Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mandat za brak biletu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Mandat za brak biletu (/Temat-Mandat-za-brak-biletu-83792)

Strony: 1 2


Mandat za brak biletu - tomula06 - 15-01-2014 15:52

Dzisiaj złapał mnie kanar w autobusie no i nie miałem legitymacji wiec podawałem dane z pamięci. Pytał sie mnie o imię i nazwisko które podałem prawdziwe, imiona rodziców tez podałem prawdziwe ale podałem fałszywy adres zamieszkania. Mam do was takie pytanie czy są w stanie mnie namierzyć nie mając peselu a ino imiona rodziców i moje imię? Kanar wpisał zła godzine bo złapał mnie o 8 a napisał o 7. W autobusie są kamery, no i sie podpisałem pod mandatem;/ co sądzicie o tym, namierza mnie?


RE: Mandat za brak biletu - Majka - 15-01-2014 15:55

Oczywiście Tongue


RE: Mandat za brak biletu - BloNdyN - 15-01-2014 20:27

Bez problemu xd Poco klamales xd?


RE: Mandat za brak biletu - Mksuzi - 15-01-2014 20:34

Jak kłamać to po całości, a nie częściowo.

Namierzą cię bez problemu.


RE: Mandat za brak biletu - Sloniasek - 15-01-2014 20:35

Możliwe że będziesz miał kłopoty z powodu podania fałszywego adresu zamieszkania.


RE: Mandat za brak biletu - bolo9797 - 15-01-2014 21:01

Moze powiedziec ze z nerwow sie pomylil Wink


RE: Mandat za brak biletu - Majka - 15-01-2014 21:04

Zapłać mandat i będzie wszystko ok Idea


Odp: Mandat za brak biletu - Xullrae - 15-01-2014 21:04

U mnie bez peselu mandat jest niewazny, poniewaz nie ma pelnych danych, ale nie wiem jak u Ciebie, nie ma peselu, nie ma co zrobic, ale jakby Cie jakims cudem namierzyli to wysoka kara, za podanie falszywych danych(o ile w przypadku kanarow tez sie liczy).

Wysyłane z mojego Grand X In za pomocą Tapatalk 2


RE: Mandat za brak biletu - Majka - 15-01-2014 21:10

Ile mandatu dostałeś? Zapłać i będzie po sprawie.
Zapłacony mandat = brak chęci weryfikacji osoby


RE: Mandat za brak biletu - zaple - 15-01-2014 21:17

Nic Ci nie zrobią.

Nie masz obowiązku podawać kanarowi prawdziwych danych. Ale jeżeli to mandat, to możesz odpowiadać za wywoływanie niepotrzebnych czynności.

W praktyce, nic Ci nie zrobią.