Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
rapidu.net - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: rapidu.net (/Temat-rapidu-net-86033)

Strony: 1 2 3


rapidu.net - majeros - 20-02-2014 14:33

Siema.
Zauważyłem że nie ma tutaj tematu na temat tej strony więc pokaże wam teraz stronę,gdzie zarabiamy na uploadzie zdjęć.Jest to bardzo proste.
Na tej stronie możemy zarabiać na 3 sposoby:
DOWNLOAD

Od każdego pobrania Twojego pliku przez innego użytkownika otrzymujesz od nas prowizję. W tym przypadku, w przeciwieństwie do konkurencji, zarobki zliczamy w czasie rzeczywistym! Uwaga! Zliczamy tylko unikalne pobrania (IP/24h), także z kont darmowych!
PREMIUM

Od każdego Konta Premium zakupionego (lub przedłużonego) z Twojego polecenia otrzymasz prowizję! To idealne rowiązanie dla właścicieli stron internetowych, czy blogów. W tym planie stawki wynoszą 25% ceny wybranego konta premium.
MIX

Twoje zyski dzielą się po równo między prowizję z pobrań Twoich plików i prowizję z Kont Premium zakupionych z Twojego polecenia. Wybierz ten plan, gdy jednocześnie chcesz korzystać z planów download i premium.

Jeśli użytkownik, który zarejestrował się z Twojego polecenia, sam zacznie zarabiać w Programie Partnerskim, Ty otrzymujesz bonus w postaci 10% jego zarobków. Udział w Programie Partnerskim jest bezpłatny - możesz zatem tylko zyskać. Zapewniamy uczciwe warunki naliczania prowizji. Zarobione pieniądze naliczamy dla Ciebie w czasie rzeczywistym, a więc bez opóźnień. Zawsze wiesz, ile zarobiłeś w danym czasie.

Na necie są dowody wypłat więc strona działa bez zarzutówWink

zapraszam do rejestracji:

refBig Grin : http://rapidu.net/ref/2111149263/
czystySad : http://rapidu.net/

PS. warto jeszcze dodać że pobieranie jest darmoweWink


RE: rapidu.net - smartfon - 20-02-2014 20:50

Poszło z refa


RE: rapidu.net - majeros - 20-02-2014 21:01

dzięki;)Strona naprawde bardzo fajna,ponieważ pobieranie plików jest darmowe więc każdy pobierze.


RE: rapidu.net - kalutor - 20-02-2014 22:03

Autor wątku z dorobkiem 200 postów, prezentuje serwis opisany już w odpowiednim dziale - twierdząc, że nie znalazł tematu... Niebywałe! Administracja śpi...


RE: rapidu.net - pakistan4 - 09-12-2017 08:21

Strona to fake, nie polecam, nie wyplacili mi 162 zl, czekam juz 10 dni


RE: rapidu.net - Captain - 09-12-2017 10:53

Może wypłacają raz w miesiącu?


RE: rapidu.net - pakistan4 - 11-12-2017 22:38

A na wiadomosci o wyplate nie odpisuja, trzeba pisac do nich z konta innego zeby sprawdzic czy wgl czytaja wiadomosci.
No tak szkoda tylko ze pisze ze wyplacaja najszybciej czyli do 48h
strona to jest fake, napisalem do nich z 2 poczty na temat kupna premium, odpisali mi po kilku dniach


RE: rapidu.net - CristiOne - 12-12-2017 22:52

@pakistan4 kłamiesz człowieczku, wypłacają maks do 14 dni, ja dostaję wypłaty 7 dni od zlecenia, zlecam w niedzielę, info o wypłacie w 48 nieaktualne od początku istnienia serwisu. Jak oszukiwałeś i nabijałeś pobrania to nie dość że Ci nie wypłacą to dodatkowo dostaniesz bana.


RE: rapidu.net - bestek112 - 14-12-2017 13:19

(12-12-2017 22:52)CristiOne napisał(a):  @pakistan4 kłamiesz człowieczku, wypłacają maks do 14 dni, ja dostaję wypłaty 7 dni od zlecenia, zlecam w niedzielę, info o wypłacie w 48 nieaktualne od początku istnienia serwisu. Jak oszukiwałeś i nabijałeś pobrania to nie dość że Ci nie wypłacą to dodatkowo dostaniesz bana.

Wstaw dowód wypłaty Smile


RE: rapidu.net - pakistan4 - 14-12-2017 14:49

http://zarabiam.com/Temat-Rapidu-net-nowy-serwis-z-programem-partnerskim-84897
Prosze, tutaj dowody ze strona to fake, na dole moje screeny

Jezeli okaze sie ze jednak jest to max 14 dni roboczych to do 21 grudnia powinienem miec pieniadze, a jezeli 14 dni to kolega nie ma racji bo dzis mija 15 dzien