Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w whiskey - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja w whiskey (/Temat-Inwestycja-w-whiskey-95470)



Inwestycja w whiskey - draksone - 06-08-2014 15:18

Zainteresowałem się ostatnio inwestycją w whiskey,podobno lepsza od inwestycji w wino,bo wino może się zepsuć.Tutaj przykładowy temat: http://www.bankier.pl/forum/temat_re-inwestycje-whisky-wino,10069615.html

Moim zdaniem w miarę bezpieczna inwestycja,co sądzicie ?? A może ktoś z was już się tym zajmuje ?Smile


RE: Inwestycja w whiskey - dzemba - 07-08-2014 20:07

Każdy alkohol ma straty, wino i piwo się psują, a mocniejsze alkohole potrafią wytracić rożne osady lub po prostu niedokręcane odparować Smile (nawet najlepszej whisky trzeba co 2-3 miesiące sprawdzać korek/zakrętkę bo może się okazać, że nie jest dostatecznie szczelny), wniosek jest prosty, nigdy nie masz 100% pewnej inwestycji Big Grin

Ja bym rozbił inwestycje na 2-3 mniejsze, zawsze troszkę bezpieczniej.


RE: Inwestycja w whiskey - Jarosław - 20-10-2014 12:05

(07-08-2014 20:07)dzemba napisał(a):  Każdy alkohol ma straty, wino i piwo się psują, a mocniejsze alkohole potrafią wytracić rożne osady lub po prostu niedokręcane odparować Smile (nawet najlepszej whisky trzeba co 2-3 miesiące sprawdzać korek/zakrętkę bo może się okazać, że nie jest dostatecznie szczelny), wniosek jest prosty, nigdy nie masz 100% pewnej inwestycji Big Grin

Ja bym rozbił inwestycje na 2-3 mniejsze, zawsze troszkę bezpieczniej.
Proponuję zapoznać się z ofertą na rynku inwestycji alternatywnych a później wyrażać opinie.


RE: Inwestycja w whiskey - osinex - 24-10-2014 13:51

jak coś pójdzie nie tak, to przynajmniej nie będziesz chodził smutny :>


RE: Inwestycja w whiskey - AntonioFresco - 24-10-2014 17:04

we Włoszech dobra inwestycja to wino, o whisky nie słyszałem