Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Siłownia - odżywanie - redukcja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Siłownia - odżywanie - redukcja (/Temat-Silownia-odzywanie-redukcja-82697)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Siłownia - odżywanie - redukcja - Tiger04 - 28-12-2013 21:26

Witajcie ludziska,
ktoś jakiś czas temu proponował utworzenie działu "kulturystyka", ale wpierw musimy stworzyć kilka tematów na ten temat. Tak więc zapraszam wszystkich do dyskusji w tym temacie na temat odżywania, znacie może jakąś dietę "cud", dobre posiłki na redukcje itp.Myślę, że na forum znajdzie się nie jedna osoba która jest w stanie podzielić się swoim doświadczeniem na ten temat.

@[Satan] przybywaj.



Zapraszam do dyskusji, a ja lecę robić kolację ^^.

Żeby nie mieszać tematów tutaj macie temat o "masie"
http://zarabiam.com/Temat-Silownia-odzywianie-masa-82704
PS. Przyznać się kto jako postanowienie noworoczne ma zamiar wziąć się za siebie ?


RE: Siłownia - odżywanie - alizen - 28-12-2013 21:32

są jakieś sposoby na zwiększenie ilości robienia pompek? narazie +/- 50 robie


RE: Siłownia - odżywanie - Tiger04 - 28-12-2013 21:40

Żeby robić więcej pompek trzeba je dość często robić

Polecam Tongue http://www.youtube.com/watch?v=naRaVsFn_g4

I oto moja kolacja:
[Obrazek: eyvjg0.jpg]
Naleśnik z mąki pełnoziarnistej z bananem i serem
Wartości odżywcze:
569 kcal
b: 36g
tł: 16g
ww: 69g
Lol


RE: Siłownia - odżywanie - Krissu - 28-12-2013 21:40

Ćwicząc, jesteś w stanie zrobić wszystko. Jest pewien program, który już niejednemu pomógł. Mnie osobiście z nim udało poprawić się ilość wykonywanych pompek. Smile Zrób 100 pompek!

(28-12-2013 21:40)Tiger04 napisał(a):  Żeby robić więcej pompek trzeba je dość często robić

Polecam Tongue http://www.youtube.com/watch?v=naRaVsFn_g4

Na głęboką wodę od razu nie rzucajmy. Tongue


RE: Siłownia - odżywanie - Admin - 28-12-2013 21:49

skoro to temat o odżywianiu to może na nim się tutaj skupmy Wink
Na święta kupiłem sobie prezent grill elektryczny, żeby skończyć z fastfoodami/pizzą, planem jest zrzucić z 8kilogramów w 2 miesiące, a poźniej zobaczymy, jeszcze nie mam żadnej konkretnej diety, ale sądzę że odstawienie słodyczy, fastfoodów, cocacoli które spożywałem na bogato (mimo że nigdy nie byłem gruby/puszysty, poszło wszystko w bary Big Grin) coś zmienią.

Dziś pierwszy raz smażyłem na grillu pierś z kurczaka + papryka z oliwą z oliwek + ser twarogowy z jogurtem naturalnym, smakowo bardzo dobrze, siła na siłowni też była Wink W sumie eksperymentuje, jeśli macie jakieś ciekawe pomysły na dania (szczególnie grillowane) dobre na dietę redukcyjną, to chętnie wypróbuję.


[Obrazek: geeqobi.jpg]
wiem, że twaróg wygląda średnio apetycznie przez ten jogurt naturalny, ale smakował zaje$#ście Big Grin


RE: Siłownia - odżywanie - Krissu - 28-12-2013 21:52

Jeśli chodzi o diety, także czekam na tych 'weteranów'. Sam zaczynam dopiero przygodę z tą tematyką. Smile

@Admin:
Z pewnością, podstawowy krok to odstawienie na bok takich rzeczy jak fastfoody, słodycze czy wysoko słodzone napoje. Tongue Życzę powodzenia!


RE: Siłownia - odżywanie - rayden - 28-12-2013 22:04

A teraz pytanie z trochę innej strony Smile Co zrobić aby przybrać na masie? Co jeść, jak jeść? Wiem, że niektórym to może wydać się dziwne, ale mam z tym problem.


RE: Siłownia - odżywanie - Admin - 28-12-2013 22:08

(28-12-2013 22:04)rayden napisał(a):  A teraz pytanie z trochę innej strony Smile Co zrobić aby przybrać na masie? Co jeść, jak jeść? Wiem, że niektórym to może wydać się dziwne, ale mam z tym problem.

Na to kolego polecam założyć osobny temat, nie róbmy jednego ogólnego tematu o wszystkim. Wtedy faktycznie chcecie, aby powstał cały dział.



@Temat


tiger - jakiś przepis na te twoje naleśniki?

przydałyby się jakieś przepisy na wykorzystanie owsianki w sumie nie orientuje się też na jakie wartości odżywcze są najbardziej porządane.
W sumie Ty Tiger ćwiczysz od lat, Satan też zrobił spory progres mimo że siedzi w tym chyba od roku?

Jeśli już polecicie jakieś produkty to fajnie byłoby gdybyście wskazali konkretne firmy/marki.

Te wióry czekają u mnie
[Obrazek: xxx.jpg]


RE: Siłownia - odżywanie - Tiger04 - 28-12-2013 22:09

@Admin jak dla mnie trochę dziwne połączenie kurczaka + twaróg. Masz za mało węglowodanów w posiłku.

Napiszę kilka produktów low carbo może Ci się przydadzą Smile
Białko : kurczak, indyk, wołowina, tuńczyk,dorsz, mintaj, makrela, łosoś i oczywiście jajka
WW: Ryż brązowy, makaron najlepiej razowy, kasze, płatki owsiane, ew pieczywo żytnie
Tłuszcze: orzechy, oliwa z oliwek, olej lniany, olej z pestek winogron.

Ja sobie zrobiłem masło orzechowe z kilku rodzajów nasion (laskowe, włoskie, nerkowiec,słonecznik, migdały) wszystko oczywiście uprażone + trochę oliwy. Mogę powiedzieć, że nawet trochę słodkawe to jest. ^^

Edit. Co to płatków owsianych niektórzy jedzą błyskawiczne niektórzy górskie. Zależy kto co lubi i czy się spieszy. Ja osobiście lubię bardziej górskie. Najczęściej firmy kupiec - błyskawiczne, a sante - górskie.


RE: Siłownia - odżywanie - Admin - 28-12-2013 22:13

(28-12-2013 22:09)Tiger04 napisał(a):  @Admin jak dla mnie trochę dziwne połączenie kurczaka + twaróg. Masz za mało węglowodanów w posiłku.

Napiszę kilka produktów low carbo może Ci się przydadzą Smile
Białko : kurczak, indyk, wołowina, tuńczyk,dorsz, mintaj, makrela, łosoś i oczywiście jajka
WW: Ryż brązowy, makaron najlepiej razowy, kasze, płatki owsiane, ew pieczywo żytnie
Tłuszcze: orzechy, oliwa z oliwek, olej lniany, olej z pestek winogron.

Ja sobie zrobiłem masło orzechowe z kilku rodzajów nasion (laskowe, włoskie, nerkowiec,słonecznik, migdały) wszystko oczywiście uprażone + trochę oliwy. Mogę powiedzieć, że nawet trochę słodkawe to jest. ^^

Wykorzystałem to co znalazłem w lodówce Tongue tak jak pisałem nie mam jeszcze ustalonej diety i eksperymentuje z produktami które gdzieś tam są głównie stosowaneTongue i na sfd znalazłem takie połączenieTongue