Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik MRostry0407 - Kariera zapisana w LoLu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik MRostry0407 - Kariera zapisana w LoLu? (/Temat-Dziennik-MRostry0407-Kariera-zapisana-w-LoLu-89627)

Strony: 1 2


Dziennik MRostry0407 - Kariera zapisana w LoLu? - Mrostry0407 - 19-04-2014 20:58

Siemson, z tej strony Mrostry0407, długo już na tym forum nawet jestem, ale nic poważnego nie zrobiłem ;s Nie wiem czemu, pomyślałem żeby założyć dziennik z mojej LoL-owskiej kariery, będę próbował wspinać się w góre, oraz startować w różnych ESL-owskich turniejach o ile czas dopomoże, oczywiście boostuje za hajs jbc. Lol


Mój lolking: http://www.lolking.net/summoner/eune/40263977

Dodam, że wygrałem na livestreamie 10 refków ( 975 RP ) także szczęście mi dopisuje Smile Moje marzenie? zagranie w większym turnieju 5vs5


RE: Dziennik MRostry0407 - Kariera zapisana w LoLu? - nyn - 19-04-2014 21:09

Będę obserwował. Również mam konto na d5 (było d3 ale już nie ma Sad ).
A marzenie do zrealizowania. Tylko musisz zacząć trenować a nie grać, bo "granie w grę" nic Ci nie da.
Ja mam takie same marzenie ale wiem, że mam za słabą mechanikę (nadrabiam za to taktyką) - więc obrałem inną drogę i kształcę się obecnie na coacha Smile


RE: Dziennik MRostry0407 - Kariera zapisana w LoLu? - Mrostry0407 - 19-04-2014 21:15

(19-04-2014 21:09)nyn napisał(a):  Będę obserwował. Również mam konto na d5 (było d3 ale już nie ma Sad ).
A marzenie do zrealizowania. Tylko musisz zacząć trenować a nie grać, bo "granie w grę" nic Ci nie da.
Ja mam takie same marzenie ale wiem, że mam za słabą mechanikę (nadrabiam za to taktyką) - więc obrałem inną drogę i kształcę się obecnie na coacha Smile

Miłe słowa, szczerze to spodziewałem się czegoś typu hejtu, jakiego ujrzymy in-game ;s

Dodam, że przygodę z LoLem zaczynałem od Listopada ( albo października ) 2013 roku, Sezon 4 zaczynałem z Brązu 3, spadłem do B4, potem wzlot do Platyny 4, spadek do 5 i teraz siedzę w ELO HELL przez trolli Sad


RE: Dziennik MRostry0407 - Kariera zapisana w LoLu? - pawelek212 - 19-04-2014 21:34

Wyboostowales juz kogos? Ile bierzesz? A lolking lepiej usun jak nie chcesz stracic konta poniewaz boosting jest nielegalny.


RE: Dziennik MRostry0407 - Kariera zapisana w LoLu? - Mrostry0407 - 19-04-2014 21:53

(19-04-2014 21:34)pawelek212 napisał(a):  Wyboostowales juz kogos? Ile bierzesz? A lolking lepiej usun jak nie chcesz stracic konta poniewaz boosting jest nielegalny.

To był żarcik, coś jak skórka do soraki, ale jak tak bardzo chcesz to czemu nie? Smile


RE: Dziennik MRostry0407 - Kariera zapisana w LoLu? - Stworkowaty - 19-04-2014 21:55

Też grywam, ale bardziej turnieje bo Diamond i te sprawy, a co do Boostingu to Plat V i boosting? Cóż.. ^^


RE: Dziennik MRostry0407 - Kariera zapisana w LoLu? - Mrostry0407 - 19-04-2014 22:01

(19-04-2014 21:55)Stworkowaty napisał(a):  Też grywam, ale bardziej turnieje bo Diamond i te sprawy, a co do Boostingu to Plat V i boosting? Cóż.. ^^

Dywizja nie pokazuje Twojego skilla, bo jak jesteś dobry to prędzej czy później wyjdziesz - wszystko to team, który może trolować albo grać dobrze


RE: Dziennik MRostry0407 - Kariera zapisana w LoLu? - nyn - 19-04-2014 22:07

Twój nowy coach here.
Nie ma czegoś takiego jak ELO HELL - to jest stan, w którym usprawiedliwiasz się, starasz się jakoś zamazać swoje niepowodzenia. Oczywiście, są jednostki których celem życia jest unieszczęśliwianie innych - wtedy 4x mute i trenujesz csowanie.
Przykład: grasz top na blue side, jungler drużyny przeciwnej wpada na lane, umierasz. Jungler jest dobry bo wie, że nie masz flasha i nie zdążyłeś ustawić warda po deadzie (już czeka na Ciebie) i padasz drugi raz. Leci flame na junglera z Twojej drużyny.
A teraz... Co by było gdybym ustawił warda? Użył flasha wcześniej? Nie pushował tak mocno?

Tu jest cały sens treningu - ciągłe zadanie sobie pytania "co mogę zrobić lepiej?". No i oczywiście wyciąganie wniosków z wpadek.

CLG vs. TSM @ LoLesports tak btw Smile


RE: Dziennik MRostry0407 - Kariera zapisana w LoLu? - Mrostry0407 - 19-04-2014 22:10

(19-04-2014 22:07)nyn napisał(a):  Twój nowy coach here.
Nie ma czegoś takiego jak ELO HELL - to jest stan, w którym usprawiedliwiasz się, starasz się jakoś zamazać swoje niepowodzenia. Oczywiście, są jednostki których celem życia jest unieszczęśliwianie innych - wtedy 4x mute i trenujesz csowanie.
Przykład: grasz top na blue side, jungler drużyny przeciwnej wpada na lane, umierasz. Jungler jest dobry bo wie, że nie masz flasha i nie zdążyłeś ustawić warda po deadzie (już czeka na Ciebie) i padasz drugi raz. Leci flame na junglera z Twojej drużyny.
A teraz... Co by było gdybym ustawił warda? Użył flasha wcześniej? Nie pushował tak mocno?

Tu jest cały sens treningu - ciągłe zadanie sobie pytania "co mogę zrobić lepiej?". No i oczywiście wyciąganie wniosków z wpadek.

CLG vs. TSM @ LoLesports tak btw Smile

Raczej chodzi mi o moje MMR, na eune.op.gg wskazują ELO HELL przez ogromny lose streak ze strony raków Wink

LCS oglądam przeważnie EU, bo te NA to do 30 minuty farmią


RE: Dziennik MRostry0407 - Kariera zapisana w LoLu? - Sloniasek - 20-04-2014 12:00

To jest dział do prowadzenia dziennika z zarabiania a nie z gry z LoL-a >.<