Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ograniczenie dostępu do konta - kiedy ograniczają? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Ograniczenie dostępu do konta - kiedy ograniczają? (/Temat-Ograniczenie-dostepu-do-konta-kiedy-ograniczaja-94590)



Ograniczenie dostępu do konta - kiedy ograniczają? - jarunioo7 - 22-07-2014 09:57

Witam. Ostatnio ograniczyli mi dostęp do konta na PP i chciałem się was zapytać - kiedy oni ograniczają dostęp? Jeśli nie zweryfikuje maila albo gdy nie powiążę z kartą, nie zweryfikuje rachunkiem bankowym?


RE: Ograniczenie dostępu do konta - kiedy ograniczają? - Qwik - 22-07-2014 09:59

Zablokował mogą w każdej chwili z byle powodu a nawet bez powodu.Nie ma reguły.


RE: Ograniczenie dostępu do konta - kiedy ograniczają? - jarunioo7 - 22-07-2014 10:24

No to na prawdę kiepsko.. Szkoda że nawet nie można do nich napisać w spr. tego ograniczenia :o Nawet się konta nie da usunąć :/


RE: Ograniczenie dostępu do konta - kiedy ograniczają? - marcel_kk - 22-07-2014 10:29

Pierwsze ograniczenie zazwyczaj dopada właściciela konta niezweryfikowanego,
gdy ma wykonaną duża ilość darmowych przelewów ( jako Rodzinie i znajomym)
Pozostało zweryfikować konto.


RE: Ograniczenie dostępu do konta - kiedy ograniczają? - jarunioo7 - 22-07-2014 12:10

Dzięki Marcel.. Smile


RE: Ograniczenie dostępu do konta - kiedy ograniczają? - kolo33 - 24-07-2014 02:54

Ja tak miałem po 4 latach bez weryfikacji i po kilku miesiącach odblokowali, dzwonić się nie opłaca bo gadają żeby przeglądarke zmienić ;p

Kliknięte z Galaxy S+.


RE: Ograniczenie dostępu do konta - kiedy ograniczają? - marcel_kk - 24-07-2014 03:13

(24-07-2014 02:54)kolo33 napisał(a):  Ja tak miałem po 4 latach bez weryfikacji i po kilku miesiącach odblokowali, dzwonić się nie opłaca bo gadają żeby przeglądarke zmienić ;p

To było kiedyś, teraz są bardziej skuteczni, mają poustawiane automaty na różne działania i wystarczy że zrobisz coś na koncie
odbiegającego od schematu i następuje nałożenie ograniczenia.