Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires” - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires” (/Temat-Informator-podatkowo-%E2%80%93-zusowski-dla-uczestnikow-programu-partnerskiego-%E2%80%9EFires%E2%80%9D-85179)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires” - Vex - 13-02-2014 16:05

(13-02-2014 15:05)yewryk napisał(a):  Tak jej powiedziałem od początku... "bo wykonuje konkretne zadanie czyli reklamę" <-- to wywnioskowała.

Jeżeli chodzi o podatek ryczałtowy to powiedzieli mi, że rejestrują na podstawie umowy, której tu nie mamy więc ta opcja chyba odpada.

Już naprawdę nie wiem jak to załatwić..

Nie wykonujesz konkretnego zadania tylko najmujesz swoją powierzchnię reklamową. Jakaś niekompetentna ta babka z US.

Jeśli chodzi o ryczałt... jak nie masz umowy? Drukujesz regulamin strony który akceptowałeś podczas rejestracji - to jest Nasza umowa.


RE: Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires” - suchy0001 - 13-02-2014 17:46

Czy eforsę można podpiąć pod rozliczenie z fires? To też najem powierzchni reklamowej


RE: Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires” - viciu - 13-02-2014 18:28

ja złożyłem deklaracje podatku ryczałtowego nie chcieli żadnej umowy.
przez internet robię przelew podatkowy i to wszystko.
jeszcze ewidencję robię.


RE: Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires” - suchy0001 - 13-02-2014 20:30

(13-02-2014 18:28)viciu napisał(a):  ja złożyłem deklaracje podatku ryczałtowego nie chcieli żadnej umowy.
przez internet robię przelew podatkowy i to wszystko.
jeszcze ewidencję robię.
Mógłbyś coś więcej powiedzieć na ten temat? jutro planuję iść i zapłacić podatek.Nie wiem do końca co mam powiedzieć.


RE: Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires” - Kalesoniaz - 13-02-2014 20:35

Rozlicza się ktoś z tym podatkiem pod koniec roku 18%? mógłby ktoś przedstawić jak taka forma opodatkowania wygląda?


RE: Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires” - adam064732 - 13-02-2014 22:17

Witam. Jako iż mam 16 ( prawie 17 lat) to podatek odprowadza za mnie osoba dorosła, czyli w moim wypadku mój tato. Był dzisiaj u księgowej dowiedzieć się jak z tego się rozliczyć (Dzisiaj dopiero zauważyłem ten temat, tak bym wiedział co i jak wcześniej Big Grin)
i Ona powiedziała, że ta firma, w której były zarobione pieniądze musi przysłać ten PIT, żeby ona wiedziała z czego ma to rozliczyć, dokładniej za co.


RE: Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires” - Hrustus - 14-02-2014 09:52

(13-02-2014 22:17)adam064732 napisał(a):  Witam. Jako iż mam 16 ( prawie 17 lat) to podatek odprowadza za mnie osoba dorosła, czyli w moim wypadku mój tato. Był dzisiaj u księgowej dowiedzieć się jak z tego się rozliczyć (Dzisiaj dopiero zauważyłem ten temat, tak bym wiedział co i jak wcześniej Big Grin)
i Ona powiedziała, że ta firma, w której były zarobione pieniądze musi przysłać ten PIT, żeby ona wiedziała z czego ma to rozliczyć, dokładniej za co.


nikt ci pitu nie wyśle musisz wydrukować z konta bankowego kwoty które wypływały ci na konto


RE: Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires” - kukukukurydza - 15-02-2014 00:40

Mam pytanie. Skoro wybiorę opcję ryczałtu 8,5% to skąd dostanę pod koniec roku podatkowego PIT-28? Mój US wyśle go na mój adres?

Edit: Przy wypełnianiu wniosku data pierwszego przychodu to data na rachunku na stronie fires czy już zaksięgowanie w banku? Bo wydaje mi się że chyba rachunek się liczy, choć z drugiej strony US w razie kontroli to chyba na przelew bankowy patrzy?

Taki wniosek będzie dobry? : https://formularz.ewnioski.pl/oswiadczenie-o-opodatkowaniu-najmu-podnajmu-dzierzawy-nieruchomosci/1?__af_appv=feb1&renderer.slotId=acnuiw


RE: Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires” - xjointmanx - 17-02-2014 09:56

Kurr... tak sobie przeczytałem te 5 stron i ładna mieszanina tego tutaj jest...
Może ktoś napisać ten co oczywiście się rozliczał krok po kroku napisać jakie papiery pozyskać itd Albo po prostu niech ktoś zrobi skany tych papirusów zamaże dane i pokaże jak to ma wyglądać !! Bo nic nie kminie z tego Zielony jestem a chce się z tego jakoś rozliczyć żeby nie mieć problemów później ! 44Huh


RE: Informator podatkowo – zusowski dla uczestników programu partnerskiego „Fires” - creativeD - 17-02-2014 16:45

Koleś w US mi powiedział że muszę wydrukować umowe, jak powiedziałem że regulamin co się rejestrowałem jest umową to mnie wyśmiał .. i co w tym momencie mam zrobić, jak chcę rozliczać się 8,5%co miesiąca tu już czasu brakuje bo do 20-stego jest czas.. Proszę o pomoc ;/