Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób jak zdać egzamin teoretyczny na prawo jazdy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Sposób jak zdać egzamin teoretyczny na prawo jazdy. (/Temat-Sposob-jak-zdac-egzamin-teoretyczny-na-prawo-jazdy-94007)



Sposób jak zdać egzamin teoretyczny na prawo jazdy. - kammic8 - 11-07-2014 02:54

Mogę wam zdradzić dwa sposoby na szybkie ogarnięcie teorii na KAT B(chociaż na innych pewnie też się sprawdzi) i jedna mniej szybka.
Pierwszy jest taki, że robicie sobie kilka egzaminów próbnych w programie i każdy błąd który popełnicie zróbcie screena i potem te screeny wklejajcie do jednego folderu. Gdy już zbierze wam się kilkanaście/dziesiąt screenów przeglądajcie je i starajcie się zrozumieć popełniony błąd. Gdy kilka razy przejrzycie folder zapamiętacie wszystkie popełnione błędy i już ich nie popełnicie. Przez co nauka będzie na błędach ale nie podczas egzaminu państwowego, a próbnego w domu. Ten sposób jest o wiele efektowniejszy niż mielibyście robić egzamin teoretyczny próbny i po prostu tylko przeglądać popełnione błędy w programie po czym zamkniecie program lub zrobicie nowy egzamin i zapomnicie jakie błędy popełniliście x egzaminów wcześniej (nie każdy jest tak uzdolniony, że raz przeczyta i wszystko pamięta).

Drugi sposób(nie każdy ma możliwości go wykonać) jest taki, że jeśli macie w swoim WORDzie komputer w którym można wykonywać próbne testy przed egzaminem to skorzystajcie z tego i siądźcie do niego, często jest on na holu w poczekalni gdzie jest dużo ludzi, ale nie przejmujcie się nimi że jeśli wypadnie negatywny to was wyśmieją. Mi osobiście i kolegom z którymi zdawałem akurat trafiło się po pytaniu/dwóch na państwowym z tego próbnego co robiliśmy. Także warto sobie przypomnieć kilka minut przed egzaminem, nic nie stracicie a kto wie być może to zadecyduje o tym czy zdacie.

Trzeci sposób chodzić i słuchać na wykładach w OSK.

Na egzamin uczyłem się dzień przed egzaminem i chciałem się z wami podzielić moimi sposobami jak zdać egzamin teoretyczny który według niektórych jest taki straszny. Nie taki diabeł straszny jak go malują.

dzielcie się też swoimi sposobami.

Powodzenia na egzaminie!


RE: Sposób jak zdać egzamin teoretyczny na prawo jazdy. - abelabel2 - 11-07-2014 06:04

DZIEKI SUPER SPOSÓB!





Damn...


RE: Sposób jak zdać egzamin teoretyczny na prawo jazdy. - hamcio - 20-08-2014 22:42

Ja osobiście polecam stronę zdamyto.pl. Po zarejestrowaniu mamy chyba 2 darmowe testy ale ja miałem ze szkoły jazdy konto premium na miesiąc co przełożyło się na częstą naukę i egzamin zdany za pierwszym razem Wink Praktycznie wszystkie pytanie, które miałem na egzaminie przerobiłem na tej stronie i z egzaminu wyszedłem po czasie około 4-5 min. Wiec polecam wydać kilka złotych na konto premium tam niż kilkadziesiąt na kolejny egzamin. Wink


Odp: Sposób jak zdać egzamin teoretyczny na prawo jazdy. - Damkofr - 20-08-2014 23:38

Gdzies jest baza pytan na necie nie wszystkie ale sporo juz jest.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Sposób jak zdać egzamin teoretyczny na prawo jazdy. - Vesania00 - 09-05-2016 17:31

J arobiłem tak by raz dziennie zdać trzy próbne egzaminy pod rząd. Jak za trzecim mi się nie udało, to od nowa trzy. I za pierwszym zdałem.


RE: Sposób jak zdać egzamin teoretyczny na prawo jazdy. - ivandzms - 09-05-2016 17:47

Ooo piszcie piszcie, bo ja w tym roku zdaję Big Grin


RE: Sposób jak zdać egzamin teoretyczny na prawo jazdy. - Adde - 16-05-2016 09:40

W internecie można znaleźć bazę prawie wszystkich pytań. 3-4 godzinki nauki i gwarantuję, że w egzamin wejdziecie jak nóż w masło Big Grin


RE: Sposób jak zdać egzamin teoretyczny na prawo jazdy. - Sloniasek - 16-05-2016 12:16

na "zdamy.to" jest pełna baza z 4 tys. pytań wraz z odpowiedziami.