Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam VIRAL na FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam VIRAL na FB (/Temat-Sprzedam-VIRAL-na-FB-94919)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Sprzedam VIRAL na FB - jarunioo7 - 28-07-2014 07:51

Niieeeee moge.. Ale skopiowł konkretnie temat Smile Zdecydowanie wolałbym kupić u kciuka, jak sobie zarobie przez ten tydzień to się zastanowie nad owym skryptem Smile


RE: Sprzedam VIRAL na FB - displayname - 28-07-2014 12:22

No to tak Panowie przygotujcie się na krótką lekturę i weźcie pigułki uspokajające w międzyczasie. Jedynym, który tutaj kopiuje to jest właśnie użytkownik Kciuk sprawę zgłaszam do administracji. Wykorzystuje Waszą niewiedzę i wciska Wam kita za 100 zł. Mam nadzieję, że nikt się na to nie nabrał. Nie wiem od czego zacząć żeby to miało spójny sens.

Ale zacznijmy od krótkiego początku.

Strona/skrypt który sprzedaje od dawna już "lata" po necie. Ostatnia głośna sprawa była za sprawą tej strony:

[Obrazek: 09593918774465388649.jpg]

Pewnie co niektórzy z Was ją widzieli.

Adres strony: wiadomoscipl.pl/po ukośniku jeszcze parę folderów dla niepoznaki

Adres strony już zaindeksowany przez większość antywirusów.

Jego adres strony do tego magicznego skryptu za 100 zł: http://eokazje24.pl/lool/

Porównałem oba skrypty wnikliwie z czego wynika, że użytkownik Kciuk poza tym, że nie jest autorem tego skryptu, nie dopisał nic do niego tylko po podmieniał linki do swoich programów i wrzucił wszystkie pliki na swój serwer.

Największy kopier tego forum jak on to nazywa "kseroboy" to właśnie on sam zwykły cwaniak. Niby z niego taki "haker" a nie potrafi usunąć linijki komentarza dodanej do strony przez program kopiujący, którego użył do skopiowania danej witryny aby Wam moi drodzy wcisnąć kit za 100 zł.

Bezpodstawne zarzuty myślicie ? Jeszcze jesteście tym użytkownikiem zauroczeni ? Wasz mentor boss ?

Wejdźmy w źródło strony, standardowo jest zabezpieczone przez prawo klikiem ale dociekliwi i tak sobie poradzą i wejdą Smile

view-source:eokazje24.pl/lool/

Krótka analiza: co widzimy w źródle strony ? A to, że została przez niego skopiowana.

Pierwsza linijka:

<!-- saved from url=(0023)http://wiadomoscipl.pl/ -->

kopia ze wspomnianej prze zemnie wcześniej strony, świadczy o tym ten oto wyżej zostawiony komentarz przez program automatycznie kopiujący witryny. Taki haker a zapomniał go usunąć ale wtopa.....

Dodaje zrzut ekranowy dla administracji na dowód gdyby nagle po moim wpisie strona przestała istnieć. Obecnie każdy może to zobaczyć w źródle na jego stronie, którą podałem wcześniej.

[Obrazek: 38633702152804960219.jpg]

Wejdźmy teraz w źródło jego strony przy wpisie z komentarzami z facebooka.

[Obrazek: 97439366330241398978.jpg]

co tutaj widzimy ? hmmm zobaczcie sami Smile

<!-- saved from url=(0023)http://wiadomoscipl.pl/ -->

Wejdźmy dalej w cały html z komentarzami.

[Obrazek: 52501077985042135474.jpg]

Co tutaj widzimy ?

[Obrazek: 66111461315073037432.jpg]

Kliknijmy więc "wyświetl źródło"
Jak myślicie jaki tutaj będzie widniał wpis na początku ? Smile
Tak tak nie myliliście się Smile

[Obrazek: 44813330292425652462.jpg]

<!-- saved from url=(0044)http://wiadomoscipl.pl/files/komentarze.html -->

link do sprawdzenia póki jeszcze dostępny jeśli ktoś jeszcze nie "dowierza" poniżej

view-source:eokazje24.pl/lool/data/komentarze.htm

Przypominam, że cały czas widzimy przy tym adres jego stronki eokazje24.pl/lool za magiczne 100 !

I tak dalej i tak dalej w każdej części tej strony widnieją takie wpisy.
Stąd wniosek, że strona została brutalnie skopiowana od kogoś a teraz Wam sprzedawana.

Do tego dochodzi jeszcze inna historia, jak użytkownik Kciuk kopiował moje strony (również zostawiał tak jak tutaj wpisy skąd witryna została skopiowana) i sprzedawał je na Allegro, do tej pory na co niektórych można zobaczyć te wpisy otagowane programem kopiującym ale linków nie będę pokazywał bo to już nie jest istotne. Smile

Oto cała magia zarabiania "mega" kokosów przez Kciuka, którymi chwali się w swoim dzienniku zarabiania na forum. Pewnie druga pensja to sprzedaż takich skopiowanych skryptów i zarabianie na Was.

Myślę, że nikt nie dał się na to nabrać i nie zapłacił temu partaczowi tych 100 złotych.

W ramach podzięki za wyjaśnienie sprawy proszę Was moi drodzy o zgłoszenie tego tematu i użytkownika do administracji za to co robi. W przyszłości pewnie podobne rzeczy by/lub będzie Wam wciskał, więc radzę uważać mniej doświadczonym użytkownikom albo w razie niepewności napisać do mnie PW.

A ja w ramach podzięki za zrealizowanie powyższego punktu udostępniam Wam ten skrypt za darmo. Oczywiście skopiowany ze strony Kciuka tak jak On to zrobił komuś Smile Więc mamy zadośćuczynienie, niech się teraz bulwersuje największy kseroboy tego forum a co Smile Ja myślę, że on na tym forum jest już skończony a Wy jak myślicie ? Smile Link do pobrania skryptu niżej:

http://host1gb.net.pl/download.php?file=f8e3ab382635e5f966f70788884e4f77

Jeszcze jeden link do pobrania bo piszecie, że ten wyżej się nie da rozpakować, chyba za dużo podfolderów ten powinien się wypakować ok Smile

http://sendfile.pl/254830/lool.rar

Poza tym poniżej macie wszystkie pliki jak na dłoni jak ktoś nie chce pobierać Smile

A jeszcze w ramach uśmiechu na koniec, taki z niego haker a nie wie jak zabronić dostęp do plików na serwerzepokerface
Macie wszystkie pliki skryptu jak na dłoni Smile Przypominam za stówe ! beka
http://eokazje24.pl/lool/data/

Pozdrawiam !


RE: Sprzedam VIRAL na FB - chladek317 - 28-07-2014 12:34

Dzięki za skypt. Ciągle nie rozumiem czemu ludzie je sprzedają skoro są za darmo ;D


RE: Sprzedam VIRAL na FB - piotrekprorok - 28-07-2014 12:44

Tego sie nie spodziewałem... Smile


RE: Sprzedam VIRAL na FB - Yeahh - 28-07-2014 12:47

Wow, pisałem,ostrzegałem tydz temu . w jego dzienniku że skrypty z wielkiego poradnika kciuka można znaleźć w necie. Pozdrawiam tych co kupili jego metode. Napisałem chyba z 6 postów z czego adm postanowiła usunac Sad a naiwni kupili jego metode.

Na takiej samej zasadzie działa strona szokujaca.pl

BTW:
Osobie, która bez uprawnienia (bez zawartej umowy licencji, zapłaty odpowiedniej sumy na rzecz twórcy lub niezgodnie z warunkami licencji) utrwala lub zwielokrotnia cudzy utwór w wersji oryginalnej grozi w tym wypadku:
- karze pozbawienia wolności od 3 lat - gdy sprawca czynu zabronionego uczynił sobie z naruszania cudzych praw stałe źródło dochodu lub narusza prawa autorskie dla działalności przestępczej (np. oszustwa przez sprzedaż podrobionych płyt itp.)


RE: Sprzedam VIRAL na FB - displayname - 28-07-2014 12:48

Proszę o zgłaszanie tematu do administracji Smile

A on się pulta w innym temacie, że ktoś kopiuje jego temat. Trzeba mieć tupet i dystans do siebie nie ?


RE: Sprzedam VIRAL na FB - Yeahh - 28-07-2014 12:50

(28-07-2014 12:48)displayname napisał(a):  Proszę o zgłaszanie tematu do administracji Smile

A on się pulta w innym temacie, że ktoś kopiuje jego temat. Trzeba mieć tupet i dystans do siebie nie ?
Haha dokładnie już nie wiem co lepsze. Big Grin


RE: Sprzedam VIRAL na FB - kciuk - 28-07-2014 12:52

Heh. Powodzenia Displayname, ja to miałem już jakiś czas temu od kumpla, nawet nie wiedziałem że to mial skopiowane. Smile

Cytat:Do tego dochodzi jeszcze inna historia, jak użytkownik Kciuk kopiował moje strony (również zostawiał tak jak tutaj wpisy skąd witryna została skopiowana) i sprzedawał je na Allegro, do tej pory na co niektórych można zobaczyć te wpisy otagowane programem kopiującym ale linków nie będę pokazywał bo to już nie jest istotne. Smile

Chyba coś Ci się pomieszało, bo ja zadnych stron nie kopiuje, także tego... Udowodnij to cwaniaczku jak możesz. Wink

I co do twojego szlachetnego czynu... Gratuluje, właśnie sprawiłeś, że teraz cały fb będzie tym za*ebany Smile Fakt, że skrypt był już dawno dostępny w necie za free, ale nie był aż tak rozpowszechniony.


RE: Sprzedam VIRAL na FB - Admin - 28-07-2014 12:53

@[kciuk] oczekujemy na pilne wyjaśnienia.


RE: Sprzedam VIRAL na FB - kciuk - 28-07-2014 13:03

@[Admin] poszło do Ciebie na pw. W razie pytań, wal.