Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
dzoseff - oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: dzoseff - oszust (/Temat-dzoseff-oszust-95720)



dzoseff - oszust - Pietia - 10-08-2014 15:58

Witam, nie radzę robić jakichkolwiek transakcji z użytkownikiem dzoseff.
Mieliśmy wymienić się pieniędzmi ale po moim przelewie użytkownik już się nie pojawił.

Jeżeli ktoś ma jakieś dane kontaktowe do niego to byłbym wdzięczny za udostępnienie.


RE: dzoseff - oszust - yazir - 10-08-2014 16:03

wrzuć jakieś screeny na potwierdzenie

@[dzoseff] wołamy


RE: dzoseff - oszust - Izythor - 03-05-2015 17:26

UWAGA OSZUST!!!
Chciałem dokonać skromnej wymiany 7,27$ z Payza na BTC. Zgłosił się @[dzoseff] i niestety mu zaufałem. Jedyne dowody jakie mam to:

Konwersacja
[Obrazek: Screenshot_3.jpg]
Mój dowód wysłania pieniędzy

[Obrazek: Screenshot_4.jpg]
Więcej dowodów nie posiadam. Użytkownik ten na pewno widział moje odzewy, gdyż przez ostatnie dni jest online na forum. Niestety nie odpowiada, a kasy nie ma.
Mam nadzieję że administracja jakoś zareaguje i rozprawi się z tym Panusiem.


RE: dzoseff - oszust - Mercz - 03-05-2015 19:46

Zostaje czekać na jego odpowiedź. Jeżeli oleje temat, to wyleci z banem. Chociaż staż ma mały.


RE: dzoseff - oszust - Sloniasek - 04-05-2015 11:14

Widać że założył konto żeby tylko oszukać..
@dzoseff
Czekamy do dzisiaj na odpowiedź inaczej poleci perm ban.


RE: dzoseff - oszust - Mercz - 04-05-2015 21:42

Zapewne odpowiedzi nie dostaniemy. Choć suma mała, to warto to zgłosić na policję.


RE: dzoseff - oszust - Izythor - 04-05-2015 22:20

Moja suma mała, ale nie wiadomo ilu użytkowników wcześniej oszukał w tym @[Pietia] i ile mu ukradł. Czy warto z tym iść na policję? Nawet jeżeli policja będzie chciała to rozprawić to: nie zostałem okradziony, gdyż sam, świadomie wysłałem pieniądze. Co więcej pewnie będą chcieli jeszcze podatek od darowizny Smile a ja zostanę udupiony gdyż nie mam 18 lat, a tego wymaga Payza ( mam nadzieję, że tego im nie zgłosicie Smile ). Niektórym można ufać, niektórym nie. Ja natomiast jestem tym pechowcem, który został Sex . Mam tylko dwie prośby:
1. Banik dla szui - bohatera tematu.
2. Żeby Kukiz wygrał wybory. Jerk

PS: Dobrym rozwiązaniem byłoby ograniczenie również w dziale z wymianami, czyli np. w tym dziale mogą pisać i czynnie uczestniczyć tylko użytkownicy z jakimś tam stażem czy odpowiednią liczbą postów.

Pozdrawiam.


RE: dzoseff - oszust - Sloniasek - 05-05-2015 07:20

Brak odpowiedzi = perm ban.