Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[FIFA Online] Turnieje Fify Online - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [FIFA Online] Turnieje Fify Online (/Temat-FIFA-Online-Turnieje-Fify-Online-9188)

Strony: 1 2


[FIFA Online] Turnieje Fify Online - Spitner - 24-06-2010 09:18

Witam Was. :-)

Wyczułem na Team Speak'u oraz na forum wielkie zainteresowanie Fifą Online. Z kolegą miałem robić turnieje jednakże on zapadł się pod ziemie i nie opłacił hostingu dlatego byłem zmuszony wykupić i zrobić wszystko od nowa (była już cała Polska Ekstraklasa zapisana i gotowa do gry). Chciałbym Was zaprosić do wspomnianego turnieju, oferuję pełen profesjonalizm w organizacji turnieju. Poszukuję również osób do pomocy w prowadzeniu forum, portalu oraz do zachowania porządku turnieju, kontrolowanie drużyn etc. Na wstępie organizuję Polską Ekstraklasę, później zagraniczne i na końcu małą "Ligę Mistrzów. (w zależności od ilości użytkowników)

Także zapraszam Was na http://www.fifaonline.boo.pl

W planach mam wykupienie domeny. :-)

Pozdrawiam,
Spitner.

PS. Zapisy ruszą dzisiaj o godzinie 20:00


RE: Turnieje Fify Online - pespe - 24-06-2010 09:23

Ok ja sie zarejestrowałem ;op czekamy na innych co grają w fife ;p


RE: Turnieje Fify Online - Lukasz142 - 24-06-2010 09:40

Zarejestrowałem się Mam pytanie w fifce 10 są drużyny z poprzedniego sezonu.Czy w turnieju będą stare drużyny z ekstraklasy czy może turniej zostanie uzupełniony nowymi czyli widzew i górnik.Chętnie bym zagrał w tym turnieju ale bez widzewa nie ma sensu grać.


RE: Turnieje Fify Online - Spitner - 24-06-2010 09:46

(24-06-2010 09:40)Lukasz142 napisał(a):  Zarejestrowałem się Mam pytanie w fifce 10 są drużyny z poprzedniego sezonu.Czy w turnieju będą stare drużyny z ekstraklasy czy może turniej zostanie uzupełniony nowymi czyli widzew i górnik.Chętnie bym zagrał w tym turnieju ale bez widzewa nie ma sensu grać.

Jeżeli mówisz o Fifie Online (bo napisałeś Fifce 10) to z tego co się orientuję jeszcze nie było uptade. Fifa Online jest jeszcze wersją BETA i wątpię by w niej jakiś uptade robili. Całkowita wersja ponoć ma wyjść po wakacjach, ale pewnie się przeciągnie i jeden sezon zdążylibyśmy zagrać. Smile

edit: dodałem na forum poradniki robione przeze mnie.


RE: Turnieje Fify Online - MareKSG - 24-06-2010 11:41

Jakby to powiedzieć... Po turnieju MŚ w Fifie Online była planowana forumowa liga/Liga Mistrzów, więc nie wiem czy to wypali. No ale zobaczymy jak to będzie wszystko wyglądało po obecnym turnieju Wink


RE: Turnieje Fify Online - SZAFI - 24-06-2010 12:42

Właśnie ja po turnieju MŚ zorganizuję Ligę Mistrzów... tylko jeszcze muszę pogadać z bananem Smile


RE: Turnieje Fify Online - Lukasz142 - 24-06-2010 12:55

Fajna sprawa z ta ligą mistrzów ,ale jak ta liga mistrzów będzie się układać tak jak mistrzostwa świata to nie ma to sensu.Jedni starają się grać w terminach a inni zgłaszają się do udziału i nawet jednego meczu nie rozgrywają.Ogólnie to pomysł świetny ale musicie tak dopracować regulamin żeby było wszystko jak najbardziej w porządku.


RE: Turnieje Fify Online - Marcos2233 - 24-06-2010 13:01

Tez juz sie zarekestrowałem i jak bedzie turniej to licze na info Smile


RE: Turnieje Fify Online - bmw00 - 24-06-2010 14:05

Zapisuję się ;p


RE: Turnieje Fify Online - SZAFI - 24-06-2010 14:59

tez się zapiszę ... ale nie obiecuję ze będę grać Smile