Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bany/nieuczciwi użytkownicy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bany/nieuczciwi użytkownicy (/Temat-Bany-nieuczciwi-uzytkownicy-83156)

Strony: 1 2 3 4 5


Bany/nieuczciwi użytkownicy - FireGifts.pl - 05-01-2014 22:12

W serwisie zainstalowany został skrypt, który nie pozwala na rejestrację z kont tymczasowych. Nie jestem w stanie zweryfikować wszystkich użytkowników, dlatego będę sprawdzał w pierwszej kolejności osoby które wygrały nagrody.

Bany przyznane zostaną za:
- rejestrację użytkowników na konta mailowe tymczasowe
- rejestrację kont typu [email protected] [email protected] i tak dalej.
- za konta na tym samym adresie ip(oczywiście tutaj można się wytłumaczyć)

Jako że objąłem serwis, chcę dać szansę takim użytkownikom, każdy kto przyzna się do tego typu praktyk zostanie potraktowany łagodnie i odjęte zostaną mu tylko punkty za poleconych z multikont. Czas na taką informację do 31 stycznia.

Po 31 stycznia odejmuję wszystkie punkty z takich kont. Wygrana nagroda oczywiście nie zostanie wysłana.

Kontakt: [email protected]

Zuhsm


RE: Bany/nieuczciwi użytkownicy - myslogirl - 05-01-2014 22:27

A co, jeśli ktoś, komu posłałam linka, zarejestrował się, korzystając z konta tymczasowego? Czy ja, jako ta, która wysyła reflinki, mogę w jakikolwiek sposób kontrolować, czy dana osoba użyje prawdziwego maila, czy tymczasowego? Bo jeśli nie ma takiej metody kontroli, to chyba nikt nie może powiedzieć, że ma 100 procentową pewność, że każdy z jego poleconych użył właściwego adresu email. Moim zdaniem tę metodę kontroli należałoby łączyć ze sprawdzaniem IP, wtedy faktycznie ma się pewność, że to multikonto.


RE: Bany/nieuczciwi użytkownicy - FireGifts.pl - 05-01-2014 22:55

Oczywiście jest to bardzo trafna uwaga, zapomniałem o niej napisać. Oczywiście jeśli wystąpi jakakolwiek wątpliwość, przejdziemy do kolejnych etapów weryfikacji.

Niewinny na pewno nie zostanie skazany.

Zuhsm


RE: Bany/nieuczciwi użytkownicy - kacper54673201 - 06-01-2014 11:05

Zuhsm przyznaje sie miesiac temu jak nie wiedzialem to co 24h robilem konta z mojego linku polecajacego i ip. Zrobilem

okolo niecalych 15 kont niewiem nawet ile moj nick to : kacper5467320 . przyznaje sie juz wiecej tego nie zrobie ani 1 .

Prosze zabierz za nie tylko gp Sad . Mam Fire Premium do 04.04.2014 r xD 4 4 4 . Dzieki jesli nic pozatym nie zrobisz .



Sex haha xd ! jaka smieszna ikonka


RE: Bany/nieuczciwi użytkownicy - seba123xd - 06-01-2014 11:23

ojojoj Jerk2


RE: Bany/nieuczciwi użytkownicy - magneto - 06-01-2014 12:04

przyznał sie cymbał.


RE: Bany/nieuczciwi użytkownicy - FireGifts.pl - 06-01-2014 12:40

Mogłeś się przyznać na PW Smile Sprawdzę co tam u Ciebie słychać na koncie.


RE: Bany/nieuczciwi użytkownicy - Sloniasek - 06-01-2014 12:47

Za szczerość aż bym mu darował Lol
Niewiele ludzi ma śmiałość się przyznać i jako pierwszy publicznie się przyznał do "oszustw" Tongue


RE: Bany/nieuczciwi użytkownicy - DarkKiller - 06-01-2014 15:42

Ja mam 3 konta na jednym ip... Ale tłumacze się tym iż jedno konto jest moje drugie brata a trzecie siostry... ( moje jest DarkKiller )


RE: Bany/nieuczciwi użytkownicy - exxthc - 06-01-2014 20:50

A Ja Ci Zrobie Na Zlosc I Sie Nie Przyznam Big Grin