Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik rBartka. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik rBartka. (/Temat-Dziennik-rBartka-95536)

Strony: 1 2 3 4 5


Dziennik rBartka. - rBartek - 07-08-2014 13:48

Cześć, tutaj Bartek Smile (16 lat)
Otworzyłem drugi dziennik bo z pierwszym się trochę pomieszałem.
Ma to być motywacja dla mnie i dla was, żebyście zrobili gruby haj$ Big Grin

Od wczoraj bawię się w bukmacherstwo na bet-at-home, nie mam potwierdzonego konta, fake adres itd. Trzeba wierzyć że mnie nie sprawdzą Tongue

Na typy stawiam ostrożnie, obstawiam tylko piłkę nożną bo na innych sportach się nie znam. Z czasem będę obstawiał więcej.

Tak więc od początku mojej bukmacherki wyglądało to tak:

6.08.2014 - Wpłaciłem 20zł, dostałem 10zł darmowe, pobawiłem się trochę w ruletkę, najpierw zarobiłem do 40zł, potem spadłem do 20..

Obstawiłem na Legię 10zł - kurs był 4,85 i wpadło mi 48zł, do tego jakieś drobne zakłady za grosze i stan konta - 69,97.

Dziś obstawiłem do tej pory
Lech Poznań - Stjarnan Gardabae (2zł) kurs 1,14
Esbjerg FB - Ruch Chorzow (6,65zł) kurs 5,10
Esbjerg FB - Ruch Chorzow (5zł) kurs 4,75
SKN St. Pölten - PSV Eindhoven (4,47zł) kurs 1,45
Lech Poznań - Stjarnan Gardabae (5zł) kurs 12.0
Lech Poznań - Stjarnan Gardabae (8zł) kurs 15.50
Zielony = mój typ.
Mam nadzieję że coś wpadnie.

Na shorte przez dwa dni zarobiłem
$2.36072 przy 1323 wejściach.

Jak będą jakieś zmiany, będę pisał Smile

PS: Wiem że te typy są pomieszane, ale powinno coś wpaść. Smile

Ogólnie moim celem jest zarobienie jakiś 1500zł, jeszcze nie wiem na co Tongue


RE: Dziennik rBartka. - jarunioo7 - 07-08-2014 18:43

Powodzonka.. Ja preferuje bardziej pewne zarobki Big Grin Może i mniejsze, ale zawsze pewne.. Wink


RE: Dziennik rBartka. - rBartek - 07-08-2014 19:47

(07-08-2014 18:43)jarunioo7 napisał(a):  Powodzonka.. Ja preferuje bardziej pewne zarobki Big Grin Może i mniejsze, ale zawsze pewne.. Wink


Nie zawsze wchodzą leady Tongue


Ruch nie wszedł.. :C
Lech to samo.
PSV weszło

Stan konta - 61zł


RE: Dziennik rBartka. - bios - 07-08-2014 20:06

Jak na początek to całkiem nieźle.

Staraj się unikać stawiania x typów po małym kursie lub niepewnych z małym wkładem.


RE: Dziennik rBartka. - rBartek - 07-08-2014 20:13

(07-08-2014 20:06)bios napisał(a):  Jak na początek to całkiem nieźle.

Staraj się unikać stawiania x typów po małym kursie lub niepewnych z małym wkładem.

Bardzo ostrożnie w to gram, żeby nie stracić.

HNK Hajduk Split - Shakhtyor Karagandy 2:0 postawiłem 20zł że taki wynik będzie do końca, o kursie 4,0
Oby wpadło.

I nie wpadło...
Masakra. Gol w ostatniej minucie.

Stan konta - 40zł

EDIT: HAHAHAHA nie wierzę! Pomyliłem się w obstawianiu, zamiast obstawić ten sam wynik, obstawiłem 3:0 Big Grin +80zł

Stan konta - 120zł


RE: Dziennik rBartka. - SexPistols - 07-08-2014 20:34

O jak miło na koniec dnia ;D poszczęściło Ci się nawet Big Grin powodzenia z tym Smile


RE: Dziennik rBartka. - rBartek - 07-08-2014 20:35

(07-08-2014 20:34)SexPistols napisał(a):  O jak miło na koniec dnia ;D poszczęściło Ci się nawet Big Grin powodzenia z tym Smile

Dzięki bardzo, szczęśliwy jak nic Big Grin Jak narazie rekord dniówki.

Postawiłem jeszcze
FC Viktoria Plzen - Petrolul Ploiesti 1:4 - że Viktoria nie strzeli na 2:4. Postawione 20zł o kursie 3,85


jakieś popieprzone mają ten system, wybieram że nie strzelą, wynik taki jaki jest a mi nic nie wpada. Śmierdzi mi tu ZUS'em.

Postawiłem już dziś na jutrzejszą extraklasę, bo kurs może spaść jutro.

KS Cracovia - Korona Kielce (5zł) kurs 2,15
Górnik Zabrze - Jagiellonia Bialystok (5zł) kurs 2,25

Ogólnie postawiłem coś, znów źle, na szczęście że tylko 5zł, to spadłem do 95zł. Postanowiłem że nie będę obstawiał jakiś nieznanych drużyn, no chyba że wygrana któreś będzie pewna.


RE: Dziennik rBartka. - rBartek - 08-08-2014 11:01

Robię sobie małą przerwę na jakiś tydzień / dwa, muszę poczekać aż wystartuje liga Hiszpańska,Angielska,Niemiecka i może Włoska,LM,LE. wtedy będę miał co obstawiać.

Ogólnie obstawianie jakiś nieznanych się nie opłaca, bo rzadko kiedy wchodzi to co sobie zaplanujemy. Ale jak ktoś ma mega obeznanie, to dlaczego nie. W międzyczasie będę obstawiał mecze Extraklasy, jak mi poszło podam za te 2 tygodnie Smile


RE: Dziennik rBartka. - C4mp3R - 08-08-2014 16:46

Powiem tak, jak założyłeś fake konto niedawno i skorzystałeś z bonu, a nawet jak wpłaciłeś swoją kasę to raczej spodziewaj się, że będą chcieli skan dowodu


RE: Dziennik rBartka. - jarunioo7 - 08-08-2014 17:37

Liga Hiszpańska zawsze spoko.. Tongue W poprzednim sezonie oglądałem praktycznie wszystkie mecze trzech zespołów na które liczyłem od początku: FC Barcelona, Real Madryt i Atletico Madryt..

Oczywiście jestem za Barceloną Smile