Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
policja u mnie w domu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: policja u mnie w domu (/Temat-policja-u-mnie-w-domu-82719)

Strony: 1 2 3 4


policja u mnie w domu - hunterpl444 - 29-12-2013 11:09

http://finanse.wp.pl/kat,1033795,opage,26,sort,14,title,Komornik-sie-pomylil-Czlowiek-zmarl,wid,15318758,wiadomosc.html#opinie

To artykuł o który chodzi. Dziś Policja zapukała do moich drzwi twierdząc że z naszego komputera ktoś napisał groźbę pod adresem komornika. I chce przesłuchać nas. OMG co jest grane nie kojarze żebym coś pisał a czykowliek nie wykluczam bo sam już nie wiem bo skołowany jestem. Co może za tto grozić Sad


RE: policja u mnie w domu - daniel42na - 29-12-2013 11:12

który to komentarz Twój?Lol


RE: policja u mnie w domu - hunterpl444 - 29-12-2013 11:18

(29-12-2013 11:12)daniel42na napisał(a):  który to komentarz Twój?Lol

Ale nie kojarzę żebym napisał cholera. A tu zdziwo jak policja przyszła dom babci i własnie jedzie zeznania złożyć


RE: policja u mnie w domu - michal8921 - 29-12-2013 11:19

A ty powinieneś podać ich do skądu przecież sledzenie przez IP jest karalne!!


RE: policja u mnie w domu - hunterpl444 - 29-12-2013 11:22

Kurde i bądź tu bezpieczny człowieku inwigilacja nie wiem czy coś pisałem ale to Państwo jest chore


RE: policja u mnie w domu - Sloniasek - 29-12-2013 11:24

No to teraz po całości, wezmą komputer do zbadania, wykryją pirackiego Windowsa + zapewne pirackie mp3 , filmy i gry.
Chociaż dziwne bo takie coś jest ścigane na wniosek poszkodowanego.

Art. 190 KK stanowi:
§ 1."Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.


RE: policja u mnie w domu - daniel42na - 29-12-2013 11:25

Śledzenie przez ip jest oczywiście legalne pod przyzwoleniem prokuratora, to wszystko troche trwa... ale jak widać sprawa jest z sierpnia więc kto wie Big Grin
Jako podejrzany zawsze masz prawo "mijać się z prawdą" lub po prostu nie pamiętać niczego, podejrzanemu nie grozi żadna odpowiedzialność jeśli broni się fałszywymi wyjaśnieniami więc w razie W pamietaj ze nic nie pamietasz Big Grin


RE: policja u mnie w domu - sqmany - 29-12-2013 11:27

(29-12-2013 11:24)Sloniasek napisał(a):  No to teraz po całości, wezmą komputer do zbadania, wykryją pirackiego Windowsa + zapewne pirackie mp3 , filmy i gry.
Chociaż dziwne bo takie coś jest ścigane na wniosek poszkodowanego.

Art. 190 KK stanowi:
§ 1."Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
uzyskanie programu komputerowego bez licencji – np. jego ściągnięcie lub instalacja w komputerze, podlega odpowiedzialności karnej w postaci kary pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. na podstawie art 2787 p.2 KK
Lol


RE: policja u mnie w domu - hunterpl444 - 29-12-2013 11:28

Jedno jest pewne nie czuję się bezpiecznie w sieci Sad. A wszystko mam oryginalne Windowsa gry programy itp. Komputer zabiorą a po co ? Mają wszystko co chcieli


RE: policja u mnie w domu - szalonymad - 29-12-2013 11:32

(29-12-2013 11:28)hunterpl444 napisał(a):  Jedno jest pewne nie czuję się bezpiecznie w sieci Sad. A wszystko mam oryginalne Windowsa gry programy itp. Komputer zabiorą a po co ? Mają wszystko co chcieli

Aby ci ukraść nisze Big Grin