Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarabiać na Cupsell.pl z drobną inwestycją - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarabiać na Cupsell.pl z drobną inwestycją (/Temat-Jak-zarabiac-na-Cupsell-pl-z-drobna-inwestycja-95714)

Strony: 1 2


Jak zarabiać na Cupsell.pl z drobną inwestycją - Panhavson - 10-08-2014 14:58

Witam dziś pokaże wam jak można zarabiać z cupsell.pl nie musząc tworzyć żadnych grafik.

Na początek wchodzimy na https://cupsell.pl/rejestracja i wpisujemy swoje dane. W okienku poleceni można wpisać mój nick: koszulkowopl (proszę).
Potem przy tworzeniu sklepu wymyślamy jakąś ładną nazwę np. Baracuda Apparel. Jako logo można wejść na cooltext.com i zrobić cudnie wyglądającą nazwę. Teraz pytanie skąd wziąść grafiki?

Z tym problemem przychodzi strona Designious, na której możemy kupić prawa autorskie na używanie dowolnej grafiki w cenie $15, czyli obecnie ok. 47 zł, obecnie jest promocja i można po $9 kupić, czyli ok. 28 zł

Wchodzimy na http://www.designious.com/t-shirt-designs
Mamy tam do wyboru około 1 000 wzorów.

Przykładowe:

[Obrazek: designious-vector-tshirt-design-475.jpg]

[Obrazek: designious-t-shirt-design-333_1.jpg]

Wystarczy kupić kilka ładnych grafik. Za 200 zł wychodzi 7 grafik
Jedną grafikę umieszczamy na kilku typach ubrań (w sklepie w stylu koszulka, bluza jest 20 propozycji) i wychodzi, iż w naszym sklepie jest kilkadziesiąt produktów.
Twój sklep będzie miał taką nazwę - twojanazwa .cupsell.pl
Cupsell w adresie trochę przeszkadza?

Wchodzimy np. az.pl i kupujemy domenę .pl czy jaką tam chcecie. Domena jest za darmo na rok, płacimy jedynie za rejestrację, czyli niecałe 10zł.

Potem wystarczy wejść na stronkę typu Hitleap i wymienić ruch na swoją stronę, zrobić fanepage sklepu i ewentualnie filmik na YT promujący nas sklep. Profesjonalni sklepikarze, np. http://www.polishlabel.pl/ potrafią wyciągnąć miesięcznie nawet kilkanaście tysięcy złoty.

Mam nadzieję, że wam pomogłem

Pozdrawiam.


RE: Jak zarabiać na Cupsell.pl z drobną inwestycją - chladek317 - 10-08-2014 15:29

przeciez traffic z hitleapa itp nic nam nie da ;p


RE: Jak zarabiać na Cupsell.pl z drobną inwestycją - ASTONEQ - 10-08-2014 15:34

Co to za poradnik ? Big Grin


RE: Jak zarabiać na Cupsell.pl z drobną inwestycją - matt321 - 10-08-2014 15:42

A gdzie temat znalzienia wykonawcy tych koszulke? Bo jak rozumiem klient zamawia je w naszym sklepie Wink


RE: Jak zarabiać na Cupsell.pl z drobną inwestycją - Stworkowaty - 10-08-2014 16:02

@UP Zamawia i Cupsell zajmuje się wszystkim, Ty wylącznie pobierasz prowizje i reklamujesz i tworzysz wzory.
----
Po zakupie oni przysyłają Ci grafikę wyłącznie ?


Odp: Jak zarabiać na Cupsell.pl z drobną inwestycją - broofie - 10-08-2014 17:29

Poradnik chyba zgubiles. Do tego brak info nt zarobkow od sprzedazy, lipa : (

Tapniete z telefonu


RE: Jak zarabiać na Cupsell.pl z drobną inwestycją - darklight76 - 10-08-2014 17:46

Nie opłaca się zarabiać bez samodzielnej możliwości drukowania wzorów na koszulkach, tym bardziej na CupSell


RE: Jak zarabiać na Cupsell.pl z drobną inwestycją - Janex - 10-08-2014 19:47

CupSell ostatnio podniósł ceny koszulek itp. także marnie to wychodzi. Za to jak ktoś ma dobry plan itp. to może się dogadać z z jakaś firma która robi nadruki DTG za niska cenę. Sam znam firmę która robi nadruki. Jak ostatnio robiłem to płaciłem bodajże 18zł + przesyłka za czarną koszulkę z sporym nadrukiem.


RE: Jak zarabiać na Cupsell.pl z drobną inwestycją - jarunioo7 - 10-08-2014 20:16

Dokładnie.. Ja jak uzbieram pieniądze to ruszam w to (tak samo w inne rzeczy) Tongue Dogaduje się z firmą, sam otwieram sklep, sam zajmuje się wysyłką i sprzedażą.. Będę również sprzedawał te koszulki w moim mieście (Radom - ponad 200tyś mieszkańców).. Są możliwości Smile


RE: Jak zarabiać na Cupsell.pl z drobną inwestycją - Mrostry0407 - 10-08-2014 20:18

(10-08-2014 20:16)jarunioo7 napisał(a):  Dokładnie.. Ja jak uzbieram pieniądze to ruszam w to (tak samo w inne rzeczy) Tongue Dogaduje się z firmą, sam otwieram sklep, sam zajmuje się wysyłką i sprzedażą.. Będę również sprzedawał te koszulki w moim mieście (Radom - ponad 200tyś mieszkańców).. Są możliwości Smile

W Radomiu to na klientów bym nie liczył Jerk2



"Drobna inwestycja", ale nie ma gwarancji ze sie zwroci, trzeba by miec dobra reklame Wink