Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolejny serwis oferujący zarabianie na wyświetlaniu bannerów - CPM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kolejny serwis oferujący zarabianie na wyświetlaniu bannerów - CPM (/Temat-Kolejny-serwis-oferujacy-zarabianie-na-wyswietlaniu-bannerow-CPM-89489)



Kolejny serwis oferujący zarabianie na wyświetlaniu bannerów - CPM - zila - 17-04-2014 12:00

[Obrazek: logo.png]
Reklama 24 Przez Net jest nowym systemem reklamowym typu CPM (unikalne wyświetlanie bannera) i CPC (unikalne kliknięcia w banner).
Oferujemy 4 kreacje banerowe.
Posiadamy autorskie rozwiązania dzięki którym strony wydawców nie są w żadnym stopniu obciązane.

Strony generujące sztuczny ruch poprzez autosurfy czy inne programy/skrypty są usuwane bez ostrzeżenia, usuwane także zostaje konto wydawcy wraz z uzbieranymi pieniędzmi.

Dla reklamodawców:
- przejżysty panel dodawania reklamy,
- automatyczne płatności za kampanie reklamowe,
- podział reklamy na kategorie.
- tani koszt reklamy:
a) Banner 468x60 - 4,00 PLN za 10.000 Unikalnych wyświetleń Bannerów Reklamowych.
b) Banner 300x250 - 4,00 PLN za 10.000 Unikalnych wyświetleń Bannerów Reklamowych.
c) Banner 160x600 - 4,30 PLN za 10.000 Unikalnych wyświetleń Bannerów Reklamowych.
d) Banner 750x100 - 4,50 PLN za 10.000 Unikalnych wyświetleń Bannerów Reklamowych.
(system zlicza tylko unikalne wyświetlenia bannerów)

Dla wydawców:
- Program partnerski na którym użytkownicy zarabiają 5% zysków poleconego,
- łatwe w integracji kody bannerów,
- możliwość wybrania kategorii z których maja pojawiać się reklamy,
- wypłata od 30 zł.

Aktualne stawki dla Wydawców:
a) Banner 468x60 - 0,25 PLN za 1000 Unikalnych wyświetleń.
b) Banner 300x250 - 0,25 PLN za 1000 Unikalnych wyświetleń.
c) Banner 160x600 - 0,28 PLN za 1000 Unikalnych wyświetleń.
d) Banner 750x100 - 0,32 PLN za 1000 Unikalnych wyświetleń.
(system zlicza tylko unikalne wyświetlenia bannerów)

Ref:
REGULAMIN FORUM SIE KŁANIA
//SLONIASEK


RE: Kolejny serwis oferujący zarabianie na wyświetlaniu bannerów - CPM - Jaro070 - 17-04-2014 13:39

Jakieś dowody wypłat?


RE: Kolejny serwis oferujący zarabianie na wyświetlaniu bannerów - CPM - zila - 17-04-2014 14:11

Jeszcze brak z 3 powodów.
1. serwis niedawno ruszył
2. dołączyłem wczoraj
3. mam mały ruch na stronie


Odp: Kolejny serwis oferujący zarabianie na wyświetlaniu bannerów - CPM - KarolD - 17-04-2014 15:05

Wyplacaja na paypal ?

Klon supercpm.pl ale konto zrobilem i zobacze Smile


RE: Kolejny serwis oferujący zarabianie na wyświetlaniu bannerów - CPM - zila - 18-04-2014 12:55

Tak, wypłaty są na PayPal.
Ciekawe kiedy reklamy się pojawią, na razie wyświetlają mi się tylko ich reklamy, raz tylko zobaczyłem inną reklamę, ale chociaż dobrze, że gdy nie ma reklam pojawia się ich reklama z moim reflinkiem.


Odp: Kolejny serwis oferujący zarabianie na wyświetlaniu bannerów - CPM - KarolD - 18-04-2014 13:04

Serwis zaakceptowany ale nie zalicza wejsc moze dlatego ze nie maja reklam?


RE: Kolejny serwis oferujący zarabianie na wyświetlaniu bannerów - CPM - Leśniczy - 18-04-2014 13:22

Nie wiem, co wy widzicie w takich serwisach, trzeba by mieć gigantyczny ruch żeby zrobić z tego jakieś pieniądze, tym bardziej, że zlicza tylko unikalne wyświetlenia. Już lepiej chyba zająć się byle jaką siecią w modelu CPC, niż marnować miejsce na takie coś.


RE: Kolejny serwis oferujący zarabianie na wyświetlaniu bannerów - CPM - zila - 18-04-2014 15:32

Leśniczy - mnie spokojnie to wystarcza przy małym ruchu, reklamy CPC się nie opłacają bo ludzie w nie nie klikają, a w CPM ludzie nie muszą w nie klikać - i mam na opłacenie VPS'a i domeny.
Cytat:... tym bardziej, że zlicza tylko unikalne wyświetlenia.
Dla reklamodawców to dobry patent, gdybym ja chciał zareklamować moją stronę to wolałbym, aby pieniądze które włożyłem w reklamę odejmowane były za unikalne odsłony.


KarolD - odpowiedź z regulaminu:
Cytat:W przypadku braku kampani reklamowej odpowiadającej wymogowi serwisu (kategorie oraz rozmiar bannera) wyświetlana zostaje nasza reklama wraz z linkiem referencyjnym. Za naszą reklamę (nasz banery) nie otrzymuje sie profitów na konto.



Kolejny serwis oferujący zarabianie na wyświetlaniu bannerów - CPM - Sloniasek - 20-04-2014 12:01

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.