Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski + jest recenzja yazir .NIEDZIELNA PROMOCJA 15ZŁ :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski + jest recenzja yazir .NIEDZIELNA PROMOCJA 15ZŁ :) (/Temat-SPRZEDAM-Sposob-na-WIELKIE-zyski-jest-recenzja-yazir-NIEDZIELNA-PROMOCJA-15ZL-95031)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski + jest recenzja yazir ZA 30ZŁ - kasass - 06-08-2014 19:47

To nie da sie w zaden sposob sprzedawac tego np na allegro aby zarobki byly wieksze i szybciej to schodzilo


RE: SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski + jest recenzja yazir ZA 30ZŁ - chladek317 - 06-08-2014 19:54

mhhhm a to jest jakis towar z Polski czy z Chin? moze bylbym chetny, ale jak z chin to nie chce mi sie czekac miesiac na paczke ;D


RE: SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski + jest recenzja yazir ZA 30ZŁ - Por2010 - 06-08-2014 21:02

handlujemy motorami ? skoro gość musi po to przyjechać to tylko to mi wpadło do głowy, albo jakimiś tanimi samochodami
o to chodzi ?


RE: SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski + jest recenzja yazir ZA 30ZŁ - rkac1997 - 06-08-2014 21:30

Towar jest z Polski. Możemy wybrać różne kategorie. Nie jest najważniejszą treścią poradnika co sprzedajemy tylko gdzie i za ile to kupimy Smile Tongue 30ZŁ jest tego warte Wink


RE: SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski + jest recenzja yazir ZA 30ZŁ - jarunioo7 - 07-08-2014 10:06

Poradnik pełni funkcje bardziej informatora - tak jak było napisane w recenzji.. Zyski można osiągnąć na prawdę duże - w zależności od inwestycji. Wchodzę w to za miesiąc/dwa.
Myślę że 30zł jest warte lepszej przyszłości - ale może się okazać że ktoś już o tym pomyśle wiedział Tongue

Kontakt z użytkownikiem bardzo dobry, można się dogadać Smile

POLECAM! Wink


RE: SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski + jest recenzja yazir ZA 30ZŁ - rkac1997 - 07-08-2014 10:15

(07-08-2014 10:06)jarunioo7 napisał(a):  Poradnik pełni funkcje bardziej informatora - tak jak było napisane w recenzji.. Zyski można osiągnąć na prawdę duże - w zależności od inwestycji. Wchodzę w to za miesiąc/dwa.
Myślę że 30zł jest warte lepszej przyszłości - ale może się okazać że ktoś już o tym pomyśle wiedział Tongue

Kontakt z użytkownikiem bardzo dobry, można się dogadać Smile

POLECAM! Wink

Dziękuję za wyrażenie swojej opini. Jak widać kolejna zadowolona osoba (mam nadzieje) Smile
Polecam - 30zł to inwestycja w lepszą przyszłość Smile


RE: SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski + jest recenzja yazir ZA 30ZŁ - B_Y_K_U - 07-08-2014 13:02

(07-08-2014 10:15)rkac1997 napisał(a):  
(07-08-2014 10:06)jarunioo7 napisał(a):  Poradnik pełni funkcje bardziej informatora - tak jak było napisane w recenzji.. Zyski można osiągnąć na prawdę duże - w zależności od inwestycji. Wchodzę w to za miesiąc/dwa.
Myślę że 30zł jest warte lepszej przyszłości - ale może się okazać że ktoś już o tym pomyśle wiedział Tongue

Kontakt z użytkownikiem bardzo dobry, można się dogadać Smile

POLECAM! Wink

Dziękuję za wyrażenie swojej opini. Jak widać kolejna zadowolona osoba (mam nadzieje) Smile
Polecam - 30zł to inwestycja w lepszą przyszłość Smile
Tak, ale jeśli poradnik będzie miało nie wiadomo ile osób to też nie wiadomo czy nie wpłynie to na zbyt dużą konkurencję i spadek potencjalnych zysków...
Nie ma takiego biznesu, w którym jest 100% możliwości jego powodzenia, ryzyko zawsze istnieje...


RE: SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski + jest recenzja yazir ZA 30ZŁ - rkac1997 - 07-08-2014 13:14

(07-08-2014 13:02)B_Y_K_U napisał(a):  
(07-08-2014 10:15)rkac1997 napisał(a):  
(07-08-2014 10:06)jarunioo7 napisał(a):  Poradnik pełni funkcje bardziej informatora - tak jak było napisane w recenzji.. Zyski można osiągnąć na prawdę duże - w zależności od inwestycji. Wchodzę w to za miesiąc/dwa.
Myślę że 30zł jest warte lepszej przyszłości - ale może się okazać że ktoś już o tym pomyśle wiedział Tongue

Kontakt z użytkownikiem bardzo dobry, można się dogadać Smile

POLECAM! Wink

Dziękuję za wyrażenie swojej opini. Jak widać kolejna zadowolona osoba (mam nadzieje) Smile
Polecam - 30zł to inwestycja w lepszą przyszłość Smile
Tak, ale jeśli poradnik będzie miało nie wiadomo ile osób to też nie wiadomo czy nie wpłynie to na zbyt dużą konkurencję i spadek potencjalnych zysków...
Nie ma takiego biznesu, w którym jest 100% możliwości jego powodzenia, ryzyko zawsze istnieje...

Dziękuję za opinię Smile
Co do poradnika - sprzedałem już 14 sztuk i 4 osoby pisały , że spróbują w niedalekiej przyszłości. Kupno poradnika nie przekłada się na zyski , trzeba jeszcze mieć chęci Smile


RE: SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski + jest recenzja yazir ZA 30ZŁ - mattys5 - 07-08-2014 13:48

Czy towar który sprzedajemy jest używany?
czy ten towar łatwo sprzedać całorocznie, czy jednak zima to sezon prawie martwy?
Czy potrzeba jakieś duże miejsce na ten towar do przechowania, czy wystarczy mieszkanie w bloku?


RE: SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski + jest recenzja yazir ZA 30ZŁ - muszek92 - 07-08-2014 14:02

Poszło PW Smile