Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie przez Ask - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie przez Ask (/Temat-Zarabianie-przez-Ask-87753)



Zarabianie przez Ask - lubiekeppa - 19-03-2014 17:43

Witam chciałem spytac , czy opłaca się spamowac linkami na ask.fm np z darmowymi doładowaniami ( Oczywiscie fake ) .

Oraz

Jak zrobic aby można było wysłać wiadomośc z linkiem poniewaz jak posyłam normalny link to wiadomośc poprostu nie dochodzi .


RE: Zarabianie przez Ask - krzysio3001 - 19-03-2014 18:32

Praktycznie żadnego linku nie da się wrzucić na aska. Chyba, że trafisz jakiś skracacz linków, którego jeszcze nie zablokowali, a jak będziesz nim spamował to za chwilę zablokują. pokerface
True story.


RE: Zarabianie przez Ask - alizen - 19-03-2014 19:12

@up potwierdzam


RE: Zarabianie przez Ask - adammalysz1993 - 20-03-2014 09:42

Jak ktoś ma jakiś pomysł jak zarobić coś porządniej na asku niech pisze bo prypadkiem posiadam fanpage ponad 40 tys właśnie o asku i udostepniony profil na owym fanpage ma dość sporą widownie. I zastanawiam się właśnie jak to wykorzystaćWink


RE: Zarabianie przez Ask - choli11 - 20-03-2014 11:26

Ask niestety , bądź stety szybko wyłapuje skracacze, można próbować kiedy powstają nowe programy na nieznanych dla nich domenach.


RE: Zarabianie przez Ask - Duxone00 - 20-03-2014 13:01

ale po co spamować od razu linkami do oferty Wink


Był w dziale poradnik do aska, pomyśl dodaj coś od siebie następnie pomyśl Big Grin


przeczytaj trzy razy pierwszą linijkę tego postu i pomyśl nad nią

Niestety otwarcie nie mogę nasterować Cię na poprawną odpowiedź bo musisz też do czegoś sam dojść, a z pewnością Ci się to uda