Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem Fires - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Problem Fires (/Temat-Problem-Fires-82636)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Problem Fires - Kol0 - 28-12-2013 14:36

Może i źle określiłem, ale na pewno nie powinienes tutaj napędzać ludzi pisząć


"
Post: #53RE: Problem Fires
Jutro już prawdopodobnie będzie biała strona z informacją "Przerwa techniczna, zapraszamy niebawem""


RE: Problem Fires - lapribbi - 28-12-2013 14:38

Ale płaczecie tydzien temu napisałem że tak będzie myslicie teraz że każdy z was kasę otrzyma żart.
Tak otrzymacie kase jak Vex wysłał nagrody Smile przez co serwis firegifts został sprzedany na innym forum napisałem wszystko o easy i o fires tu nie pisałem bo połowa użytkowników to gimnazjum co nie potrafi słuchać tylko wie lepiej Smile teraz to swoje lepiej macie.

Fires zrobi dokładnie to samo co EASY padnie wam kasy nie wypłaci a wy dalej naiwni Smile dawno wiadomo że Vex kręci.

Powodzenia życzę ale na kasę nie liczcie itak połowa z was nic nie dostanie Smile


RE: Problem Fires - Qwik - 28-12-2013 14:38

Ha multi admina fires zbanowane.Pożegnajcie się z kasą.

Profilaktycznie apeluje aby przenieść do scamu.


RE: Problem Fires - gawciu - 28-12-2013 14:38

Gdyby nie fakt,że na illysms nie ma programu "pliki" to już bym tam działał od rana, teraz niewiem co myśleć o firesie,mam nadzieję,że to tylko na serio awaria i wszystko będzie w porządku jeszcze dziś. smutny


RE: Problem Fires - Sloniasek - 28-12-2013 14:40

Podobno ten Vex ma zaraz robić backupa.


RE: Problem Fires - creativeD - 28-12-2013 14:41

@up
Skąd taka wiadomość masz?


RE: Problem Fires - hufsmoke - 28-12-2013 14:47

(28-12-2013 14:44)lapribbi napisał(a):  KOL0 a co myślisz że tak nie będzie? Jesteś następnym naiwnym gimnazjalistą tak samo każdy pisał co wy mówicie Easy nigdy nie padnie.
Wypłacą kasę itp. i co? G*wno prawda dlatego warto wbić do głowy wam że na tym nie warto już zarabiać po co macie zarabiać i nie dostąć kasy?

Fakt Fires płacił kase bo było Easy i fires miało mało osób więc im nie zależało bo jak by padli to mało by na tym zarobili a kiedy padło Easy to 90% osób przeszło do fires i ładnie tam zarabia dlatego teraz jak padną to wyjdą na duży plus tak to działa

no nic,dzisiaj przerzuciłem się na illysms. Konwersja 1.5 %, okropność w porównaniu do fires, ale przynajmniej mam jakąś większą pewność ze coś uzbieram. Mimo wszystko wierzę, że zaległe wypłaty z firesa do mnie przyjdą Smile
powodzenia w zarabianiu!


RE: Problem Fires - lapribbi - 28-12-2013 14:51

A nie lepiej zarabiać tak samo jak we fires czy easy tylko 3 razy tyle panowie jest sposób żeby zarabiać tak samo tylko 2 razy tyle jeśli chce ktoś metode to niech pisze dam ja wam bo aż mi żal i od razu pisze że dam ją za darmo nic za nią nie chce


RE: Problem Fires - Danysuw - 28-12-2013 15:03

To podziel sie na forum ta swoja super metoda


RE: Problem Fires - sqmany - 28-12-2013 15:05

http://zarabiam.com/Temat-Fires-pl-Nowy-serwis-Ala-EasySUB-77132?pid=793733#pid793733
Przeczytajcie sobie ten post Wink