Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
✪ Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 ✪ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ✪ Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 ✪ (/Temat-%E2%9C%AA-Dziennik-pracy-mysc-Get-Paid-2-0-%E2%9C%AA-94843)



RE: Dziennik pracy - mysc - shorte.st - Koja - 06-08-2014 00:25

No, lepiej niż wczoraj Smile. Zakładaj fp i zarabiaj jeszcze więcej. Miłego wypoczynku nad morzem impreza


RE: Dziennik pracy - mysc - shorte.st - jarunioo7 - 06-08-2014 08:09

Widzę cały czas postępy Smile Wakacje to wakacje - ja też za tydzień wybieram się w rodzinne strony, i nie będę prawdopodobnie nic zarabiał.. A z automatu i tak będzie coś wpadało.. Udanego pobytu nad morzem impreza

PS. Ostatnio widziałem w TV jak ludzie nawet wejść zamoczyć nóg nie mogli w morzu bo woda była strasznie zimna.. W kilku miejscach tak było i było to spowodowane przez przyrode Smile Obyś nie trafił na takie miejsca Big Grin


RE: Dziennik pracy - mysc - shorte.st - mysc - 11-08-2014 23:07

Dzień 12 :

Zarobek : $0,52

Wykonano:
- Postowanie na fb

Straty:
- brak

Przebieg działań i przemyślenia

Dzisiaj wróciłem i jedyne co zrobiłem to wypostowałem jednorazowo grupy. Od jutra będę działał troszkę inaczej, a mianowicie zaczynam postować dwa razy dziennie. Oprócz tego plan bez zmian - rozwijam konta i dołączam do grup w "bezpiecznej" ilości. 19 sierpnia sporo kont mi się odblokuje i wtedy mam nadzieję, na jakiś nagły skok. Jedyne co mi przeszkadza, to stawka dla USA, która kolejny raz spadła, tym razem do 2$.


RE: Dziennik pracy - mysc - shorte.st - mysc - 12-08-2014 22:53

Dzień 13 :

Zarobek : $1,19

Wykonano:
- Postowanie na fb
- Założenie fanpage'a

Straty:
- brak

Przebieg działań i przemyślenia

No więc jak nie trudno było się domyślić, postowanie dwa razy dziennie zapenia 2x wiekszy zysk. Dalej wszystko realizuje według planu - rozwijam swoje 20 kont, staram sie by na kazdym koncie bylo po 7 w miare duzych (10k+) grup. W miare postowanie przeprowadzam selekcje - usuwam grupy z moderacją postów i te w których moje posty zostają usunięte - w ten sposób mam nadzieje w przyszłości dać rade w pełni zautomatyzować proces postowania. Stan konta po 13 dniach prowadzenia dziennika to : $13,04.

W ogóle nie pisałem o poleconych. Otóż mam ich już 26....sporo, ale niestety żaden z nich nie jest aktywny. Wpadają jedynie jakieś pojedyncze wejscia i to tez od czasu do czasu, ludzie się szybko zniechęcają.

Co do fanpage'a to oczywiście nie będę wrzucał linków dopóki się nie rozwinie - o ile się rozwinie Wink


RE: Dziennik pracy - mysc - shorte.st - xardas1020 - 13-08-2014 17:22

powodzenia i wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia założonego celu


RE: Dziennik pracy - mysc - shorte.st - mysc - 13-08-2014 22:53

Dzień 14 :

Zarobek : $1,25

Wykonano:
- Postowanie na fb
- Kupno dwóch fanpage'y

Straty:
- blokada na jedno konto (ale konto bez grup, więc na dobrą sprawę żadna strata)

Przebieg działań i przemyślenia

Myślę, że dużo lepszą alternatywą dla spamu jest fanpage. Nie oznacza to, że rezygnuje z mojego planu spamowania po 7 grup 2x dziennie z 20 kont = co daje 280 postów dziennie. Natomiast do opisanej przed chwilą liczby jest ciężko dojść. Właściwie cąły mój ruch prowadzi z dwóch grup, gdy ich zabraknie (a zgrup jednak mnie wyrzucają i banują) to cały genialny plan się zawali. Bez sensu non stop dodawać grupy i nie mieć możliwości automatyzacji całego procesu zarabiania. Dlatego oprócz spamu zaczynam również rozwijać fanpage'e, które moim zdaniem są troszkę bardziej "bezpieczne" i mniej pracochłonne.



p.s Dzięki Xardas1020 Wink


RE: Dziennik pracy - mysc - shorte.st - ZbysiuK - 14-08-2014 03:44

Promujesz tylko na fp?
Powodzenia ! Smile


RE: Dziennik pracy - mysc - shorte.st - mysc - 14-08-2014 12:55

W tej chwili promuje jedynie na grupach, postuję 2x dziennie mniej więcej w tych samych godzinach.
Fanpage'e mam 4 : trzy polskie i jeden zagraniczny - póki co je tylko promuje i nie wstawiam tam skróconych linków. Myślę, jak często wstawiać post z linkiem w stosunku do postów bez linku - tak żeby nie zniechęcić ludzi do fanpage'a. Jakieś pomysły lub przemyślenia co do tego ?


RE: Dziennik pracy - mysc - shorte.st - mysc - 14-08-2014 23:41

Dzień 15 :

Zarobek : $0,57

Wykonano:
- Postowanie na fb
- Kupno fanpage'a

Straty:
- brak

Przebieg działań i przemyślenia

Niestety z własnej winy wypostowałem grupy tylko raz, stąd zarobek wyszeł jaki wyszedł ;/ Potencjał był na 2x taki. Tyle, że tak na dobrą sprawę to 50 centów nie robi dużej różnicy, by osiągnąć swój główny cel - tj. 1000 zł miesięcznie powinienem zbudować system. Myślę, że te system będzie dużo sprawniejszy w oparciu o fanpage'e niż postowanie na grupach. Póki co będę rozwijał to i to jednocześnie, ale jeżeli fanpage'e okażą się skuteczniejsze w całości przerzucę się na nie.


RE: Dziennik pracy - mysc - shorte.st - yurko - 15-08-2014 12:03

skoro i tak wyrzucają Cię z grup to nie lepiej puszczać więcej serii spamu?