Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własny pomysł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Własny pomysł (/Temat-Wlasny-pomysl-87154)



Własny pomysł - Panix - 10-03-2014 00:46

poszukuje osoby która pomoże mi zorganizować mój własny projekt. Osoby dosyć zaufanej i poważanej na forum, z dużym doświadczeniem, kogoś kto mi powie czy to co zamierzam zrobić w ogóle ma sens.


RE: Własny pomysł - Admin - 10-03-2014 06:55

to może go najpierw przedstawisz, a później zaczniesz szukać? Lol


RE: Własny pomysł - Arivi - 10-03-2014 11:10

(10-03-2014 06:55)Admin napisał(a):  to może go najpierw przedstawisz, a później zaczniesz szukać? Lol

Może chce zdradzić ten pomysł tylko jednej osobie ?


RE: Własny pomysł - daniel42na - 10-03-2014 11:23

Można powiedzieć dużo nie zdradzając nic szczególnego, potrzeba wiecej szczegółów na takie ogloszenie nikt na pewno nie odpowie Tongue


RE: Własny pomysł - GoodLecki - 10-03-2014 12:30

Najpierw poszukaj konkurencji która jest w tym temacie i przeanalizuj czy jesteś w stanie z nimi konkurować, a jeśli chodzi o jakiś pomysł /metodę zarabiania to testuj testuj i testuj a się dowiesz czy jest dobry Big Grin
Niestety z fusów nikt nie jest w stanie wróżyć stąd chyba Smile


RE: Własny pomysł - Panix - 10-03-2014 14:45

Nie mam ochoty zdradzać tego pomysłu publicznie. Nie ma konkurencji w tym temacie. Dla mnie ten pomysł jest bardzo dobry a dla innych może okazać się absurdem dlatego potrzebuję kogoś kto wie dużo o zarabianiu przez internet i orientuje się co będzie miało dobry popyt a co nie.


RE: Własny pomysł - GoodLecki - 10-03-2014 15:46

No jak nie ma konkurencji to nie wróży za dobrze, może jakaś nisze znalazłeś lub na coś nie typowego wpadłeś, pozostaje wdrożyć pomysł i obserwować rezultaty.Skoro jest to niszowe to nawet doświadczony może ci nie pomoc. Zdradzając komuś kumatemu pomysł ryzykujesz że ktoś zrobi kopie tego pomysłu a że ma wiedze większa może szybciej wypłynąć i cię ubiec Smile


RE: Własny pomysł - Panix - 10-03-2014 19:57

To może jakiś admin albo zaufany user Zechcialby chociaż ocenić mój pomysł? Podacie mi ich nicki?


RE: Własny pomysł - malpa2 - 10-03-2014 20:51

Napisalem ci PW Smile


RE: Własny pomysł - nitram - 10-03-2014 21:25

Ekipa zarabiam.com
http://zarabiam.com/faq.php#page5