Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Który serwis ? Highcash, Sharebay, AstroCash, Sharecash, FireCash, BlogLock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Który serwis ? Highcash, Sharebay, AstroCash, Sharecash, FireCash, BlogLock (/Temat-Ktory-serwis-Highcash-Sharebay-AstroCash-Sharecash-FireCash-BlogLock-90387)

Strony: 1 2 3 4


Który serwis ? Highcash, Sharebay, AstroCash, Sharecash, FireCash, BlogLock - sliwamaster - 02-05-2014 20:26

Heja, nie znalazłem tematu, w którym byłoby zestawienie podstawowych informacji z wszystkich serwisów obecnie działających.
I niestety mam problem z wyborem odpowiedniego.

Który serwis polecacie, i dlaczego ? Jak wyglądają wypłaty, czy można gateway umieszczac na własnej stronie itp itd..

Co mogę powiedzieć o serwisach, z których korzystałem - jeżeli macie inne spostrzeżenia piszcie, umieszczę ( o ile to możliwe ) je w tym poście:

highcash.org
" + "
- 0 problemów z wypłatami od 3 do 7 dni po zleceniu wypłaty (pod koniec miesiąca), pieniążki już były na koncie. ( ogromny plus ! wiadomo im szybciej tym lepiej, nie mam zamiaru wiązać się z jakimś serwisem, który zalega z kasą, kręci itp itd. )
- możliwość umieszczenia gateway na własnej stronie (coś czego bardzo szukam.. w innych serwisach)
- wypłata od 10$ na konto bankowe, paypal
- możliwość podejrzenia stawek dla danego kraju dla każdej ofercie.

" - "
- ostatnimi czasy, często DDOS'owany..
- trochę niedopracowany panel (niby miał wejść v2 do końca marca, ale jeszcze nie ma zobaczymy o ile wejdzie czy coś się zmieni )

-------

Sharebay.net
" + "
- ogromny plus za wygląd strony z plikiem do każdego typu pliku np. z streamem zablokowanym poprzez gateway.
- wypłata od 15$, nie wiem w ile dochodzą itp.. więc jak ktoś może się wypowiedzieć to chętnie uzupełnię
- możliwość umieszczenie kodu embed z filmem zablokowanym poprzez gateway.

" - "
- brak możliwości umieszczenia gateway na własnym blogu ( co mnie skutecznie odstraszyło.. )

-------

FireCash.org
" + "
" - "

-------

ShareCash.org
" + "
" - "
- wypłata od 75$ na paypal ( co skutecznie już mnie odstraszyło.. )

-------

AstroCash.org
" + "
" - "

-------

BlogLock.net
" + "
" - "

-------

CashBuzz.net
" + "
" - "


RE: Który serwis ? Highcash, Sharebay, AstroCash, Sharecash, FireCash, BlogLock - sewirus - 04-05-2014 14:11

Ja ogólnie polecam Sharebay i Bloglock

Sharebay.net
+szybkie wypłaty
+wygląd mirrorów
+możliwość umieszczenie kodu embed z filmem zablokowanym poprzez gw
+pomoc karcza

-brak menadżera ofert

Bloglock
+plugin, masz serwis ppa na swoim blogu Big Grin
+gateway
+wypłaty jak na sb (możesz łączyć wypłate sb z bl jak napiszesz do karcza)
+pomoc karcza

-brak menadżera ofert


RE: Który serwis ? Highcash, Sharebay, AstroCash, Sharecash, FireCash, BlogLock - Ty27mek - 04-05-2014 14:36

RoaringCash:
+wypłaty od $10 PayPal, Bank
+wypłaty na umowę od $150
+trzech mentorów (każdy użytkownik ma account manager)
+wypłaty zawsze, gdy jest kasa w Balance (gdy RC dostaje przelew od sieci), wysyłane od poniedziałku do piątku po 22
+content locker, video locker, files locker, software downloader
+szczegółowe statystyki włącznie ze statystykami live
+zaawansowany menadżer plików (edycja nazwy, wielkość, etc.)
+wielojęzyczne mirrory
+mirror specjalnie przystosowany pod stream
+usługi SEO
+aplikacja mobilna, smsy z informacjami o pobraniu
+program analizujący filmy na YT
+rozbudowana społeczność - profile, wiadomości, czat, wspólny cel pozwalający na zwiększenie zarobków
+dobry support (praktycznie całodobowy, wewnętrzny system wiadomości z administracją)
+możliwość grupowego zarabiania

+++PORTAL CAŁY CZAS SIĘ ROZWIJA, WYCHODZĄ CIĄGŁE AKTUALIZACJE, NOWE FUNKCJE


RE: Który serwis ? Highcash, Sharebay, AstroCash, Sharecash, FireCash, BlogLock - Qwik - 04-05-2014 14:41

(04-05-2014 14:36)Ty27mek napisał(a):  RoaringCash:
+wypłaty od $10 PayPal, Bank
+wypłaty na umowę od $150
+trzech mentorów (każdy użytkownik ma account manager)
+wypłaty zawsze, gdy jest kasa w Balance (gdy RC dostaje przelew od sieci), wysyłane od poniedziałku do piątku po 22
+content locker, video locker, files locker, software downloader
+szczegółowe statystyki włącznie ze statystykami live
+zaawansowany menadżer plików (edycja nazwy, wielkość, etc.)
+wielojęzyczne mirrory
+mirror specjalnie przystosowany pod stream
+usługi SEO
+aplikacja mobilna, smsy z informacjami o pobraniu
+program analizujący filmy na YT
+rozbudowana społeczność - profile, wiadomości, czat, wspólny cel pozwalający na zwiększenie zarobków
+dobry support (praktycznie całodobowy, wewnętrzny system wiadomości z administracją)
+możliwość grupowego zarabiania

+++PORTAL CAŁY CZAS SIĘ ROZWIJA, WYCHODZĄ CIĄGŁE AKTUALIZACJE, NOWE FUNKCJE

Nie zapomnij wspomnieć ze to wszystko od sławnego Cashfile.org który znajduje się o tutaj: http://zarabiam.com/Forum-Oszustwa-Scam-140


RE: Który serwis ? Highcash, Sharebay, AstroCash, Sharecash, FireCash, BlogLock - Ty27mek - 04-05-2014 14:49

(04-05-2014 14:41)Qwik napisał(a):  
(04-05-2014 14:36)Ty27mek napisał(a):  RoaringCash:
+wypłaty od $10 PayPal, Bank
+wypłaty na umowę od $150
+trzech mentorów (każdy użytkownik ma account manager)
+wypłaty zawsze, gdy jest kasa w Balance (gdy RC dostaje przelew od sieci), wysyłane od poniedziałku do piątku po 22
+content locker, video locker, files locker, software downloader
+szczegółowe statystyki włącznie ze statystykami live
+zaawansowany menadżer plików (edycja nazwy, wielkość, etc.)
+wielojęzyczne mirrory
+mirror specjalnie przystosowany pod stream
+usługi SEO
+aplikacja mobilna, smsy z informacjami o pobraniu
+program analizujący filmy na YT
+rozbudowana społeczność - profile, wiadomości, czat, wspólny cel pozwalający na zwiększenie zarobków
+dobry support (praktycznie całodobowy, wewnętrzny system wiadomości z administracją)
+możliwość grupowego zarabiania

+++PORTAL CAŁY CZAS SIĘ ROZWIJA, WYCHODZĄ CIĄGŁE AKTUALIZACJE, NOWE FUNKCJE

Nie zapomnij wspomnieć ze to wszystko od sławnego Cashfile.org który znajduje się o tutaj: http://zarabiam.com/Forum-Oszustwa-Scam-140

Nom, pracownicy CashFile ze względu na niewypłacalność Ogóra (admina serwisu) zostali zmuszeni odejść stamtąd. Na szczęście swoją wiedzę i doświadczenie włożyli do RC, które do tej pory jest wypłacalne i cały czas się rozwija. A Wy na siłę jak małe dzieci hejtujecie każdy post związany z RC. Wujek Kiljan zapewne Wam to wynagrodzi w gumowych peniskach, z którymi... Smile

Przypominam, że to temat z porównaniem, a nie kolejne śmieciozamieszanie hejterów, więc z dalszą dyskusją w moim kierunku zapraszam na PW Smile


RE: Który serwis ? Highcash, Sharebay, AstroCash, Sharecash, FireCash, BlogLock - Qwik - 04-05-2014 14:59

Och,ach jakie to smutne co napisałeś Sad


http://zarabiam.com/Temat-ROARINGCASH-COM-Serwis-PPA-68892?page=17 - Ależ oczywiście ruringkasz dostało skrypt cashfile w prezencie (ta jasne)

Nie bez powodu administracja roaringcash z rzadka zagląda na to forum chociaż jest to największe forum o zarabianiu w Polsce tylko kisi się na martwy lcp i małym mk.


P.S Kiedy jaszek ma zamiar otworzyć giftonline?

"Przypominam, że to temat z porównaniem, a nie kolejne śmieciozamieszanie hejterów, więc z dalszą dyskusją w moim kierunku zapraszam na PW Smile"

Jest to temat który ma opisać zalety i wady stron do zarabiania typu PPA wiec ta dyskusja jest w 100% na temat.


RE: Który serwis ? Highcash, Sharebay, AstroCash, Sharecash, FireCash, BlogLock - Ty27mek - 04-05-2014 15:02

(04-05-2014 14:59)Qwik napisał(a):  Och,ach jakie to smutne co napisałeś Sad


http://zarabiam.com/Temat-ROARINGCASH-COM-Serwis-PPA-68892?page=17 - Ależ oczywiście ruringkasz dostało skrypt cashfile w prezencie (ta jasne)

Nie bez powodu administracja roaringcash z rzadka zagląda na to forum chociaż jest to największe forum o zarabianiu w Polsce.

P.S Kiedy jaszek ma zamiar otworzyć giftonline?

"Przypominam, że to temat z porównaniem, a nie kolejne śmieciozamieszanie hejterów, więc z dalszą dyskusją w moim kierunku zapraszam na PW Smile"

Jest to temat który ma opisać zalety i wady stron do zarabiania typu PPA wiec ta dyskusja jest w 100% na temat.

Aktualny skrypt RoaringCash nie ma nic wspólnego z betą Cashfile. Ponadto tworzony wtedy skrypt dla Cashfile był dziełem pracownika, który nie przekazał jeszcze praw własności, ani nie otrzymał za niego jakiejkolwiek zapłaty - tak więc miał prawo użyć go w taki sposób, w jaki chciał Smile

Zapewne administracja RC rzadko zagląda na to forum, bo nie są im potrzebne kłótnie z hejterami i frajerami, jakimi są tu niektórzy. Powinieneś raczej zaznaczyć największe forum hejterów w Polsce Wink

____
Serio jesteś na tyle ograniczony, że linijkę wyżej pytasz o GO, a następnie piszesz że temat jest związany z porównaniem serwisów PPA? Specjalistą nie jestem, ale skoro nie potrafisz do tej pory zrozumieć że już dawno nie jestem związany z GO, to masz albo straszne problemy z pamięcią, albo straszne problemy psychiczne Smile


RE: Który serwis ? Highcash, Sharebay, AstroCash, Sharecash, FireCash, BlogLock - Qwik - 04-05-2014 15:08

Tutaj zamieszczam dosyć interesujące fakty:

http://uploaduj.com/topic/3351-koniec-cashfile/

P.S
"Serio jesteś na tyle ograniczony, że linijkę wyżej pytasz o GO, a następnie piszesz że temat jest związany z porównaniem serwisów PPA? Specjalistą nie jestem, ale skoro nie potrafisz do tej pory zrozumieć że już dawno nie jestem związany z GO, to masz albo straszne problemy z pamięcią, albo straszne problemy psychiczne Smile"

"Wujek Kiljan zapewne Wam to wynagrodzi w gumowych peniskach, z którymi..."

Edit:Te aplikacje na androida to pewnie sam piszesz.


RE: Który serwis ? Highcash, Sharebay, AstroCash, Sharecash, FireCash, BlogLock - Ty27mek - 04-05-2014 15:14

(04-05-2014 15:08)Qwik napisał(a):  Tutaj zamieszczam dosyć interesujące fakty:

http://uploaduj.com/topic/3351-koniec-cashfile/

P.S
"Serio jesteś na tyle ograniczony, że linijkę wyżej pytasz o GO, a następnie piszesz że temat jest związany z porównaniem serwisów PPA? Specjalistą nie jestem, ale skoro nie potrafisz do tej pory zrozumieć że już dawno nie jestem związany z GO, to masz albo straszne problemy z pamięcią, albo straszne problemy psychiczne Smile"

"Wujek Kiljan zapewne Wam to wynagrodzi w gumowych peniskach, z którymi..."

Jeżeli bawimy się w takie teorię Karcza, to może porozmawiamy o jego nowym forum - LCP i kontaktach ze znajomym, LEKKO związanym z EasySub, który był chyba najbardziej wypłacalnym serwisem w historii Smile

Z postów jasno wynika, kto spowodował upadek, przez kogo zabrakło kasy. Do faktu, że ogór jest w ekipie RC (Lol) odwołałem się już linijkę wyżej. Co do skryptu zacytuje ponownie to, co napisałem w poprzednim wpisie, bo chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem
"Aktualny skrypt RoaringCash nie ma nic wspólnego z betą Cashfile. Ponadto tworzony wtedy skrypt dla Cashfile był dziełem pracownika, który nie przekazał jeszcze praw własności, ani nie otrzymał za niego jakiejkolwiek zapłaty - tak więc miał prawo użyć go w taki sposób, w jaki chciał "


RE: Który serwis ? Highcash, Sharebay, AstroCash, Sharecash, FireCash, BlogLock - Bandaid - 04-05-2014 15:15

Qwik, bardzo, bardzo interesujące. Ale co mnie to obchodzi skoro działają i wypłacają już od dłuższego czasu? Jak dla mnie to mogą być nawet rodziną Tuska, jeśli nie mają problemów z wypłacalnością, a nie mają bo wypłatę od nich dostałem dzień po zleceniu.
Do autora tematu: Na twoim miejscu skupiłbym się raczej na zdobyciu trafficu, wybór serwisu to kwestia trzeciorzędna, nie różnią się one od siebie w znaczący sposób.