Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupywanie poleconych na autosurfon.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kupywanie poleconych na autosurfon.pl (/Temat-Kupywanie-poleconych-na-autosurfon-pl-94436)



Kupywanie poleconych na autosurfon.pl - KosaaxD - 18-07-2014 23:22

Witam , czym roznia sie losowi polecenie od wybranych poleconych bo ci wybrani poleconi sa tanszy , kupilem sobie jednego tego najdrozszego , jeszcze nic nie zarobil ale to dopiero chwilka tylko czym to sie rozni ?


RE: Kupywanie poleconych na autosurfon.pl - Lionel10 - 19-07-2014 17:58

niczym


RE: Kupywanie poleconych na autosurfon.pl - Juhas - 19-07-2014 18:14

jak kupujesz losowo to po jednej cenie może być nawet taki co już dawno nie klika a tu wybierasz ile ma kliknięć jak dużo to jest możliwość że jest aktywny
PS ja kupiłem 9 każdy nie aktywny...


RE: Kupywanie poleconych na autosurfon.pl - maslanka80 - 19-07-2014 18:40

No ja kupiłem 3 poleconych wczoraj i też lipa . Dzisiaj kupiłem 1 poleconego za 1 pkt który się dzisiaj zarejestrował więc może coś z niego wyrośnieSmile


RE: Kupywanie poleconych na autosurfon.pl - KosaaxD - 19-07-2014 19:16

Hmm to dlaczego ci losowi sa po 500 za 1 a tamci wybrani sa po 170 za 1 , fuck logic ?


RE: Kupywanie poleconych na autosurfon.pl - Juhas - 19-07-2014 20:19

za 500 możesz dostać poleconego co wogule nie klika lub co ma już 5000 klików i jest aktywny gdybyś kupił normalnie to ten nieaktywny kosztował by 1pkt a ten co ma 5000 kosztował by 2500pkt
W 1 masz ryzyko w 2 "wiesz" co bierzesz impreza


RE: Kupywanie poleconych na autosurfon.pl - KosaaxD - 19-07-2014 21:04

Mhm rozumiem mysle ze temam wyczerpany dziekuje za pomoc , i prosze o zamkniecie


Kupywanie poleconych na autosurfon.pl - Sloniasek - 20-07-2014 13:19

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


RE: Kupywanie poleconych na autosurfon.pl - Admin - 05-06-2015 19:20

Z uwagi na liczne powiadomienia Naszych użytkowników o nierzetelności i niewypłacalności serwisu - przez co został przeniesiony do scamu, ten temat jest również w pełni nieaktualny więc trafia do kosza.


Kupywanie poleconych na autosurfon.pl - Admin - 05-06-2015 19:20

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.