Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koniec pracy jako telemarketer ---> nowy temat :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Koniec pracy jako telemarketer ---> nowy temat :) (/Temat-Koniec-pracy-jako-telemarketer-nowy-temat-94332)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Koniec pracy jako telemarketer ---> nowy temat :) - jarunioo7 - 17-07-2014 10:02

Witam.. Mam 17 lat i pracuje jako telemarketer w firmie zajmującej się sprzedażą aktywną ofert sieci ORANGE. Pracuje od poniedziałku do piątku po 8 godzin i moja praca pozwala mi na swobodne rozmawianie z ludźmi przez słuchawki (praca) i surfowanie po internecie - od teraz też praca a nie marnowanie czasu Tongue


Dotychczasowy zarobek z kont na facebooku: 95zł
Zarobki na Shorte.ST: 4,5$
Zarobki na FireSub: 14zł

POSIADAM:
30 kont facebook - świeżutkie, bez stażu.
Kilka kont z długim stażem - hoduje i sprzedam za dobrą cenę.
Startery które wykorzystam do tworzenia kolejnych kont.
3 Fanpage do Sub. SMS - będę je rozwijał, zlecę nabicie lajków i będzie maszynka do zarabiania pieniędzy Smile

PLANY:
Tworzyć dalej konta na facebooku, na dniach kupuje fanpage erotyczny do skracania linków.. Później będę się bawił w subskrypcje SMS. Zobaczymy jak mi pójdzie, ile uda mi się zarobić - w razie niepowodzenie sprzedam fanpage Smile



RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - konrad123456789 - 17-07-2014 10:06

Powodzenia !

Widzę, że olałeś szkołę Big Grin


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - kammic8 - 17-07-2014 10:10

wakacje są przecież xd


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - jarunioo7 - 17-07-2014 10:16

Hahaha.. właśnie miałem pisać że są wakacje Big Grin A po wakacjach o ile będę miał czas (piłka nożna, treningi, bieganie nooo i szkoła) też będę pracował jako telemarketer i zarabiał pieniążki Tongue


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - Noozer - 17-07-2014 10:56

Powodzenia Wink
Jak znalazłeś tą pracę telemarketera Big Grin ?


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - konrad123456789 - 17-07-2014 11:04

No faktycznie, zapomniałem, że dzieciaki mają wakacje Big Grin


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - Zarobiony_Koles - 17-07-2014 11:24

Ty to je masz już parę lat facepalm
Ale dorabiasz tam na czarno, czy masz jakąś umowę?


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - Arathron - 17-07-2014 11:28

jak na słuchawce można zarabiać na czarno?


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - jarunioo7 - 17-07-2014 11:35

Taaaa dzieciaki Big Grin Tą prace znalazłem w gazecie "TELEMARKETER - pośrednictwo orange kontakt..". Poszukajcie może coś znajdziecie.. Ale najpierw trzeba przejść szkolenie, u mnie trwało to tydzień :/ Przed chwilą rozmawiałem z szefem i chce żebym dalej pracował.. Od poniedziałku podpisuje umowe do końca wakacji Smile Niestety dwóch moich znajomych dzisiaj zwolnili - też byli na okresie próbnym.. Ja z nich najwiecęj umów podpisałem - dlatego zostałem Smile


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - Zarobiony_Koles - 17-07-2014 12:02

Jak poszedłeś na rozmowę myślałeś, że to już koniec?