Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wygraj PS4 lub X-Box One - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wygraj PS4 lub X-Box One (/Temat-Wygraj-PS4-lub-X-Box-One-83317)



Wygraj PS4 lub X-Box One - Shiv3R - 07-01-2014 19:11

[Obrazek: n432.jpg]

Datą rozpoczęcia promocji jest 01 czerwca 2013roku, a datą końcową 31grudnia 2014roku (włącznie).




Link


PS: Ja tej strony nie zrobiłem tylko znalazłem na innym forum ! Proszę Mnie nie oskarżać o cokolwiek


RE: Wygraj PS4 lub X-Box One - Jaro070 - 07-01-2014 19:33

Cytat:Serwis MOTTO jest usługą subskrypcyjną prowadzoną przez BLUE ICE. Po wprowadzeniu na stronę numeru telefonu użytkownik otrzymuje PIN. Poprzez wprowadzenie na stronę numeru PIN, użytkownik potwierdza zaakceptowanie Regulaminu Serwisu. W ramach aktywowanej usługi użytkownik w kazdy wtorek, czwartek i sobotę o godzinie 16 będzie otrzymywał wiadomość sms w której zawarte będzie motto na dany dzień. Koszt tej usługi to 4,92PLN/ z VAT za każdy odebrany sms. Koszt operatora WAP/GPRS nie jest wliczony w cenę, jednorazowa opłata aktywacyjna to 4,92PLN z VAT. Dezaktywacji subskrypcji można dokonać w dowolnym momencie poprzez wysłanie bezpłatnego SMS o treści STOP MOTTO pod numer 60420. Regulamin serwisu znajduje się tutaj. Pytania prosimy kierować do obsługi technicznej na email: [email protected]



RE: Wygraj PS4 lub X-Box One - Doom - 07-01-2014 19:39

Każdy sposób na reklamę jest dobry Jerk2


RE: Wygraj PS4 lub X-Box One - Shiv3R - 07-01-2014 19:50

Ja tej strony nie zrobiłem tylko znalazłem na innym forum


RE: Wygraj PS4 lub X-Box One - Ty27mek - 07-01-2014 19:52

[Obrazek: Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg]

Już Ci na forum o PPA, z działem Fires wpadają pobrania jak szalone ;a


RE: Wygraj PS4 lub X-Box One - Shiv3R - 07-01-2014 19:55

(07-01-2014 19:52)Ty27mek napisał(a):  Już Ci na forum o PPA, z działem Fires wpadają pobrania jak szalone ;a

Ja Tylko znalazłem to nie mój link. !!! Ile razy mówić


Wygraj PS4 lub X-Box One - Sloniasek - 07-01-2014 20:03

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.