2014 10:36

Screen:

[Obrazek: b_d.jpg]

Wszystko zgodnie z instrukcjami. Link do posta, autor :/
Importowane konta: mail:hasło

Edit/ Zauważyłem że nie zaznaczyłem kont - zaznaczyłem i dalej ten sam błąd się pojawia..


RE: Bot facebook - spraw aby Twój komentarz był pierwszy! - lokiloco - 15-08-2014 15:05

Działa komuś????


RE: Bot facebook - spraw aby Twój komentarz był pierwszy! - fernandos901 - 17-08-2014 12:50

u mnie ten sam blad co u kolegi wyrzej na screnie.


RE: Bot facebook - spraw aby Twój komentarz był pierwszy! - notentego - 17-08-2014 13:17

(17-08-2014 12:50)fernandos901 napisał(a):  u mnie ten sam blad co u kolegi wyrzej na screnie.

wyrzej, wyrzej, wyrzej, wyrzej, wyrzej, wyrzej, wyrzej, wyrzej, wyrzej, wyrzej, wyrzej, wyrzej Big Grin

Wracając do tematu, mi działa :0


RE: Bot facebook - spraw aby Twój komentarz był pierwszy! - Zły_Szeląg - 17-08-2014 13:32

Mi też działa Smile Spróbuj zaznaczyć wszystkie konta, bo wygląda, że wszystko jest ok


RE: Bot facebook - spraw aby Twój komentarz był pierwszy! - lokiloco - 17-08-2014 17:24

powiecie co dokładnie wpisać w polu link i autor żeby działało ? i czy do kont potrzebne dopisywać proxy i port