Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszustwo ze strony moderatora - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Oszustwo ze strony moderatora (/Temat-Oszustwo-ze-strony-moderatora-87470)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Oszustwo ze strony moderatora - aero2 - 15-03-2014 12:12

Ciekawe kto, może ten co mówił że Fires wypłaci na pewno, kto czytał ten wie.Big Grin


RE: Oszustwo ze strony moderatora - Admin - 15-03-2014 12:15

(15-03-2014 11:45)TwojPsycholog napisał(a):  Któryś moderator podmienil mój reflink na swój w temacie Fires.pl. Oczywiście już to zmieniłem ale po tutejszej ekipie tego się nie spodziewałem.

Podaj link który był podmieniony w twoim wpisie, w panelu moderatorów nie ma żadnych edycji twoich postów przez moderatorów, mogę podejrzewać jedynie że ktoś ma dostęp do twojego konta, ale warto to sprawdzić. Nikt z ekipy nie połasiłby się na tego typu zabiegi dla marnych paru złotych, szczególnie w tak aktywnym temacie jak twój (ponad 600 stron).


RE: Oszustwo ze strony moderatora - surfer0700 - 15-03-2014 12:21

Oskarżając ekipę robisz z siebie błazna. Takie akcje to nie na tym forum, albo ktoś ma dostęp do Twojego konta, albo to marna prowokacja. Nikt z ekipy nie jest na tyle głupi żeby robić takie przekręty. Więc zanim zaczniesz kogoś oskarżać zastanów się dwa razy...


RE: Oszustwo ze strony moderatora - Sloniasek - 15-03-2014 12:22

Zwykła prowokacja żebym nam, nie wiem zaszkodzić? To żałosne..


(15-03-2014 12:12)aero2 napisał(a):  Ciekawe kto, może ten co mówił że Fires wypłaci na pewno, kto czytał ten wie.Big Grin


Masz na myśli mnie? :>


RE: Oszustwo ze strony moderatora - Admin - 15-03-2014 12:24

spokojnie nie róbcie z niego winnego może faktycznie jest ofiarą, dowiem się w prywatnej rozmowie więcej.


RE: Oszustwo ze strony moderatora - surfer0700 - 15-03-2014 12:27

Z tego co mi wiadomo to ofiara próbuje wyjaśnić sytuację, a nie oskarżać ekipę, która nie jest niczemu winna. No ale najwyraźniej łatwiej rzucać oskarżenia...

Sam jestem ciekawy co z tego wyjdzie. Nie omieszkaj tu o tym napisać.



Bez odbioru!


RE: Oszustwo ze strony moderatora - TwojPsycholog - 15-03-2014 12:32

Nikt nie ma dostępu do mojego konta, sytuację wyjaśniam z Administratorem.


RE: Oszustwo ze strony moderatora - Qwik - 15-03-2014 12:34

Zobaczymy jak przed sądem administracja będzie śpiewać.


RE: Oszustwo ze strony moderatora - Kiljan - 15-03-2014 12:36

(15-03-2014 12:01)bolo9797 napisał(a):  Bez sensu takie komentarze Smile Banan sprawdzi czy jego temat byl edytowany przez jakiegos moderatora i po sprawie.

Gorzej jeśli to banan zmienił, wtedy sądzę, że może powiedzieć "link był taki sam" Lol


RE: Oszustwo ze strony moderatora - Sloniasek - 15-03-2014 12:37

No jestem ciekaw finału sprawy Big Grin