Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
dieta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: dieta (/Temat-dieta-92691)

Strony: 1 2


dieta - rekki - 17-06-2014 15:47

Siemanko! Chciałbym Was zapytać w jaki sposób można zarobić układając diety. Mam dosyć bogatą wiedzę na ten temat, ułożyłem już sporo diet, ale teraz chciałbym zacząć na tym zarabiać. Temat na forum nie funkcjonuje zbyt sprawnie (http://zarabiam.com/Temat-Profesjonalna-dieta-91558), nie mam zbyt wielu chętnych na układanie diety. Chciałbym usłyszeć Wasze propozycje - gdzie, w jaki sposób itp szukać potencjalnych klientów do diety. Wchodzi w grę allegro?

btw. za każdy pomysł daję reputa i zniżkę 20% na ewentualny zakup diety Smile
Pozdrawiam.


RE: dieta - czerwony03 - 17-06-2014 15:57

Na allegro pod hasłem 'profesjonalna dieta' pojawia się trzy oferty z jednego konta:
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4327324927
Ktoś to chyba kupuje wiec spróbować możesz Wink

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka


RE: dieta - rekki - 17-06-2014 19:08

Czekam na kolejne pomysły Big Grin


RE: dieta - Patenciarz - 17-06-2014 19:14

Na allegro widzialem sporo takich aukcji mysle ze ktos sie zainteresuje , mozesz sprobowac tez sie ogłosić gdzies w jakichs serwisach ogloszeniowych.


RE: dieta - 4funsecond - 17-06-2014 19:26

Sprzedawaj na KFD.PL, tam na 100% dużo Ci zejdzie o ile dobrze się zareklamujesz.


RE: dieta - rekki - 17-06-2014 19:28

Na KFD wydaje mi się, że prędzej złapię bana, niż komuś coś sprzedam Tongue


RE: dieta - Kaspirek - 18-06-2014 05:46

PPomysl tak...
na kfd zacznij za darmo ukladac i darowiznne bierz .
wez stronke sobie zrob ..
i jak ktos z kfd zrobi ta diete to niech sie wpisze i poczta pantoflowa musi ruszyc Big Grin


RE: dieta - kasiak - 18-06-2014 16:30

stronka+grupy(spmujesz dietą ktoś na pewno się skusi ) Smile
na kfd te darmowe też niezły pomysł Smile


RE: dieta - sheko12 - 18-06-2014 18:01

na sfd.pl i potreningu.pl - redaktorzy szukają ekspertów z tej dziedziny, powinieneś dobrze na tym wyjść jak sprawdzą twoją wiedze )

allegro w tym fora sportowe, ogłaszaj się tam gdzie są początkujący a nie sami profesjonaliści, z przyjemnością kupią Wink
P.S nie chodzi o bezpośtednia sprzedaż, napisz że zajmujesz się układaniem diet, nawet sygnatura i się wypowiadaj, zauważą i się zainteresują


RE: dieta - Kede - 18-06-2014 18:03

Przede wszystkim nikt nie kupuje diety w ciemno, żeby oferować tego typu usługę trzeba mieć kurs z dietetyki i kilkuletnie doświadczenie. Według mnie powinieneś wystartować na facebooku. Stworzyć fanpage, reklamować go. Pisać swoje oferty. Zdjęcia swoich "podopiecznych". Czyli MARKETING przede wszystkim. Wink