Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta Facebook po 60groszy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konta Facebook po 60groszy (/Temat-Konta-Facebook-po-60groszy-95515)

Strony: 1 2


Konta Facebook po 60groszy - ufo321 - 07-08-2014 09:29

1.Nazwa przedmiotu : Konta facebook
2.Opis przedmiotu :
Konta są:
-świeżo założone z różnych adresów IP
-zweryfikowane mailowo
-bez grup i znajomych

3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : pw
5.Cena : 0,6 zł -1 konto Przy większej ilości możliwość negocjacji ceny.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal, Bank


RE: Konta Facebook po 50groszy - jarunioo7 - 07-08-2014 10:03

Brawo.. Niedługo będziemy konta facebook oddawali za darmo jak będziesz narzucał takie ceny.. Zauważyłeś że na targu każdy sprzedaje praktycznie te same koszulki po tej samej cenie (np. 25zł) ? To jest współpraca - co im da że sprzedadzą po 15zł - jak mogą sprzedać za 25.. Zastanów się nad tym..


RE: Konta Facebook po 80groszy - kasass - 07-08-2014 14:03

mialem kupic modem i robic konta ale widze tez ze nie dlugo bedzie to wszystko za darmo to nawet mi modem sie nie zwroci


RE: Konta Facebook po 80groszy - Lionel10 - 07-08-2014 14:12

(07-08-2014 10:03)jarunioo7 napisał(a):  Brawo.. Niedługo będziemy konta facebook oddawali za darmo jak będziesz narzucał takie ceny.. Zauważyłeś że na targu każdy sprzedaje praktycznie te same koszulki po tej samej cenie (np. 25zł) ? To jest współpraca - co im da że sprzedadzą po 15zł - jak mogą sprzedać za 25.. Zastanów się nad tym..
80 gr to drogo? Hahaha takie konta powinny byc po 30 gr. W zagranicznych serwisach za 90gr masz zweryfikowane konto telefonicznie, wystarczy zmienic imie i nazwisko na PL. Kto ci kupi konto za 3-4zl ? Chyba kretyn. Za tyle to ja mam 5 kont zweryfikowanych.


RE: Konta Facebook po 80groszy - Janex - 07-08-2014 14:26

Konta można już dostać po 50gr. Smile Tylko teraz wielki "Ból d*py" sprzedawców którzy innym wciskali, że 1,5 zł za konto zweryfikowane e-mailem to tanio facepalm


RE: Konta Facebook po 80groszy - Kede - 07-08-2014 14:34

(07-08-2014 10:03)jarunioo7 napisał(a):  Brawo.. Niedługo będziemy konta facebook oddawali za darmo jak będziesz narzucał takie ceny.. Zauważyłeś że na targu każdy sprzedaje praktycznie te same koszulki po tej samej cenie (np. 25zł) ? To jest współpraca - co im da że sprzedadzą po 15zł - jak mogą sprzedać za 25.. Zastanów się nad tym..

Pomylił Ci się tylko fakt, że są to konta nie zweryfikowane. Po prostu założone i tyle. Jakby chciał to mógłby je i po 5 groszy sprzedawać bo nie mają żadnej realnej wartości "rynkowej" Wink


RE: Konta Facebook po 80groszy - jarunioo7 - 07-08-2014 15:55

na początku pisał że za 50gr i myślałem że są zweryfikowane.. to chyba z nerwów Smile to nie żaden ból dupy ale współpraca między sprzedawcami.. ja moge sprzedawać konta zweryfikowane mail i telefon po 40 gr - i też mi się będzie opłacać.. ale tego nie robie..


RE: Konta Facebook po 80groszy - Artiis - 07-08-2014 16:39

(07-08-2014 15:55)jarunioo7 napisał(a):  na początku pisał że za 50gr i myślałem że są zweryfikowane.. to chyba z nerwów Smile to nie żaden ból dupy ale współpraca między sprzedawcami.. ja moge sprzedawać konta zweryfikowane mail i telefon po 40 gr - i też mi się będzie opłacać.. ale tego nie robie..


To sprzedawaj Smile i zarabiaj 1,5 zł ( koszt startera + prąd ) na godz beka.


RE: Konta Facebook po 80groszy - jarunioo7 - 07-08-2014 19:00

Dałbym rade.. Kończe już nauke jako elektryk - wszystko można ominąć Big Grin Oczywiście żarty żartami - ale cena wydaje mi się śmieszna.. Nie napisałem że będę sprzedawać - tylko że mógłbym sprzedawać Wink Z resztą Artiis ty dyktujesz dobre ceny - i tez powinno Tobie zależeć na tym żeby konkurencja była jak najmniejsza i dyktowała podobne ceny Smile


RE: Konta Facebook po 80groszy - Nortix - 07-08-2014 19:08

(07-08-2014 10:03)jarunioo7 napisał(a):  Brawo.. Niedługo będziemy konta facebook oddawali za darmo jak będziesz narzucał takie ceny.. Zauważyłeś że na targu każdy sprzedaje praktycznie te same koszulki po tej samej cenie (np. 25zł) ? To jest współpraca - co im da że sprzedadzą po 15zł - jak mogą sprzedać za 25.. Zastanów się nad tym..
Cytat:zweryfikowane mailowo
Dlatego jest taka cena facepalm