Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - patulsky1337 - 19-04-2015 08:37

Spokojnie, wczoraj było coś u mnie również nie tak ale jeden dzień tylko bo dzisiaj od rana leady wpadają Wink


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Rav656 - 19-04-2015 12:02

No wczoraj na równe 10tyś UU miałem 4 leady, a dzisiaj na 4tyś UU już jest 7 leadów a dopiero 13sta więc lepiej Wink Stawka cały czas 9.5zł Wink


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - dawaj_kase - 19-04-2015 12:09

Na MyLead zliczane są wszystkie wejścia, również z tych samych IP, więc ilość wejść jest raczej mało miarodajna. Jeżeli przykładowo pozycjonujecie swoje serwisy wówczas Google Boty generują dużo ruchu, jeżeli danego dnia dodajecie dużo niszy również sami generujecie ruch.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 19-04-2015 15:05

dokładnie jak wyżej dawaj_kase napisał. Dlatego do porównań najlepiej posłużyć się zarobioną kwotą Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - kalutor - 19-04-2015 20:21

Czy możecie coś tym zrobić, a najlepiej usunąć w cholerę, tudzież dodać możliwość edycji?

[Obrazek: xwpjqraph9bs_t.jpg]

Nie żebym coś miał przeciwko temu człowiekowi o polsko-japońskim nazwisku, ale generalnie wpienia mnie to...


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 19-04-2015 20:37

Cały czas jest możliwość edycji. Wink


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - kalutor - 20-04-2015 14:45

Wczoraj za pośrednictwem GG, zadałem jednemu z administratorów Mylead.pl bardzo proste pytanie, czyniąc to w sposób jak najbardziej uprzejmy, i co oczywiste - oczekiwałem odpowiedzi. Ta niestety nie nastąpiła przez pół godziny... No trudno, pomyślałem; zapewne dużo obowiązków, być może wielu pytających, stąd brak reakcji.
Wobec tego podziękowałem za nie udzielenie mi informacji, i zakończyłem ten smutny, krótki monolog.
Od tamtej pory minęło paręnaście godzin, ponownie otworzyłem okno rozmowy której nie było, gdyż ów administrator był dostępny. Niestety, w dalszym ciągu nie otrzymałem odpowiedzi na pytanie, swobodnie zawieszone w próżni...
Tym razem moje myśli dotyczące tej sytuacji, nie oscylowały już w domysłach o braku czasu, czy natłoku obowiązków, skoncetrowały się one bowiem na jednej, że to po prostu - lekceważenie. Smutne...


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - alfonsPL - 20-04-2015 14:48

(20-04-2015 14:45)kalutor napisał(a):  Wczoraj za pośrednictwem GG, zadałem jednemu z administratorów Mylead.pl bardzo proste pytanie, czyniąc to w sposób jak najbardziej uprzejmy, i co oczywiste - oczekiwałem odpowiedzi. Ta niestety nie nastąpiła przez pół godziny... No trudno, pomyślałem; zapewne dużo obowiązków, być może wielu pytających, stąd brak reakcji.
Wobec tego podziękowałem za nie udzielenie mi informacji, i zakończyłem ten smutny, krótki monolog.
Od tamtej pory minęło paręnaście godzin, ponownie otworzyłem okno rozmowy której nie było, gdyż ów administrator był dostępny. Niestety, w dalszym ciągu nie otrzymałem odpowiedzi na pytanie, swobodnie zawieszone w próżni...
Tym razem moje myśli dotyczące tej sytuacji, nie oscylowały już w domysłach o braku czasu, czy natłoku obowiązków, skoncetrowały się one bowiem na jednej, że to po prostu - lekceważenie. Smutne...

Jak i tak zarabiasz grosze to po co mają się zajmować Twoimi sprawami?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - seba274 - 20-04-2015 14:51

Każdy chyba powinien być traktowany tak samo?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - alfonsPL - 20-04-2015 14:54

(20-04-2015 14:51)seba274 napisał(a):  Każdy chyba powinien być traktowany tak samo?

Nie? To jest biznes, zrozumcie to Smile