Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski + jest recenzja yazir .NIEDZIELNA PROMOCJA 15ZŁ :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski + jest recenzja yazir .NIEDZIELNA PROMOCJA 15ZŁ :) (/Temat-SPRZEDAM-Sposob-na-WIELKIE-zyski-jest-recenzja-yazir-NIEDZIELNA-PROMOCJA-15ZL-95031)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski - 25ZŁ + jest recenzja yazir - rkac1997 - 06-08-2014 09:03

No tak rzeczywiście. Choć ja znam kategorię, w której można ominąć DG Smile


RE: SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski - 25ZŁ + jest recenzja yazir - zeton - 06-08-2014 09:39

a ja dodam, że skoro chodzi o kasę rzędu kilku tys. zł to skarbowy bez kilku/kilkunastu transakcji może się czepnąć. Pytanie tylko jak takie transakcje są dla nich widoczne. Bo jeśli to jest przez jakiś serwis aukcyjny to sprzedaż za kwotę kilka tys. miesięcznie nawet 1-2 produktów może być potraktowana jak sprzedaż bez działalności.


RE: SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski - 25ZŁ + jest recenzja yazir - rkac1997 - 06-08-2014 09:41

Nie sprzedajesz przez serwisy aukcyjne. Sprzedaż następuje "od ręki" u Ciebie w domku Smile. Dlatego mowa tutaj o hajsie konkretnym Smile


RE: SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski - 25ZŁ + jest recenzja yazir - B_Y_K_U - 06-08-2014 13:04

Ok. Wszystko pięknie, ale nawet jeśli podejdziemy do tego poważnie i z dobrym budżetem to jaka jest szansa na realny zarobek?
Przecież równie dobrze możemy "bujać" się z tym produktem w nieskończoność i utopić w tym poważny kapitał, a tego przecież nikt by nie chciałTongue


RE: SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski - 25ZŁ + jest recenzja yazir - rkac1997 - 06-08-2014 14:38

Szansa jest 100% - zresztą wszystko jest w poradniku.


RE: SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski - 25ZŁ + jest recenzja yazir - Por2010 - 06-08-2014 16:13

powiedzmy że zainwestuje 2k, ile na tym zarobie?


RE: SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski - 25ZŁ + jest recenzja yazir - rkac1997 - 06-08-2014 16:34

Z 2k to powiedzmy minimum 4k i więcej


RE: SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski - 25ZŁ + jest recenzja yazir - jarunioo7 - 06-08-2014 16:42

Kuuurcze... Brat wróci z zagranicy i przywiezie troche pieniędzy - ja też mam nadzieje chociaż trochę dorobić w internecie.. Ale to będzie za dwa miesiące.. Pytanie: Czy inwestycje mogę realizować w przeciągu kilku następnych miesięcy czy tylko teraz - póki jeszcze mało osób zna pomysł? Cena 25zł za poradnik który może mi przynieść zyski rzędu kilku tysięcy złotych jest bardzo mała Smile


RE: SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski - 25ZŁ + jest recenzja yazir - rkac1997 - 06-08-2014 16:45

jarunioo7 - Trzeba być osobom pełnoletnią aby zacząć (ewentualnie mama, tata mogą pomóc ) ... Za kilka miesięcy też będzie można zarabiać Wink

UWAGA - JESZCZE TYLKO 2 SZTUKI PO 25ZŁ
KOLEJNE - 50ZŁ

Zainteresowanie jest tak duże, że postanowiłem podnieść cenę....


RE: SPRZEDAM - Sposób na WIELKIE zyski + jest recenzja yazir - Scoobyx - 06-08-2014 16:50

Czyli sprzedajemy produkty lokalnie?