Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 08-04-2014 22:16

Spokojnie. Wszystkie wasze propozycje będą przerabiane od strony gdzie został dodany post z informacją o konkursie, także jak ktoś edytował czy dodał kolejne propozycje to będą brane pod uwagę. W przypadku więcej ilości zgłoszeń będziemy pisać do was na PW albo (jak podaliście) na wasze konto na hotcashu.

Drugi administrator, bez którego niestety nic nie mogę zrobić będzie o 3 w nocy, także pewnie z rana polecą wszystkie wypłaty. Wiem jak to wygląda z waszej strony, ale spróbujcie nas zrozumieć. Nikt normalny nie inwestuje w coś co nie jest pewne kilkadziesiąt tysięcy złotych + swój czas. Cierpliwości panowie i pani (milly92) Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squnek - 08-04-2014 23:27

Nie da się ukryć przy waszych programach suby będą pięknie wchodzić Smile Świetne wykonanie w porównaniu do konkurencji. Ciekawe jakie planujecie stawki.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 09-04-2014 06:40

(08-04-2014 23:27)Squnek napisał(a):  Nie da się ukryć przy waszych programach suby będą pięknie wchodzić Smile Świetne wykonanie w porównaniu do konkurencji. Ciekawe jakie planujecie stawki.

Coś w granicach 6-7 zł za leada. Trochę inaczej podeszliśmy do tematu. Nie wiem jeszcze jak to w praktyce się sprawdzi, ale kosek na dzień dobry przetestuje temat i zobaczymy. Jeśli dał rade na sms premium osiągnąć ponad 7000 zł w jeden dzień to na subskrypcjach powinno być dużo, dużo więcej Smile

Średnia konwersja na sms premium jest słaba, coś w granicach 2,5%. Jest jeden program, na którym zarabia bardzo mało osób i tam konwersja wychodzi zaskakująco dobrze bo aż coś w graniach 10%. Przy sms premium pewnie zostaniemy, ale programy będą tylko takie, które się najlepiej sprawdzają.

Z tego co widziałem, czasami mamy lepszą konwersje na sms premium niż niektórzy na subskrypcjach, z resztą pisali o tym sami użytkownicy Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Bibix123 - 09-04-2014 09:29

a wypłaty gdzie ?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SexPistols - 09-04-2014 12:39

Witam, chciałam zapytać jeśli zleciłam wypłatę 4 kwietnia to czy dostanę ją w przeciągu 14 dni roboczych? Czy jednak trochę poczekam? Czytam każdy post i rozumiem, że również czekacie na środki, nie jest to dla mnie problemem, po prostu chciałabym się upewnić Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - gutek126p - 09-04-2014 12:54

(09-04-2014 12:39)SexPistols napisał(a):  Witam, chciałam zapytać jeśli zleciłam wypłatę 4 kwietnia to czy dostanę ją w przeciągu 14 dni roboczych? Czy jednak trochę poczekam? Czytam każdy post i rozumiem, że również czekacie na środki, nie jest to dla mnie problemem, po prostu chciałabym się upewnić Smile


przed 14 dniami dostaniesz hajs cierpliwości Cool


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SlusseR - 09-04-2014 18:23

Kiedy planujecie dodać te nowe programy, a konkretniej chodzi mi to o pliki ? Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 09-04-2014 19:46

(09-04-2014 09:29)Bibix123 napisał(a):  a wypłaty gdzie ?

Wypłaty nie były jeszcze robione. Mam pewne problemy z konkurencją i musiałem wyjaśnić sytuacje, która zaszła. Zeszło się z tym cały dzień, ponieważ nie mogłem nawiązać z nimi kontaktu.

(09-04-2014 12:39)SexPistols napisał(a):  Witam, chciałam zapytać jeśli zleciłam wypłatę 4 kwietnia to czy dostanę ją w przeciągu 14 dni roboczych? Czy jednak trochę poczekam? Czytam każdy post i rozumiem, że również czekacie na środki, nie jest to dla mnie problemem, po prostu chciałabym się upewnić Smile

Maksymalny okres realizacji wypłaty to 14 dni od daty zlecenia. Zwykle realizujemy zaraz po zleceniu, ale mamy chwilowy przestój.

(09-04-2014 18:23)SlusseR napisał(a):  Kiedy planujecie dodać te nowe programy, a konkretniej chodzi mi to o pliki ? Smile

Jutro. Dzisiaj już nie mam siły przez tą sytuacje co zaszła.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SlusseR - 09-04-2014 19:54

Nie ma sprawy jak trzeba to poczekam czytałem i widziałem ,że nie jest kolorowo przez konkurencję ale co zrobić .Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - adammalysz1993 - 09-04-2014 22:52

Dobrze zrozumiałem, że w serwisie będą wprowadzone również subskrypcje z przed ostatniej wypowiedzi właściciela;p?
Jeśli tak to kiedy?