Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Krakowie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Krakowie? (/Temat-Zimowe-Igrzyska-Olimpijskie-w-Krakowie-84442)

Strony: 1 2


Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Krakowie? - mks22 - 26-01-2014 17:16

Co myślicie na temat kandydatury Krakowa do Zimowych Igrzysk Olimpijskich? Ja jestem zdecydowanie przeciwny, zbyt duże koszta społeczne i ekonomiczne by wynikły z powodu tej inwestycji. Powstała ostatnio strona na Facebooku zrzeszająca osoby przeciwne tej inwestycji, można też podpisać petycję pod poniższym linkiem.

http://krakowprzeciwigrzyskom.pl/list-otwarty/[/align]


RE: Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Krakowie? - xardas1020 - 26-01-2014 17:21

stare jak świat zagranie manipulacyjne gdy w kraju się źle dzieje i by odwrócić uwagę narodu od problemów

w grecji Cezar dawał ludowi wina i igrzyska
dzisiaj dają ludowi piwo i igrzyska

zmienił się trunek ale metody i cel od wieków ten sam

jestem oczywiście przeciw i niech zajmą się rozwiązywaniem problemów jakie są w kraju a nie zamiatają wszystko pod dywan i manipulują na wszelkie sposoby by odwrócić uwagę od tego co ważne


RE: Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Krakowie? - mks22 - 26-01-2014 17:26

No to jeśli możesz, to wpisz się na listę pod petycją Smile

http://krakowprzeciwigrzyskom.pl/list-otwarty


RE: Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Krakowie? - Slight - 26-01-2014 17:32

Ja tam jestem za, rozwinie się infrastruktura itp. Było Euro 2012, są stadiony, jest gdzie grać, liczne hotele powstały, bazy treningowe.


RE: Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Krakowie? - mlodyyoker - 31-01-2014 15:07

Wreszcie bym pojechał na igrzyska xD


RE: Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Krakowie? - mentos91bdg - 11-02-2014 14:21

Mówisz że rozwinie się infrastruktura itp ;p
Na euro budowali stadiony - ale nikt sobie nie wyobrażał że będzie taki wysoki koszt utrzymania ich
Nie dziwi mnie to że na narodowym co chwilkę wymyślają coś nowego ;p (lodowisko itp)


RE: Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Krakowie? - dawid441 - 01-03-2014 16:08

ja jestem za ale znowu będzie to co z narodowym


RE: Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Krakowie? - Babcia_Irenka - 01-03-2014 19:30

Oj wątpię, że będzie to co z narodowym. W sportach zimowych odnosimy coraz większe sukcesy, a jeśli będzie gdzie trenować, możemy znaleźć się w ścisłej czołówce światowej. Smile


RE: Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Krakowie? - dawid441 - 02-03-2014 13:18

Tak tylko utrzymanie tych torów nie jest za darmo


RE: Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Krakowie? - adammalysz1993 - 25-03-2014 14:55

Kolejne wyrzucanie pieniędzy w błoto