Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bukmacherka - Ile można zarobić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bukmacherka - Ile można zarobić? (/Temat-Bukmacherka-Ile-mozna-zarobic-89266)

Strony: 1 2 3


Bukmacherka - Ile można zarobić? - majlo - 12-04-2014 19:31

Witam wszystkich Smile
Postanowiłem założyć dziennik w którym będę opisywał jak mi idzie obstawianie Tongue. Typuję głównie koszykówkę i piłkę nożną, ale czasami trafiają się też inne sporty. Gram kilkoma różnymi systemami live i to na ich podstawie będę typował. Na Bet365 wpłaciłem 100zł, teraz jest tam 378zł. Mój cel na dzień dzisiejszy to dojście do 1000 zł. Zapraszam do śledzenia Wink

Dzień 1

Dzisiejszy dzień był wyjątkowo udany. Wszedł jeden mecz z podstawowego systemu i zagrałem kilka kuponów z mojego systemu (jest w fazie testów) Smile. Efekt? 57% skuteczności po kursach 4-9 Big Grin


[Obrazek: wygrane.jpg]


Bilans dnia: +155.17 zł

Cieszyłbym się gdyby każdy dzień tak wyglądał Big Grin


RE: Bukmacherka - Ile można zarobić? - PremAccHack - 12-04-2014 19:54

Będę obserwował. U mnie dzisiaj kiepsko ;/ Powodzenia


RE: Bukmacherka - Ile można zarobić? - [T] r u a n [T] - 12-04-2014 20:21

Gratki . Będę zaglądał do wątku.


RE: Bukmacherka - Ile można zarobić? - badii - 12-04-2014 21:14

Powodzonka!
Co prawda - tutaj więcej farta niż rozumu, będą w tym dzienniku wzloty i upadki, ale życzę więcej tych pierwszych!

PS. Po maturach sam zaczynam prowadzić swój zaległy dziennik :>


RE: Bukmacherka - Ile można zarobić? - majlo - 13-04-2014 09:50

(12-04-2014 21:14)badii napisał(a):  Powodzonka!
Co prawda - tutaj więcej farta niż rozumu, będą w tym dzienniku wzloty i upadki, ale życzę więcej tych pierwszych!

PS. Po maturach sam zaczynam prowadzić swój zaległy dziennik :>

No nie powiedziałbym że to był fart bo cały dzień czekałem na mecz w którym będę mógł postawić a jak już postawiłem to widać Tongue W tym ostatnim meczu 1 pkt mi zabrakło żeby wszedł xd


RE: Bukmacherka - Ile można zarobić? - majlo - 13-04-2014 19:43

Dzień 2

Dzisiejszy dzień może nie taki szczęśliwy jak wczorajszy, niemniej też na + Weszly mi 2 najwazniejsze kupony, po wyzszych kursach niestety nie trafilem ( a jeszcze 8 sekund przed koncem meczu jeden wchodzil hehe). Mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej Smile


[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]




Bilans dnia: +56.34 zł


RE: Bukmacherka - Ile można zarobić? - PremAccHack - 15-04-2014 19:08

Jak tam kolejne dni? Działasz?


RE: Bukmacherka - Ile można zarobić? - majlo - 16-04-2014 07:09

Dzień 3
W poniedziałek nic nie obstawiałem, za to wczoraj puściłem kilka kuponów. Dzień zaczął się pechowo, bo w kosza 3 zakłady mi nie weszły i wtopiłem 70 zł. Na szczęście piłka nożna uratowała sytuację Big Grin

Arsenal @ 1.44
Borussia Dortmund (-1) @ 1.95

Zakład za 50zł, zwrot 141.01 Wink

Bilans dnia: +21.01 zł

Czyli cały czas na + Smile

Typy na dzisiaj:

Everton (-1) @ 2.05
Barcelona @ 2.40
Man City (-2) @ 2.05
Kaiserslauten (+3) @ 1.925


RE: Bukmacherka - Ile można zarobić? - MrocznyKILL - 16-04-2014 15:17

Zyski spadają ale ciągle na plusie gratuluje i powiedzenia w kolejnych zakładach Smile


RE: Bukmacherka - Ile można zarobić? - SiwyX2014x - 16-04-2014 15:25

ok 20 maja będę wpłacał na bet365 1000 zł.. jeśli ktoś chętny na pomoc w typach to zapraszam, oferuje 20% zysków Smile tylko proszę konkretne propozycje i jakieś statystyki z typówSmile