Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem Fires - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Problem Fires (/Temat-Problem-Fires-82636)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Problem Fires - JaTuDensze - 28-12-2013 13:09

(28-12-2013 12:56)carite napisał(a):  coś wiadomo w sprawie, bo też mnie dzisiaj zaskoczył ujemny bilans na koncie fires ;d

Wiadomo tylko tyle że jest problem i dziś do końca dnia ma zostać rozwiązany ale Vex,czy tam administracja fires tak ciężko pracuje, że niestety nie mają czasu napisać w 1 linijce co sie stało Smile


RE: Problem Fires - carite - 28-12-2013 13:24

@JaTuDensze dziękuję za streszczenie sytuacji Big Grin też mnie ciekawi co jest na rzeczy... No cóż poczekam dzisiaj i zobaczę co dalej Wink


RE: Problem Fires - Sloniasek - 28-12-2013 13:27

Jutro już prawdopodobnie będzie biała strona z informacją "Przerwa techniczna, zapraszamy niebawem"


RE: Problem Fires - carite - 28-12-2013 13:28

@Sloniasek - jeszcze nie oceniam pochopnie sytuacji, aczkolwiek po sytuacji z ES mam rezerwę do takich awarii, to fakt Wink


RE: Problem Fires - hufsmoke - 28-12-2013 14:06

Mimo wszystko.. ja czekam na wypłaty.


RE: Problem Fires - sqmany - 28-12-2013 14:23

Szczerze mówiąc to nie wiem czemu vex jeszcze wam nie powiedział co spowodowało ten błąd ale ok :|
Mogę was zapewnić ,że vex nie ucieka z waszą kasą.


RE: Problem Fires - JaTuDensze - 28-12-2013 14:24

(28-12-2013 14:23)sqmany napisał(a):  Szczerze mówiąc to nie wiem czemu vex jeszcze wam nie powiedział co spowodowało ten błąd ale ok :|
Mogę was zapewnić ,że vex nie ucieka z waszą kasą.

@squmany jeśli coś wiesz to sie wypowiedz na ten temat a tak to jest niepotrzebny spam -.-


RE: Problem Fires - Kol0 - 28-12-2013 14:27

(28-12-2013 14:23)sqmany napisał(a):  Szczerze mówiąc to nie wiem czemu vex jeszcze wam nie powiedział co spowodowało ten błąd ale ok :|
Mogę was zapewnić ,że vex nie ucieka z waszą kasą.

Skoro doświadczony użytkowników za niego "ręczy" to możliwe że to usterka. Trochę otuchy xd


@up. też mi się wydaje ze Moderator powinien uspokajać tymbardziej tak pisząc mając 150zł na fires ^^, rozumiem gdy użytkownicy(1raz taka sytuacja) panikują, ale moderator tak pisze nie znając sytuacji?


@down
to jest 1 osobowy biznes pewnie xD to czego tu oczekiwać naprawy błędów, pisania na forum + support ;D


RE: Problem Fires - Qwik - 28-12-2013 14:30

(28-12-2013 14:23)sqmany napisał(a):  Szczerze mówiąc to nie wiem czemu vex jeszcze wam nie powiedział co spowodowało ten błąd ale ok :|
Mogę was zapewnić ,że vex nie ucieka z waszą kasą.

Nie odpowiedział bo w dupie ma ludzi.Kolejny scam z super supportem.

Co z tego za ma 150 zł?To jakby miał 1500 zł to już by mógł według Ciebie tak pisać?Śmieszny jesteś.Tak samo moge napisac ze masz 6 postów i gówno wiesz i jestes zapewne multi (Dołączył: Dzisiaj).Moderator zna sytuacje bo już stracił na easysub w takim samym stylu.Co stoi na przeszkodzie aby administrator wszedł na 5 minut na forum i napisał co jest grane?Śmierdzi tutaj scamem na kilometr.

A co mnie obchodzi ze jedna osoba pracuje na tym pożal się boże byznesie?Zabierając się za biznes zatrudnię się pracowników.
I ta sytuacja dobitnie pokazuje ze z kasa możecie się pożegnać.


RE: Problem Fires - Sloniasek - 28-12-2013 14:33

(28-12-2013 14:27)Kol0 napisał(a):  @up. też mi się wydaje ze Moderator powinien uspokajać tymbardziej tak pisząc mając 150zł na fires ^^, rozumiem gdy użytkownicy(1raz taka sytuacja) panikują, ale moderator tak pisze nie znając sytuacji?


Ja mam was uspokajać? nie żartuj, niech was uspokoi Vex który kładzie lache na userów nie pisząc ani jednej informacji na temat dalszego losu serwisu.