Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od zera do bohatera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Od zera do bohatera (/Temat-Od-zera-do-bohatera-87450)



Od zera do bohatera - unforgivable - 15-03-2014 00:21

Witam forumowiczów. Chciałbym pokazać, że darmowy bonus z plus500 można łatwo obrócić i przy tym zarobić Smile

Nie siedziałem zbyt wiele czasu. Dla chcącego nic trudnego, wystarczy popatrzeć trochę na wykresy + obserwować komunikaty i dane z rynku. Aby móc wypłacić środki trzeba zgromadzić 60 punktów handlowca w ciągu 2 miesięcy. Ja mam ich już 36 w ciągu kilkudziesięciu godzin - zaznaczę, że nie siedziałem cały czas. Gram głównie "short'ami", dlatego też nawet 2 zł z dobrze opłacalnych jeśli chodzi o punkty handlowca transakcji jest dla mnie dobre Smile W taki sposób udało mi się zgromadzić ponad 270 (dodatkowo mam włożone jeszcze 80 zł na pewnych akcjach) czyli ponad 360 zł wraz z bonusem mam. Na dowód poniższe screeny Smile


[Obrazek: image.jpg]
[Obrazek: image.jpg]

W poniedziałek może być jeszcze ciekawiej Jerk2


RE: Od zera do bohatera - biznesxdawid - 20-03-2014 18:04

Wybacz mi, jestem zielony, ale nie zrozumiałem tego posta Big Grin


RE: Od zera do bohatera - tremen - 20-03-2014 18:32

nie polecam grać w Plus500 a najbardziej wpłacać tam kasy, można dla zabawy pograć bonusem i tyle


RE: Od zera do bohatera - nieglowicz - 20-03-2014 20:00

To zależy! Na początej jest całkiem ok! ja gram i jakoś nie narzekam! Co fajne mają ciekawy program partnerski! Mam pewien patent! Dziś są pierwsze efekty! Jak ktoś zaiteresowany zapraszam do kontaktu!
[Obrazek: pp_500.jpg]


RE: Od zera do bohatera - adammalysz1993 - 25-03-2014 15:07

Też grałem i wszytsko było okWink


RE: Od zera do bohatera - WalecByWalec - 25-03-2014 22:49

Chętnie wejdę w to, ale niech mi ktoś to wytłumaczy Smile


RE: Od zera do bohatera - K.O.M.B.E.K - 26-03-2014 08:28

heh poczytaj forum Wink
Jeśli chodzi o giełdę to polecam również:
comparic.pl a co do plus 500 to obsługa jest prosta ale na necie są głównie negatywne opinie wiec radze spytać kogoś z forum kto korzysta z tej platformy Wink


RE: Od zera do bohatera - nieglowicz - 08-04-2014 08:38

Ja korzystam z Plus500 i nie mam z tym problemów!
Oczywiście dla zaawasowanych graczy pewnie nie wystarcza!
Jeśli jednak inwestujesz niewielkie kwoty, to ok!
Mają tez świetny pp!