Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przepraszam admina za multikonta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Przepraszam admina za multikonta (/Temat-Przepraszam-admina-za-multikonta-94794)



Przepraszam admina za multikonta - MistrzFB - 25-07-2014 13:39

Witam w styczniu 2014 roku miałem fanpage i szybko chciałem go sprzedać niestety trzeba mieć 50 postów,a więc zacząłem spamić i oczywiscie w ten sam dzień dostałem bana i tak cały czas stwarzam i stwarzam juz stwierdziłem że nie ma sensu.Drogi adminie bardzo proszę o odblokowanie mojego ip abym mogl miec te jedne jedyne konto obiecuje że nie będe spamił zależy mi na tym.Proszę o zaufanie


RE: Przepraszam admina za multikonta - konrad123456789 - 25-07-2014 13:42

Kolejny wysyp Big Grin


RE: Przepraszam admina za multikonta - abelabel2 - 25-07-2014 13:46

WTF


RE: Przepraszam admina za multikonta - daniel42na - 25-07-2014 13:52

Po 35 multikoncie się obudziłeś? facepalm


RE: Przepraszam admina za multikonta - Kaspirek - 25-07-2014 14:15

gdzie takich kapusta rodzi??


RE: Przepraszam admina za multikonta - cord - 25-07-2014 14:58

Przeprosiny Przeprosiny Przeprosiny Przeprosiny Przeprosiny Przeprosiny Przeprosiny Przeprosiny Przeprosiny Przeprosiny Przeprosiny Przeprosiny Przeprosiny Przeprosiny Wybaczcie Mu Wybaczcie Mu Wybaczcie Mu Wybaczcie Mu Wybaczcie Mu Wybaczcie Mu Wybaczcie Mu Wybaczcie Mu Wybaczcie Mu Wybaczcie Mu Wybaczcie Mu Wybaczcie Mu


RE: Przepraszam admina za multikonta - Sloniasek - 25-07-2014 15:04

Ten temat to chyba jakiś żart.


RE: Przepraszam admina za multikonta - Killigan - 25-07-2014 15:09

Każdy powinien dostać 2 szansę Big Grin


RE: Przepraszam admina za multikonta - daniel42na - 25-07-2014 15:17

Więc mamy powiedzieć: "walić regulamin... co z tego że zrobił 35 multikont, z każdego naspamował mase pseudopostów które trzebabyło kasować, ważne że przeprasza.".
Wiem że po 35 próbie w końcu zauważyłeś, że łatwiej będzie ci sprzedawać te swoje fenpejdże postępując jak każdy inny user ale odrobine za późno. Banuje i żegnam.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.