Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - broofie - 05-09-2015 16:52

Programy sa globalne?


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - rozekrr - 05-09-2015 16:53

(05-09-2015 16:52)broofie napisał(a):  Programy sa globalne?
Tak, ale tylko te które mają przy sobie taką ikonkę Smile


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 05-09-2015 18:15

(05-09-2015 16:07)rozekrr napisał(a):  Na programie movieplaytube nie tłumaczy komentarzy pod dany kraj.

Treści które są konfigurowalne nie są tłumaczone. Możesz dodać komentarze w mieszanych językach.


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - Dante_/ - 06-09-2015 01:01

Wydaje mi się, że postowanie z aplikacji nie działa, poprawie ponieważ jedno z moich kont, które zalogowałem się do aplikacji nie opublikowało żadnego posta na tablicy. No i jeszcze jedno, w konfiguracji pliku i w miejscu 'zalogowanych użytkowników' to nie zalicza unikalnych użytkowników, tylko każde zalogowanie się, czyt. mogę sobie podbijać tą liczbę poprzez wchodzenie w program i 'zaloguj się na facebooku, czyli zamiast mieć przykładowo 50 osób w aplikacji, mogę mieć 1, która wchodziła 50 razy w program. Mam nadzieję, że napisałem zrozumiale.


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 06-09-2015 02:50

(06-09-2015 01:01)Dante_/ napisał(a):  Wydaje mi się, że postowanie z aplikacji nie działa, poprawie ponieważ jedno z moich kont, które zalogowałem się do aplikacji nie opublikowało żadnego posta na tablicy. No i jeszcze jedno, w konfiguracji pliku i w miejscu 'zalogowanych użytkowników' to nie zalicza unikalnych użytkowników, tylko każde zalogowanie się, czyt. mogę sobie podbijać tą liczbę poprzez wchodzenie w program i 'zaloguj się na facebooku, czyli zamiast mieć przykładowo 50 osób w aplikacji, mogę mieć 1, która wchodziła 50 razy w program. Mam nadzieję, że napisałem zrozumiale.
Aby na koncie pojawił się post,dana osoba musi być online w momencie wysyłki.
Ze względu na konfiguracje aplikacji obecnie zlicza w tym programie wszystkie wejścia.


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - rozekrr - 06-09-2015 07:55

No u mnie niestety global się nie sprawdził, widocznie każdy ma swój serwis bo MyLead nigdy mnie miło nie zaskoczył z leadami, w konkurencji na tym samym kilka leadów już a tutaj od wczoraj prawie 400 uu i 0 leada. Życie Smile


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 06-09-2015 10:11

(06-09-2015 07:55)rozekrr napisał(a):  No u mnie niestety global się nie sprawdził, widocznie każdy ma swój serwis bo MyLead nigdy mnie miło nie zaskoczył z leadami, w konkurencji na tym samym kilka leadów już a tutaj od wczoraj prawie 400 uu i 0 leada. Życie Smile

Global ma być tylko dodatkiem do SMS. Działasz w większości na spamie,znaczna cześć linków jest już usunięta a facebook tak pokazuje pozostałe http://scr.hu/21ol/i79tb
Może przy takiej promocji bardziej MT się sprawdzi.


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - rozekrr - 06-09-2015 10:15

Możliwe, ale UU dalej wpadają. Skoro FB tak pokazuje to widocznie wasz skracacz już wyłapał Tongue


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - kilogram - 06-09-2015 19:30

Będzie dziś spamowane z aplikacji?


RE: MyLead.eu v2 - Program partnerski wykuty dla Was. Zarabiaj więcej i przyjemniej. - MyLead.pl - 06-09-2015 19:37

(06-09-2015 19:30)kilogram napisał(a):  Będzie dziś spamowane z aplikacji?

Rozsyłka była od godz 18.