Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mały Powrót - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mały Powrót (/Temat-Maly-Powrot-95550)

Strony: 1 2


Mały Powrót - Dramer - 07-08-2014 16:35

Wstęp

Heja Smile Mój pseudonim artystyczny to Dramer i konto na tym forum mam już konto od prawie 3 lat (pomińmy fakt że przez prawie 2 lata z niego nie korzystałem Tongue ). Mam nadzieję że tym razem moja przygoda będzie dużo bardziej owocna niż 3 lata temu gdy zakładałem to konto. Swoje zarobki chcę głównie czerpać z spamowania czyli skracanie linków i subskrypcji sms. Wykorzystywać chcę też to że komputer może chodzić cały dzień i noc bez obaw o koszty prądu czy internetu. Oczywiście jeżeli znajdę czyjś dobry poradnik to zarejestruje się z refa Wink Z biegiem czasu będę być może szukał mentora W miarę możliwości chcę robić dniowe i miesięczne raporty. Cele będą na bieżąco aktualizowane i zmieniane, a oto one:

Cele
-Rozwinąć posiadane fanpage
-Rozwinąć posiadane konto na Facebooku
-Stworzyć cztery nowe konta i je rozwinąć
-Stworzyć konto na ask.fm

Strony
-shorte.st
-sellmehits.com

Zarobki

Wypłacone: 0,42$ + 0,00zł Heart
Do wypłaty: 1,24$ + 0,00zł


Nota #1
Aktualnie przebywam poza domem w pracy sezonowej bez dostępu do komputera więc muszę czekać do 19/20 kiedy wrócę i będę mógł się tym zająć w 100% na poważnie. Tym czasem rozwijam konto na fb przy pomocy mojego telefonu. Znalazłem na forum poradnik dzięki któremu mój komputer zacznie generować pasywny zysk Big Grin Około 1zł dziennie, bez szału ale i tak bardzo mi się ten sposób podoba Smile Na pewno wypróbuje jak dorwę się już do własnego sprzętu.

Nota #2
W końcu w domu Smile Przy okazji kupiłem nowego laptopa i mogę się zabrać za spamowanie. Dodałem fotki do mojego fake konta i pododawałem się do grup. Wyszło nie najgorzej na ten moment 79 wyświetleń na short.st z minimalnym nakładem pracy przy około 7-10 grupach na jednym koncie. Swoją drogą wiadomości panów którzy chcą nagie zdjęcia albo chcą poderwać fikcyjną osobą są śmieszne xd Przy okazji zgarnąłem darmową reklamę fanpage w zamian za ostre fotki których nigdy nie dostanie. Zleciłem przy okazji wypłatę z sellmehits.com całe 0,33$ <3

Nota #3
Dzisiejszy dzień dużo bardziej owocny. Dużo mniejszym nakładem pracy, dalej ten sam tekst tylko nowe grupy. Jak na razie 271 wyświetleń (wczoraj 142). Założyłem konto na ask'u wysłałem z 20 pytań ale chyba raczej to nie to jest ojcem tego małego sukcesu. Powstało także kolejne konto na fb na którym powoli zbieram znajomych. A wypłata z sellmehits dalej nie jest na moim koncie :/ Przy okazji pękła piękna granica zarobionego jednego dolara Big Grin


RE: Mały Powrót - konrad123456789 - 07-08-2014 16:48

Powodzenia !


RE: Mały Powrót - Dramer - 07-08-2014 16:58

Zarejestrowałem się z Twojego refa na przepisuj. Wpadnie Ci jakiś grosz Smile


RE: Mały Powrót - Sandise - 07-08-2014 17:01

Będę śledził Smile

Gdybyś chciał tak luźnie pogadać o zarabianiu pisz GG: 4967821
Bądź PW Smile


RE: Mały Powrót - poduszka12 - 07-08-2014 17:09

Życzę wysokich zarobków i powodzenia Wink


RE: Mały Powrót - ZbysiuK - 07-08-2014 17:23

Powodzenia Wink


RE: Mały Powrót - jarunioo7 - 07-08-2014 18:48

Powodzenia Wink Mam podobne serwisy do zarobku Tongue


RE: Mały Powrót - KingCortezPL - 09-08-2014 16:54

ładnie ci idzie


RE: Mały Powrót - xardas1020 - 13-08-2014 17:37

powodzenia i wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia założonego celu


RE: Mały Powrót - Dramer - 21-08-2014 18:59

Nota #2
W końcu w domu Smile Przy okazji kupiłem nowego laptopa i mogę się zabrać za spamowanie. Dodałem fotki do mojego fake konta i pododawałem się do grup. Wyszło nie najgorzej na ten moment 79 wyświetleń na short.st z minimalnym nakładem pracy przy około 7-10 grupach na jednym koncie. Swoją drogą wiadomości panów którzy chcą nagie zdjęcia albo chcą poderwać fikcyjną osobą są śmieszne xd Przy okazji zgarnąłem darmową reklamę fanpage w zamian za ostre fotki których nigdy nie dostanie Tongue Zleciłem przy okazji wypłatę z sellmehits.com całe 0,33$ <3