Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Shorte.st poradnik jak zarabiać ponad 5 $ dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Shorte.st poradnik jak zarabiać ponad 5 $ dziennie (/Temat-Shorte-st-poradnik-jak-zarabiac-ponad-5-dziennie-89410)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Shorte.st poradnik jak zarabiać ponad 5 $ dziennie - Assasinoo - 04-08-2014 18:27

(14-07-2014 07:59)jarunioo7 napisał(a):  Już mam pytanie Smile Co to jest to eCPM?

https://imageshack.com/i/mr3su8p

To stawka jaką dostaniesz przy swoim trafficu za 1k wejść Smile Powiedzmy, że masz 500 wizyt z Polski i 500 wizyt z Niemiec. Za 1k z polski dają powiedzmy 1$, za Niemcy 2$. Wtedy Twoje eCPM będzie wynosiło 1,5$ Smile Więc staraj się mieć traffic najlepiej z bogatych krajów ^^ Jeśli masz np. dopiero 100 wizyt to eCPM Ci oszacuje ile przy takim trafficu dostaniesz przy 1k wizyt.


RE: Shorte.st poradnik jak zarabiać ponad 5 $ dziennie - Karamber - 08-08-2014 21:28

Nie pamiętam nicku ale ktoś tam pisał że początki są cieżkie i miał rację prowadzę własny fan page i zarabiałem na początku nie więcej niż 15 c , a teraz mam grube 4,5tys ludzi i zarabiam ponad 1$ najlepszy dzień to 1,8$ również chętnie komuś pomogę poprowadzę ,a i ktoś jeszcze pisał że spamuje co godzinne kolego to nie ma prawa byty bo zaraz nikt Ci nie będzie klikał Wink zapraszam na mój fan page , zobaczcie jak to wygląda w praktyce Lubie Seks

zapomniałem dodać że teraz jeszcze stworzyłem fan page dla USA link: I like sex Wink pozdrawiam wszystkich użytkowników


RE: Shorte.st poradnik jak zarabiać ponad 5 $ dziennie - Loretin21 - 08-08-2014 22:03

Zarabajcie teraz przez te 2 dni jak najwiecej sie da bo stawka mocno podskoczyła !! Smile


RE: Shorte.st poradnik jak zarabiać ponad 5 $ dziennie - Soldieroo - 09-08-2014 21:30

Wie ktoś co ile wypłacają? To jest automatycznie czy gdzieś się potwierdza zlecenie wypłaty?


RE: Shorte.st poradnik jak zarabiać ponad 5 $ dziennie - jarunioo7 - 10-08-2014 06:03

Na shorte.st wypłata jest w 10 dzień każdego miesiąca Wink


RE: Shorte.st poradnik jak zarabiać ponad 5 $ dziennie - YouAreKilled - 10-08-2014 08:20

Jutro będzie wypłata, bo dziś niedziela. smutny


RE: Shorte.st poradnik jak zarabiać ponad 5 $ dziennie - abelabel2 - 10-08-2014 11:25

Gdyby ktoś potrzebował mentora to piszcie PW.


RE: Shorte.st poradnik jak zarabiać ponad 5 $ dziennie - konrad123456789 - 10-08-2014 11:29

Ja bym potrzebował, ale nwm czy mogę 2 konto założyć ?
jutro wypłata to jakby wypłacili to bym z tamtego nie korzystał Big Grin
Napiszę jutro pw do cb abelabel2 Big Grin


RE: Shorte.st poradnik jak zarabiać ponad 5 $ dziennie - krymio - 11-08-2014 11:21

siemka, wyplata dzis wam wyszla? bo u mnie nie wyszla ;/// a troche zarobilem Big Grin jak ktos chetny to moge komus pomoc, wystarczy napisac na prv gg lub face a sie odezwe Smile


RE: Shorte.st poradnik jak zarabiać ponad 5 $ dziennie - Madara Uchiha - 25-08-2014 19:04

fajny poradnik, dzięki