Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koniec pracy jako telemarketer ---> nowy temat :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Koniec pracy jako telemarketer ---> nowy temat :) (/Temat-Koniec-pracy-jako-telemarketer-nowy-temat-94332)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - marcel_kk - 26-07-2014 12:44

@[jarunioo7] tak sobie czytam Twoje posty i nie mogę się nadziwić
Twojej fascynacji taką firmą.
Umowa na czas nieokreślony ? Kto w dzisiejszych czasach "umów śmieciowych"
daje "umowę na czas nieokreślony" ? Nie zdziwiło Cię to ?
Podejrzewam że wysokość pierwszej wypłaty lub jej brak mocno ostudzi Twój zapał
do tego zajęcia i zmieni stosunek do tych firm co wyzyskują tanią siłę roboczą.
Obym się mylił.


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - poduszka12 - 26-07-2014 12:50

(26-07-2014 11:52)erykziele12 napisał(a):  A to sobie nie popracuje . Mało jest wgl. prac dla 13 latków, na truskawki nawet nie myślę iść bo 2 zł za koszyk... Undecided To juz wolę zostać przy sub sms i zarabianiu w internecie Cool . Dzięki za info .

Truskawek już dawno nie zbierają Lol


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - jarunioo7 - 26-07-2014 14:06

Marcel - ja dostałem umowe śmieciową bo będę pracował do końca wakacji.. Poza tym mam 17 lat i dopiero zaczynam w tym zawodzie.. Dodatkowo nie fascynuje się ale jestem po prostu zadowolony że mogę łączyć swoją pracę z pracą w internecie i zarabiać podwójnie Smile A co do wypłaty to w naszym biurze pracuje niecałe 10 osób, każdy ma ze sobą super kontakt, nikt nie ma zamiaru nikogo wykorzystać.. Smile Wypłata już dziesiątego - wiem że będą to małe pieniądze ponieważ będzie to za dwa tygodnie pracy (tyle właśnie pracuje legalnie)..

PS. Ten tydzień będzie przełomowy - dobry zarobek się szykuje z Subskrypcji SMS Smile


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - erykziele12 - 26-07-2014 14:11

(26-07-2014 12:50)poduszka12 napisał(a):  
(26-07-2014 11:52)erykziele12 napisał(a):  A to sobie nie popracuje . Mało jest wgl. prac dla 13 latków, na truskawki nawet nie myślę iść bo 2 zł za koszyk... Undecided To juz wolę zostać przy sub sms i zarabianiu w internecie Cool . Dzięki za info .

Truskawek już dawno nie zbierają Lol

Nie myślałem iść * , sorka. Chodziło mi o robotę w czerwcu ale się przejęzyczyłem Tongue .
Stawka słaba, bo taki koszyk to w pół godziny się wyciągało, w pełnym słońcu i na kolanach, a tutaj sobie wygodnie siedzę, zrobie pare klików i liczę ledy Cool


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - jarunioo7 - 29-07-2014 05:39

Zaktualizowałem dziennik - pora powrócić do prowadzenia Smile



Dotychczasowy zarobek z kont na facebooku: 95zł
Zarobki na Shorte.ST: 4,5$
Zarobki na FireSub: 14zł

POSIADAM:
30 kont facebook - świeżutkie, bez stażu.
Kilka kont z długim stażem - hoduje i sprzedam za dobrą cenę.
Startery które wykorzystam do tworzenia kolejnych kont.
3 Fanpage do Sub. SMS - będę je rozwijał, zlecę nabicie lajków i będzie maszynka do zarabiania pieniędzy Smile

PLANY:
Tworzyć dalej konta na facebooku, na dniach kupuje fanpage erotyczny do skracania linków.. Później będę się bawił w subskrypcje SMS. Zobaczymy jak mi pójdzie, ile uda mi się zarobić - w razie niepowodzenie sprzedam fanpage Smile



RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - GiorgioDobko - 29-07-2014 10:31

Powodzenia, masz dobre podstawy do zarabiania Big Grin.

Dajesz radę spamować na fb i rozmawiać z klientami? Ja osobiście wolę skupić się na kliencie i podpisać z nim umowę, za co zarobię 15-20zł, niż zaspamować fb za 1 $ Big Grin.


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - jarunioo7 - 29-07-2014 11:43

Daje rade normalnie Smile Ale zaczyna mnie denerwować to że siedzę przed komputerem conajmniej 8 godzin dziennie.. Może to się odbić w niedalekiej przyszłości na moich oczach :/

Dzisiaj kupiłem fanpage, mam nadzieje że niedługo dobrze zarobie Smile


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - PracaZdalna - 29-07-2014 19:13

NoBig Grin brawoBig Grin a mi własnie chcieli wcisnąć telefon z orange ale odmowiłemBig Grin


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - Zarobiony_Koles - 30-07-2014 06:56

Nie da się pozbyć ludzi z Orange. Kilka razy próbowałem to, że podpisałem umowę, mówią, że nie to z konkurencji, to wtedy zaczęła się walka o przejście do orange. wtf ;( A co najlepsze kilka osób dziennie dzwoni z orange.

A co do kont, interesują mnie konta ze długim stażem, wyślij ofertę na pw, dzięki


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - BloNdyN - 30-07-2014 16:11

Pw usun Smile