Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
konto izzy mbank - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: konto izzy mbank (/Temat-konto-izzy-mbank-94565)

Strony: 1 2 3


RE: konto izzy mbank - Takaon - 22-07-2014 19:11

Jesli chodzi o wybór to wybieram mbank albo tmobile bankowe, ale w tym drugim odstrasza mnie nazwa t-mobile Wink


RE: konto izzy mbank - erykziele12 - 22-07-2014 21:35

Nie mam nic do ułatwienia zarabiania, ale nie lubie jak ktoś na kimś sobie dorobi nie mówiac mu nawet o tym. Smile


RE: konto izzy mbank - grzesiek1990 - 23-07-2014 07:30

Na forum o zarabianiu chyba każdy rozumie, że reflink to coś co przynosi korzyści jego właścicielowi. Więcej informacji o izzyKoncie znajdziesz także w tym wpisie na blogu: http://regularneoszczedzanie.blogspot.com/2014/07/izzykonto-konto-bankowe-dla-nastolatkow.html


RE: konto izzy mbank - jarunioo7 - 06-08-2014 14:44

Jak najbardziej polecam każdemu konto osobiste izzyKonto.. Posiadam od dwóch tygodni i co tu dużo mówić - jestem zachwycony.. Przelewy wewnątrz banku natychmiastowe, bezpłatne. Przelewy do innego banku w przeciągu 1 dnia roboczego - za darmo. Internetowa obsługa konta bardzo intuicyjna, prosta i estetyczna..

BRAK JAKICHKOLWIEK OPŁAT za płatności kartą, za prowadzenie konta, za karte.. :o

Polecam każdemu, niedługo będę robił rozpiskę najlepszych kont - wchodze w ten temat Smile


RE: konto izzy mbank - bolo9797 - 06-08-2014 14:57

Ja tez przenioslem sie do mbanku okolo 2 tygodnie temu i tez moge w 100% polecic Smile Konto mialem ledwo tydzien a juz dostalem od nich 1 zl za % z konta.
Wszytsko jest darmowe i stronka tez mi sie podoba.


RE: konto izzy mbank - konikpolnt - 18-10-2014 18:00

(21-07-2014 23:17)GWDiviner napisał(a):  Ja tam mam konto izzy od chyba 2 lat i nie narzekam, przelewam za darmo, za wyplaty w innych bankomatach doplacam 5zl, czyli warto miec kolo siebie mbankowy bankomat. Jedynym malym problemem jest limit wyplacania, 200zl dziennie tylko sie da (przynajmniej u mnie)
przecież limit można zmienic w ustawieniach!